18.2.09

Tık tık

Kristin Kreuk; takıları ile Bembi'ye konuk olmuş, Turuncu da adımı anmıştı :)

Sevgili Turuncu; yorumunu okuduğumda, sahnelerden elini eteğini çekip de yıllar sonra Kingodisco'ya davet edilmiş rock yıldızları gibi heyecanlandım :) Teşekkür ederim beni bloguma döndürdüğün için :D

EK: Ayrıca Yeliz'in yazısını okurken farkettim ki göz makyajında bu senenin moda renklerini kullanmışım :)

16 yorum:

bembi dedi ki...

Ay ne iyi ettin de geri döndün! Çok güzel olmuş, kolye küpe çıkınca ben bir oh çektim! Makyajılı haline de bayıldım doğrusu çok havalı olmuş, keşke Kristin görebilse diyorum! :)))

yass dedi ki...

hosgeldınn denız ablaaa...eskısı gıbı ne guzel.. ben 2 dıyorum.. ama bır de kupesız:P

Öykücü dedi ki...

Hoşgeldin:))))Gördüğümde inanamadım yeniden yazdığına.İnanılmaz mutlu oldum:))Çok özlüyorum seni ve farklı ,özgün fikirlerini.

Bence üç.Göz makyajının saç tokasıyla uyumu muhteşem olmuş.

Öptümmmm.u

cinar dedi ki...

o la la demek istiyorum. o gözlerin birdenbire ortaya çıkıvermesi ne güzel olmuş yahu. ben gelsem beni de meydana çıkarır mısın böyle? :)
geri döndüğüne çok sevindim. daha sık geri dön oldu mu? :))

Delfina ; dedi ki...

ben de herkes gibi çok özledim denizcimm...3.resim süper olmuş,kristin bunu görse eminim i yanakları kıpkırmıız olur :)

sevgiler,

turuncu dedi ki...

doğrusu bembi'ye yorum yazarken sesimin duyulacağından çok da emin değildim ya, yine de çok sevindim döndüğüne! :) üstelik buna sebep olmak da ayrıca mutlu etti.

sahiden o tavus kuşu tüyüne uygun göz makyajı ne kadar iyi olmuş! ellerine sağlık.

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

kafasındakini sevdim..gerisi malum ;)

Bilun ŞEN dedi ki...

Hoş geldinnnnn :) İyi ki geldin!
Veee 3 diyorum :)

La Loba dedi ki...

Makyajla iyi olmuş. Göz makyajı ya. Tek geçerim.

Deniz dedi ki...

Bembiciğim, seninle Turuncu'nun marifetinizdir hihi :) Ne güzel kızmış hakikaten, sayende tanımış oldum. Ben de oh dedim, biraz zor ikna oldu kolyeyi çıkartmaya :)

Yassss, evet küpesiz hali daha güzel. Fekat ufak bir ayrıntı olduğu için öyle eklemedim. 3 kare idealdir gibisinden. Ama şöyle 10 karelik bir yazı olsa, siz renk söyleseniz :P Biri de Jawss siyahı olsa :) Muck!

Öykücüm, Hoşbulduk! Ben de inanamadım desem :) "Yayınla"ya basana kadar epey bir düşündüm :) Teşekkür ederim, ben de seni ve yorumlarını özledim. Yazıları da özlemiştim, neyse ki onlara kavuştuk :) Öpüyorum... Bence de 3 :)

Çınacığım, neden olmasın hemen yapıveririz bir makyaj. Bu sefer çok uzaklaşmadan buralarda olurum inşallah. Teşekkür ederim :)

Delfinacığım, benim güzel tatlı Delfinam :) Ben koyu makyaj seven ama yapamayan biri olarak böyle denemelerle tatmin ediyorum sanırım kendimi :)Öpüyorum seni!

Turuncu, sesini duymak biryana, o dakikada duydum :D Beğenmene sevindim. Tokanın siyah kısmına uygun pek birşey bulamadım, onu da bozmak istemedim. Kız güzel olunca aslında ne yapılsa yakışıyor. Kolye küpe ve tokası uyumsuz da olsa gene de onu taşımış :) Yeniden teşekkür ederim sana...

Kıymetcim ben de sevdim. Ama sana daha çok yakışır, malum :) Süslü olan sensin ben değil hihi :) Ben de alayım, yaka süsü yaparım, ne dersin?

Biluncuğum, hoşbulduuuk :) Evet ben de 3cüyüm :) İlk onu yaptım ama sona koydum nedense :) Öpücükler!

La Loba, göz makyajı olması gereken bir rötuş bence de. En azından rimel. Hemfikiriz bu konuda da seninle. Sevgiler, selamlar...

Flame dedi ki...

Avamlıktan kurtulmuş tam bir prensese dönmüş bence :) Eline sağlık Denizzzz

Deniz dedi ki...

Flame'ciğim teşekkürleeeerrr ;D

beyhan dedi ki...

ben hiç özlememişim hiç yazma. (belki tersini yaparsın diye:))

nymphea dedi ki...

Sonunda:) Umutsuz bi şekilde tıkladım sayfana ama bir de gördüm ki yepyeni bir post:) Ben tavuskuşuna bayılldım:)Diğer takılar da başka kıyafetlerle güzel olurmuş:)

Yeliz dedi ki...

denizcim ne zamandır bloguna uğrayamadım özlemişim yine yenilikler yine güzellikler var, ellerine sağlık:)

sevgiler

Deniz dedi ki...

Yelizcim, Emmy'leri bekliyorum :) Sağolasın :)