5.2.08

Kendinden "olmadibastan"lı

Olivia Wide ve Carla Gugino Screen Actors Awars törenindeler. Ufak tefek farklarla aynı törende giyilmiş bu iki elbiseyi, gördüğümde "Bugün benim yapacağımı başka bir modacı yapmış!" dedim ve sevindim. Ben Olivia'ya maviyi yakıştıramadım aslında göz ve elbise renginde birlik hoşuma giderdi. Gözlerinin rengi o kadar güzel ki, onları ön plana çıkarmak için belki farklı bir renk seçilse daha uygun olabilirdi. Carla'daki gözler de yabana atılır gibi değil :)

11 yorum:

beyhan dedi ki...

bence renkten ziyade üst dekoltesi böyle olan bir elbisenin eteğinin robadan başlaması gerekirdi yani kırmızıdaki gibi. üstelik mavi elbiseyi giyen kadın daha zayıf olduğundan onda daha bir güzel durabilirdi.

fikriminincegülü dedi ki...

Resme ilk baktığımda sen yaptın zannettim zaten. E kızları ayırt edemedi ihtiyar gözlerim.:) Eminim sen de yapsan böyle yapardın. Renk ve model çok hoş. İlk elbise de renkten çok model ve üzerinde duruş şekli gözüme battı benim de.

Bu arada, kaytarmıyorsun değil mi?:))

nym dedi ki...

Inanmiyorum yaa hic yorum yoktu, yazmak icin sayfayi actim ama bir mail atmam gerekiyordu onu halledip tekrar yoruma donunce baktim beyhan ve fikrimin ince gunu yorum yapmis bile:)Ben de Beyhan gibi dusunuyorum kesinlikle kirmizi elbise bu model icin bicilmis kaftan, hem rengi de daha iyi olmus:)

cekirdeksizuzum dedi ki...

ee ne demişler kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun (böyleydi dimi bu laf??) :)

yass dedi ki...

ya o mavılı elbıseyı yapan sımdı terzı mı:p ben bıle yapmam boyle bısı yahuu.. hıc mı goz yok hıc mı zevk ! hayret bısı.. kırmızıya ıse goruldugu uzere denız ablam bıle dokunamamıss:) cok hoss.. cok begendım nasılda guzel durmuss oylee

Deniz dedi ki...

Beyhancım, işte yani :) Kimin elbisesi olduğunu bulamadım kırmızının. Mavinin modacısını bulmuştum. Gerçekten cok zayıf bir de...

Fikrimincim nineciğim :) Artık kırmızı benim için eşittir sen :) İkiniz de "renkten ziyade" demişsiniz de, ben modelle ilgili birşey yazmadım zahir. Kaytarıyor muyum? Belki de :))

Nym hmmm, bak düşündüm de senin gözler beş basar bunlara :) Birde bu elbisede mavininki gibi drapeli bir kumaş da pek iyi olmadı sanki...

Çekirdeksizuzumcuğum, öyleydi :) Ben de hep o 3 kuruşu fazla veren taraftayım :)

Yass :) bütün bunlardan anladım ki, bundan sonra her kıyafetin kırmızısını yapmam şart :))

Esra :) dedi ki...

bence kırmızının rengi ve carlanın koyu saçları tezat oluşturduğu için çok güzel olmuş

ikincisi de mavi elbisenin belşi çok aşağıdan bence o model herkese yakışmıyor...

nym dedi ki...

Deniz, tesekkür ederim:)) Utandırıyosun beni:P

Yurtdışı Eğitim dedi ki...

bende kırmızı elbiseyi beyendim çok güzel duruyor

Deniz dedi ki...

Esra, haklısın, bel aşağıda olunca insanın gözü biraz elbisenin içi dolu olmasını arıyor bence :)

Nym, gerçek :)

Yurtdışı eğitim, ben de onu daha çok beğendim :)

Sertalp Bilal dedi ki...

Hakikaten kendinden olmadı baştan olmuş bu :) Takipteyiz Deniz Abla :)