7.5.08

Işıl


Lauren Conrad, Redkens Real Control kokteyl partisinde, Hollywood'da... Lauren, daha önce püsküllü elbisesi ile ekranımızı süslemişti. Bu kez ilgimi çekmesinin sebebi, Yemek.Nâme'nin Mayıs sayısı kapağının, çok hoşuma giden renk uyumunu anımsatması. Işıl ışıl parlayan Conrad'ın elbisesinin sadece biraz ütülenmeye ihtiyacı var.

Bu arada hafta sonu sokakların bu iki renkle bezenmeyeceğini küstahça belirtmek isterim :)

13 yorum:

yass dedi ki...

hahahahayayyyy bu renklerı goremeyegım ıcın nası uzgunum nası uzgunum anlatamam:P sıyah beyaz herseye yakısır ama lacıverttense kırmızı sarıya daha ıyı gıdıyor:)

o sıvrı ucların gıttıgıde cok ıyı olmus ınsanın gozunu bozuyor.. bu arada denız abla su kızın ayakparmaklarına da bır el atsaydın yaws ne o olee.. tobe dıımde..

fikriminincegülü dedi ki...

Bizim evde iki kişi hüzün yaşarken, bir liseli var ki, bayraklarını asmış, formalarını kuşanmış kaç gündür evde bir A.li Sa.mi Yen havası yaşatmakta diğer ikiliye. Ama hak ettiler. Yavrucuğumu çok üzmüşlerdi.:)

Evdeki ütüleri de böyle senin sistem hallediversek aslında. He bir de şampiyonluk şerefine kırmızı yapıvereydin mi elbiseyi?:)

cekirdeksizuzum dedi ki...

fikriminincegülüne katılıyorum. keşke ütüler bu kadar kolay olsa:)

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

çok zekisin Deniz..
sen uğraşacağın emeği bir düşünsene..tutkun öyle her şeyi beğenmezde :)
kaç metre olacak merak içindeyim..beklemedeyim..heyecanlıyım...biliniz istedim..

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

Allahım bu kadar buruşuk bir elbiseyle poz vermek....
şimdi düşünüyorum da aslında hiç birşeyi önemsemedikleri için onların yaptığı mı iyi yoksa ,biz pirpiriklik mi yapıyoruz ?...
bu arada hoş geldin ,özlettin kendini....

Mutlu Kum Taneleri dedi ki...

Ya ben bu renk olayını anlayıyamadım ya ;)
Elbise ütülenince pek hoş olmuş .

Burçin'in Denemeleri dedi ki...

Hoşgeldin Denizciğim.
Sesini ve eleştirilerini duymak, okumak ne güzel. Laciverti çok severim ama sokaklarda göremeyeceğim için çok mutluyum ben de hi hiii.
Siyah beyaz olsaydı daha iyiydi ama ne yapalım artık.
Şimdiden tebrikler...

Deniz dedi ki...

Yass, şen kahkahanla beni de şenlendirdin :) Aynı fikirdeyim, Niyeyse senin takımla bizimki arasında bir sempati oluyor. Bu arada 1. Em-pati Şenliklerine geliyor musun :) 11 Mayıs saat 10'dan itibaren Gölbaşı'nda. Gerçi köpeklerle ilgili ama sen de bir hayvansever olduğundan haberdar edeyim dedim.

Ayakları bidicik, düzeltiriz tabi de, ayakları çirkin olanın kendisi güzel olurmuş ya, bu kız da bana hep çok şirin gelir, onun için ayağı kalsın :)


fikriminincegülüm, Ben zaten pazar günü "blogger arkadaşlarımın GS'lı cocuklarını" toplayıp konvoya katılacağım :) Özellikle anneleri baska takımdan olanları. Okuyan da beni fanatik sanacak, hiç alakası yok aslında :) Bir çeşit dayanak benim için şu anda :
Ütülere gelince, sen fotograflarını çek yolla, ben senin ütülükleri halledeyim hehe :)
Kırmızı... Dur bir şampiyon olalım da, şimdiden yapsam rezil olma ihtimali var :))

Çekirdeksiz üzümcüm, sen de yolla, biliyor musun ben en çok ütü yapmayı severim ev işlerinden. Ama yerleştirmeyi sevmem. Ancak ütüle-as-ütüle-çekmeceye koy-ütüle-yerine koy şeklinde olursa güzel. Diğer türlü üst üste biriken ütülü çarşalar, vs vs... Kabusum :)

Kıymetciğim, göreceğiz bakalım. Beğenir o, niteliği değil rengi önemli onun için :) İşte bana benden çok güvenen arkadaşım :*

PeriliKöşküm, biz pimpiriğiz :) O yukarıdan bakınca görmemiştir. Ayrıca hoşbulduk, ben de özledim ama günlerdir fırsatım olmadı. İnşallah birdahaki yazı daha yakında olur :) Sen de özletme, bak 1 hafta oldu :*

Mutlu Kum Taneleri :) Ben de çözemedim :)) Önce laf söyledim renklere, sonra baktım üzerimdeki lacivert gömleğin parlak sarı (lame mi dore mi karıştırıyorum) toparlak düğmeleri var. Kendimle çelişmişim de haberim yok :) öpücükler...

Burçinciğim, ben de sizleri burada görmeyi özlemişim :) Gelip mekanlarınızda ziyaret etmek ayrı, buradaki farklı geldi birden :) Laciverti ben de severim. Ama mümkünse tek başına, diyerek fanatik izlenimimi destekleyici bir açıklama yapayım :)) Çok çok selamlar!

Flame dedi ki...

Aşkol Deniz yaaaa, basmasana yaramıza tuz. Ama ne demişler, çıkmayan candan ümit kesilmez :))

Elbise de çok şık olmuş böyle

Öykücü dedi ki...

Aman kimler gelmiş:)))))))))

Eline sağlık çok güzel olmuş.Kızın göğüsleri biraz gitmiş sanki:)) Çok şık ve zarif bir elbise.

Çok öptüm.

cinar dedi ki...

Ay hakkaten evdeki ütü de bu kadar kolay olsaydı keşke. İçim gitti bu düşünceye :)
Sade ve hoş bir elbise bence de. Ellerine sağlık.
Sevgiler.

Deniz dedi ki...

Sevgili Flame, ben ki en fanatik FB'liye geçmiş olsun demişim (dayım) artık kimseye bulaşmama gerek kalmaz :) İşte bu da bir tür enerji veriyor insana. Takımla çok işim olmasa da, sevindik geçti bitti :))

Öykücüm, geldik sen gittin ama bu sefer de... Gitsin göğüsleri, kapandı fena mı oldu ne öyle :)) Dönünce görüşürüz, öptüm...

Çınar, vallahi hepinizin ütülerini yapmaya gönüllüyüm, en sevdiğim ev işidir :) Ama yerleştirmeyi sevmem :( Herhalde birşeyleri düzeltmenin en kolay yolu ütü olduğu için seviyorum :)) Hele de mis gibi kokar çamaşırlar... Ayşe teyze blogu mu açsam ehehee :)) Sevgiler...

Sweety dedi ki...

denizciiimm cok ozledim cik artik saklandigin yerden hadiiiii