12.2.08

Parıldak

Hayden Panettiere, Berlinale Film Festivali öncesi fotoğraf çekiminde. Uzun zamandır parlak pulları olan bir bolero, değişik bir saç modeli ve ince topuklu kışlık bir ayakkabı sahibi olmayı isteyen blog sahibesine nazire mi yapıyor ne!!!

25 yorum:

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

hadi gidelim saça başa bir şekil verelim kendimize gelelim Deniz..

İşitme Kaybı dedi ki...

o zaman bu saç modeli sana yakışır,ayyakkabılar çok şirin olmuş.süper bir iş çıkartmışsın denizcimmm..

melda dedi ki...

çalışman çok güzel olmuş. böylesine umutsuz bir vakayı bile eli yüzü düzgün hale getirdin ya, maşallah sana :))
hayden'ın giydiği terlikler gerçekten çok kötü. çalışmanı görse eminim "lütfen benim image maker'ım ol" derdi sana :)

fikriminincegülü dedi ki...

Etek boyu uzayıp, ayakkabılara ince ayar çekilince nasıl da değişmiş havası.:) Blog sahibesi kadar zevkli olabilseydi, nazire yapabilirdi kanımca. Haddine mi düşmüş.:) Evet yaz kapıda. Herkes kendine çeki düzen vermeli galiba...:)

Esra :) - kadincablog.blogspot.com dedi ki...

senin giydirdiğin ayakkabılar çok hoş ama kendi ayakkabıları bir o kadar felaket. Bir insan o elbisenin altına öyle bir terliği nasıl giyer aklım almadı

bembi dedi ki...

kıytırıklık seviyesinden şıklık ve kendine güven seviyesine nasıl da "dan!" diye yükselmiş! ayakkabılara ve saça özellikle bayıldım sayın blog sahibesi ;)

beyhan dedi ki...

bir de şey var: daha az dekolteyle daha dişi olma şeysi. :)

Burçin'in Denemeleri dedi ki...

İlk fotoğraf sanki hazırlanırken aniden kapı çalmış da açmak için öylesine toparlanıp gelmiş çağrışımı yaptı ben de hi hii :))
Senin ellerin değdikten sonra cuk oturmuş herşey Denizciğim.

yass dedi ki...

denız abla bu kıza ısınamıcam ben.. bı garıplık var bu kızda hala cozemedım. kafa vucut oranı mı yok , ya da ne bılım var bı ozur ama ne!

gercı bu sac modelıyle bıraz kurtarmıs.. kendını googlelasa da keske su modelı gorse .. walla bıseye benzemıs bea:P ama genel olarak kıyafetı beenmedım ben.. gercı kıyafetın boyu uzayınca daha ınce durmus..

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

bembinin yorumunu pek beğendim,aynen katılıyorum ,cuk oturmuş "kıytırık" hatta çok sevdim bu lafı...:))))

Deniz dedi ki...

Kıymetciğim, gün ver :) Hazırım ben değişime :)

Delfinacığım, ben evet dalgalı saçlar istiyorum, eninde sonunda olacağı bu :) İri dalgalı bir perma... Yaparlar mı dersin :) Sağol teşekkür ederim ayrıca :)

Melda, belki yaz için uygun bir terlik olabilirdi ama değil mi :) Teşekkür ederim benimle ilgili sözlerine...

Fikrimincim, yengemin güzellik merkezi var. Baharda işler artıyor, dayım "Boya cila" işleri arttı diyor, onu anımsattın bana sözlerinle :) aah nerde bizde vakit, gideceğiz deeee saç kestireceğiz deeee... Utanmasam kendi saçımı kendim keseceğim :)) Söz ama Maxi'nin düğününde o zaman kaç yaşında olursam olayım böyle parlak bişe giyecem :))

Esra :), herhalde aceleyle giydi. Ya da artık önemsemiyorlar. Şık olsalar "şık" denilip geçiliyor. Saçmalayınca ısıtıp ısıtıp o görütüler sunuluyor. E reklamın iyisi kötüsü olmaz :)

Bembicim, "kıytırıklık" :)) "dan!" teşekkürler :)

Beyhancığım, sırt dekoltesini iletmiştim, gümbürtüye gitmiş olabilir :) Belki dizisini izleme imkanım olsaydı, bu kızcağızı her gördüğümde bir takım dğişiklikler yaratmaz idim. En çok konu ettiğim kişi herhalde.

Burçin, ilahi :)) Haklısın. Az sonra kapı çalmış olsaydı saçı başı bitecekti, ayakkabısını giymeye vakti olacaktı gibi :) Ne şekersin sen yahu :)

Yasscim, zaten abla kardes olacaksak ısınmamamız lazım :) Aynı görüşe devam etmeni takdir ettim. Bir kere daha kafası mı büyük" şeklind yorum yapmıştın :)

Periliköşküm, ben de beğendim :) Yani lafı :)

pastanino dedi ki...

