26.2.08

İki

Akademi Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl, filmleri takip edememiş olmanın verdiği rahatlıkla sadece törene gelenlerin geçişini izledim. MorDolap'ın kurucusu Punkieciğimle kıtalar arası gerçekleştirdiğimiz Oscar muhabbeti, gecemi ziyadesiyle renklendirdi. İkimizin izlediği kanalların farklı oluşundan dolayı birbirimizin gördüğünü anında göremedik ama çok eğlendiğimi söylemeliyim. Gevezeliklerime katlandığın için teşekkürler Punkie!

George Clooney ve Sarah Larson Akademi Ödülleri öncesi kırmızı halıda. Clooney'in kız arkadaşı Larson, Valentino Couture elbisesi ile. Yakından bakınca işlemeleri ile değişik görünse de bu tören için uygun olmadığını düşündüğüm ilk elbiselerden.
. Oysa Valentino kırmızısı diye bir kırmızı bile var. Kendisi artık tasarım yapmıyor. O yapsa herhalde bu elbisenin kırmızısını görme ihtimalimiz olabilirdi. Üstelik tek omuzlu bir model kullanabilirdi ve bu sene kırmızı halıdaki tek omuzlu elbise sayısı bir fazla olabilirdi.
.Sarah Larson belli ki arkadaş seçiminde özenli. Kendisinin değil de, Oscar'a aday erkek arkadaşının ön planda görünmesini isteseydi, koyu bir renk tercih edebilirdi.