3.10.07

Düğün

"Sex and the City"nin finalini, 2 kez kaçırmak suretiyle izleyemedim. Şimdi filmi çekiliyor. Ve film setinden görüntüler her yerde karşıma çıkıyor. İzlememe gerek yok diye düşünüyorum nasılsa filmin gidişatını her gün magazinden görebiliyorum. Bir yandan da "Bunlar bir yanıltmaca olabilir." diye içimden geçiriyorum.

Carrie, Mr. Big ile mi yoksa bir başkasıyla mı evleniyor? Bu bir kandırmaca mı veya rüya mı? Film vizyona girdiğinde izleyenlerden öğreneceğim artık... Ne mi yaptım? Ufak bir estetik. "Gelinliğin tamamını görmek isterdim." diyenlere ayrıntılar bir tık ötede.

Teşekkür

Yeni bir yaş ile tanıştığım bugün, beni yorumlarınızla ve telefonlarınızla çok mutlu ettiniz. Hepinize ayrı ayrı (aslında toplu bir yöntem oluyor tabi bu) teşekkür ediyorum. Günüm herbirinizle daha da güzelleşti. Sevgilerimle...

00:17


Shakira, 2007 Clinton Küresel İnsiyatif kokteylinde. Angelina Jolie'msi bir görev ve görüntü seziyor ve ona daha da yardım ediyorum. Duyarlı sanatçıların sadece görüntüde kalmamasını, yakın zamanlarda küresel ısınma ile ilgili konserlerdeki gibi her yere kendi özel uçakları ile gitmemelerini diliyorum. Ayrıca kalem etek tabir edilen bu şık eteğin siyahı benim için her daim daha makbuldür. Bu da bana doğum günü hediyesi olsun.