8.9.08

Abdül-2

Yarışmamıza Ankara'dan katılan 3 hanım kızımız, renklerini seçmişlerdi. Ben de seçtikleri ikişer rengi canlandırmaya çalışarak onlara armağan ediyorum. Yass, Bembi ve Kıymet... Güzel ve şeker hemşehrilerim benim :) Yass'ciğim, bunun altını fazla kaçtı galiba, kusura bakma e mi :)

9 yorum:

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

Allah'ım gözlerimi beyazdan alamıyorum ;)
çok zarifsiniz hanımefendi sizinle aynı topraklarda ve sınırlarda olmak bir keyifdir bilesiniz..

Burçin'in Denemeleri dedi ki...

Reader'ın azizliğine uğrayaraktan önceki yazıya geç yorum yazdım ben yaa. Şimdi fark ettim bööööö :((

bembi dedi ki...

owww beyaz kaymaklı dondurma gibi! çok güzel gelinlik modeli olurmuş meğerse di mi! ayrıca altın rengini de ben çok sevdim!! benim nacizane seçimlerim ise süpper :D çok teşekkürler ablacım!

[ fiкяiмiи iиcє güℓü ] dedi ki...

Pek sevgili Deniz Hanımcığım, bu tür oyunları özellikle mi benim en yoğun olduğum, internetten uzak kaldığım zamanlarda yapmaktasınız acep?:(((

Beyaz ve maviyi çok beğendim. Pembe bir de, dur dur yeşil de güzel olmuş. Ya karar veremedim ki yine. Hepsi çok güzel olmuş, çoook. Her zaman olduğu gibi elbette. Ellerine sağlık.:)

cinar dedi ki...

ben turkuaza bayıldım ya. Açmış da Abdül'ü. Siyah da hoş olmuş her zamanki gibi ama özellikle turkuazla ben buradayım demiş yani.
Ellerine sağlık Deniz :)

yass dedi ki...

altın srısı ve beyazı begendım ben:) cok guzel olmusssss..ıyı kı 1. olmusum ehuhuah yoksa catlardım :) var mı yenı yarısma pc basında beklıyorum :))

Deniz dedi ki...

Kıymetciğim, aman aman amannnn bu nasıl bir iltifattt :) O şere bana ait, ayrıca bilen bilmeyene anlatsın biz Kıymet ile aynı ilkokulda okumuşuz :) Yani bizimki alelade değil, kökten hemşehrilik :) Beyaz da evet çok havalı oldu bu arada...

Burçinciğim, sonraki sefere mürdüm borcum olsun :)) Yeter ki sen üzülme :)

Bembicim, çok mu beyaz olmuş yoksa, kolyesini de üşenmesem beyaz yapsam buradan düğüne yetişebilirdi hihihi :) Her zaman siyahı tercih eden ablanın, her zaman renkleri seven kardeşinin harika seçimleri :)) Öptüm!

Fikrim hanım, özellikle ajanlarım vasıtasıyla günleri belirliyorum. Küçük ajanım bana ziyadesi ile bilgi veriyor. Diğerinin dersleri yoğun olacağından kendisi ile bağlantımı daha azalttım :) Bundan sonra yazıyı yayınlamadan sana haber vereyim hihi :) teşekkürler.

Çınarcığım, teşekkür ederim. Beğendiğin için mutlu oldum. Turkuaz enerji veren çok hoş bir renk ve sanırım herkese yakışan nadir renklerden. Belki de gözlerimi renkten alamadığım için böyle düşünüyorumdur :) Çok da iddialı bir yandan da...

Yasscim, şimdi yakınlarda yok. Ama yaparız. Benim için de böylesi çok keyifli oluyor. Birinci olduğun için de seni kutlarım :)

Sweety dedi ki...

amaniin yine yaktin ortaligi eyledin viran benim mause modacim, coook guzel olmus yesilin rengine bayildim. O yesilden bir t shirt um olsa ne guzel olurmus :D ellerine saglik. Heyt be renk kartelasina vuruldugum :D

Deniz dedi ki...

En sweety benim sweety :) Bir flash şey yapmak istiyorum, adı neyse... Orada yorumlardan özlü sözler olsun, "hey renk kartelasına vurulduğum" da onlardan biri hehehe :) şaka tabi ey beni akşam akşam neşelendiren modern evliya çelebim :)