30.12.07

Mutlu Yıllar!

Herkese Mutlu Yıllar Dilerim! :)

Çarşamba gününden sonra görüşmek üzere...

13 yorum:

beyhan dedi ki...

ordada mısın?

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

mutlu,sağlıklı,eğlenceli bir yıl olur 20008,bir de bol gezmeli :)...
sımsıkı sarılıyorum sana........
ve bilgeciği de çok öpüyorum....

Sndrfknella dedi ki...

Bu kış Ankara mı daha soğuk, yoksa sen mi kendine dikkat etmiyorsun bilemediğimden, ortak eylem kararı alıp öncelikle sağlık dolu bir yıl diliyorum sana Deniz'im :)) Gerisi zaten geliyor, mutluluk, başarı, huzur, gönlünden geçen tüm güzellikler senin olsun :))))

Sevgiler :)

KelebekNehir dedi ki...

Mutlu Yıllar :)

nym dedi ki...

Hayatinda unutamayacagin mutluluklarin yasandigi bir yil diliyorum sen ve ailen icin:)

fikriminincegülü dedi ki...

Yeni yılda tüm dileklerin gerçek olsun. Bir de şu ünlü arkadaşlar kendilerine çeki düzen versinler de sen daha az yorul istiyorum.:) Nice nice güzel yıllar tüm ailenle birlikte..

Öykücü dedi ki...

İyi yıllar:)) Bembiye de selamlar:) Annenin de ellerinden öperim:) Gülme hepinizi tanımış kada oldum,annenin burnunu falan bile gördüm.

Sevgiler:)))

Deniz dedi ki...

Beyhancığım, az önce beyan ettiğim gibi :) Burada değildim, ama artık buradayım :) Neredeydim? Bolu'da internetsiz, telefonsuz ve hatta cep telefonu çekmeyen bir köyde... Mutlu yıllar!

Periliköşkcüğüm, size de mutlu yıllar. Ailece üretken, mutlu sağlıklı nice yıllar :) Ben de sana sarılıyorum özlemle...

Sndrfknella!!! Haftaya bekleriz, kadro eksik olunca törenlerimiz eğreti duruyor :) Kucak dolusu sevgiler... Bu arada hastalığım soğukla ilgili değil aslında... Sana özendim, her gelen damacanadan kana kana su içtim buz gibi :) Nice yıllara... Bol sulu :)

Kelebeknehir, mutlu yıllar :)

Nym, fotoğrafınla ilgili yorum bıraktım, çok sevindim :) Ben de mi profil fotoğraı eklesem :) Dileklerini ben de senin için diliyorum :) Ek olarak seni kadar güzel bir yıl olmasını umuyorum :) Nymciğim benim :)

Fikriminciğim, ne güzel bir dilek! Çeki düzen vermeleri :) Mini Maksi ve abimizle; maceralı, dolu dolu, sağlıklı ve neşeli bir yıl geçirmenizi dilerim :)

Öykücüm, selamlarını ileteceğim. Mutlu yıllar dilerim. Belki yakında benim de burnumu görebilirsin :))

CresceNet dedi ki...

Gostei muito desse post e seu blog é muito interessante, vou passar por aqui sempre =) Depois dá uma passada lá no meu site, que é sobre o CresceNet, espero que goste. O endereço dele é http://www.provedorcrescenet.com . Um abraço.

Çilek Reçeli dedi ki...

Mutlu yıllar size,geçen yıl olmayan herşey için bu yıl olmadı baştan :)

Öykücü dedi ki...

Dün çarşambaydı bugün itibariyle çarşambadan sonrası başladı.

;)

Sweety dedi ki...

canımmmm denizim mutlu yıllar sanada. inşallah hep mutlu olursunki bu eğlenceli site dur durak bilmeden hep devam eder muckkks :D

Deniz dedi ki...

Cresenet, si Um abraço :)

Öykücü, baskılar beni etkilemez. En azından olumlu yönde :) Al bak, ben de sana attım topu, buyur bakalım :*

Sweetyciğim, geçen hafta Abbas Güçlü sizin okuldaydı, senin fakülten ile ilgili program yaptı. Programı gecenin 2-3üne kadar izledim bitene kadar, sen görebilirim belki diye :) En sonunda Abbas beyi sinir etti arkadaşların, o da sinirle programı bitirdi :) Çok teşekkür ederim. Ben de yeni yılda torun sahibi olsak diyorum :) bizim kız yaşlı ama seninkinden ümitliyim... şöyle 8-10 yavru... ne dersin :) Çok öpüyorum ben deeee :)