Kayboldum blogda:)Eskiden Kağıt bebekler vardı onları boyle değiştirirdik.Muhtesem..Tam 1 saatimi gecirmisim burada..Harikaydı..

Yeliz dedi ki...

Denizcim çok sıradan ve vasat bir modeli ne hale sokmuşsun alkış!!!:)
Sevgiler

Bilun Şen dedi ki...

Deniz'im süper olmuş yine yahu :) Bakıyorum bakıyorum ne yapılır buna diyorum.. Sonra sağ tarafa bi'bakıyorum: mükemmel!!

Deniz dedi ki...

Pastanino, hoşgeldin :) Bir saatini geçirdiğini okuduğumda inanamadım. Tek tek incelemiş olduğunu düşünüp heyecanlandım :) Keyif almana çok sevindim. Bu kadar zamanını bana verdiğin için de teşekkürler! Görüşmek üzere... Aaa, ayrıca kağıt bebekler konusunda beni çözmüş olmana hayret ettim. Ben yazdıklarını okuyunca hakikaten de o tür bir keyif aldığımı anladım çalışmaları yaparken!!! Sanırım kağıt bebekle oynama yaşım geçtiğinden, o keyfi mevcut yaşıma taşımanın yolunu bunda buldum :))

Yelizciğim, daha sana mor elbise borcum var :) Neyse feragat et hakkından da benim de uykularım kaçmasın :)) Teşekkür ederim!

Biluncuğum :) "Ne yapılabilir"i düşündüğüne göre, "Ne yapılabilir" oyunu yapmanın zamanı gelmiştir :) Öpüyor ve teşekkür ediyorum :)

turuncu dedi ki...

elbisenin üst kısmı tümüyle kapalı olduğundan kısa elbise ilk bakışta sırıtıyor. resmen eksik gibi görünüyor. uzatman isabet olmuş. ellerine sağlık.

acaba diyorum üst taraftan bir dekolte açıldığında, kısa etek iyi durur mu ki? ama yine de bu kadar kısa olmamalı gibi. :)

Adsız dedi ki...

Deniz abla ben bacaklarım bundan daha ince olduğu halde mini etek giymeye çekiniyorum ama bu odun bacaklarla hem mini hem bu zevksiz kıyafeti giymiş.Büyük öz güvenmi desem(:

Kol boyunuda uzatmış olsa idin çünkü sıkmış ve şişmam kollar sosis olmuş.İlk pabuçumsu terliklere ise dikkat ettiysen hiç deyinmiyorum,tam fiyasko(:
İpek K.

Mutlu Kum Taneleri dedi ki...

Ellerine sağlık süpr olmuş. Denizcim blog adımı çok değiştirdim. Eski mutlukadin , yeni mutlu kum taneleri.

cekirdeksizuzum dedi ki...

o terlikler ne öyle deniz terliği gibi. ayakkabılar çok şık olmuş.

Deniz dedi ki...

Turuncu, elbisenin arkasında yuvarlak bir pencere var, tamamen kapalı değil orijinali. Ben de haklısın, önünü biraz açabilirdim. Üşendim herhalde :) Resmin görünmüyorum hani kurabiye canavarım (yanlış hatırlamıyorum umarım) :)

Mutlu Kum taneleri, değiştiriyorum adını, yeni adın hayırlı olsun :)

İpek K. Kollar sosis :) Vallahi sosis olarak kasın dedim, uzatmıştım kollarını, koymadım. Bununki kadar kısa olmasa da hoşuna gidiyorsa giymelisin. Yaş büyüdükçe kısa etek giyme ihtimalin düşüyor :)) Artık blog aç kendine, aklıma gelmişken söyleyeyim :)

Çekirdeksiz üzümcüğüm, bak şimdi hava da soğuk, canımız yaz mevsimi istedi :) Ne demişti bir arkadaşımızın anneannesi "Süs mevsimi değil, kış mevsimi" Yani ince giyme demek istiyor :)

Melike Turkan dedi ki...

o terlikler pek fenaymis...
anti-olmadibastan yapasim geldi bu estetik zenginlik (!) uzerine :)

Deniz dedi ki...

Melike yorumunu unuttuğum için afedersin. Sanırım sana bu terliklerden bir çift armağan etsem, beni hiçbir zaman affetmezsin :) Birkaç bardak çay belki hatamı düzeltir. Yanındada simit :) Öyle bir projemiz vardı eskiden...

cinar dedi ki...

waouw, ayakkabılar gerçekten çok hoş. Kendininkileri plajda bile giymem ben be :)

Deniz dedi ki...

Çınar, yaz gelse de giysek böyle şıkır şıkır :) Terlik konusunda hemfikiriz. Hele de şeffaf bant beni deli eder :)

melike dedi ki...

simit ve cay... kulaga cok hos geliyor... eski bir sarki gibi... ya da eskimeyen bir sarki gibi...