20.11.07

Piştiii


Avil Lavigne, American Music Awards Töreninde. Elbisesinin rengi, yaşına ve müziğine uygun olmamış. Gerçi benimkiler de yaşına çok uygun sayılmaz. Gene de siyah daha iyi oldu diye düşünüyorum. Bir tane daha yapayım... Aaaa, alttaki yazıyla pişti oldu :P Bugün renk istemedi canım, o bakımdan :)
Bu kadar duru yüzlü birisi, niye büyük görünmeye çalışır?

12 yorum:

Öykücü dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Öykücü dedi ki...

Yaşına ve müzik tarzına uygun giyinmemiş gerçekten de.

Ben en çok üçüncünün göğüs kısmını ve siyahın duruşunu beğendim.Kumaş felaket en çok siyah kurtarmış durumu.Kendi saç rengi p pembe kısım harç çok yakışıyor,melek gibi.

Kızın duruşu da çok kötü.Paytak biraz da sanırım:))

Sevgiler.

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

deniz gerçekten anlamak zor bu ünlüleri,nasıl birşey bu seçememek, eh be avril tam bir felaket tablosu bu..
haklısın siyahla en olabilecek hale gelmiş..ellerine sağlık..

İşitmeKaybı dedi ki...

Çok zengin olup da yolunu şaşıran o kadar çok ki..alakasız giyinen,alakasız yaşayan...

biz hep düzgün yaşayalım inşallah :)

fikriminincegülü dedi ki...

Demek ki neymiş.. her şey para değilmiş. İnsan da zevk olmadı mı, para pul boş şeyler. Ben de siyahı beğendim canım. Bu arada sen Beşiktaşlı olmadığına eminsin değil mi?:)) Gaza gelip bir dahaki postu sarı-kırmızı yaparmışsın.:))

nym dedi ki...

Siyah da cok guzel olmus ama ben en sagdakini cok begendim, gogsundeki cicek de sirin durmus:)Ama sen ne kadar duzeltmeye calissanda bu elbise cok egreti durmus onda:))

raspberrypie dedi ki...

duru yüzlü olmasının sarı sactan da kaynaklanıyor olabilecegini düsünmekteyim. bence de en iyi secim siyah.

Deniz dedi ki...

Öykücü, ben ortaokuldayken de kırışık kumaş modaydı, o zaman herkes çok sevinmişti sanırım ütüden kurtulduk diye :) Ama gerçek kırışık kumaş ütülenince bile açıkmaz, aramızda tekstilci varsa izah edebilir... Siyah hep güzel bence. Çiçeklisi de öyle birden içimden geldi. Renklerin hiçbirisi güzel olmadı, her rengi denedim...

Periliciğim, demin de dediğim gibi diğer renkler elbisede güzel durmadı. Kırışığını düzeltecek sabır ve zamanım olmadığı için bıraktım dağınık kaldı :)

İşitme Kaybıcığım, biraz giyecek birşey kalmıyor, biraz da gündemde kalmanın yolu belki... Britney ile Christina Aguilera bizim gülben ile Hülya gibidir. Britney çamaşırsız yakalandı yakalandı defalarca... Bugün de Christina'nın çamaşırsız, arabadan inerken fotoğrafı çıktı. Hem de hamile :/ Reklamın iyisi kötüsü olmuyor bu bakımdan... Belki de bu kızcağız önemsemiyor o kadar bilmem ki... Ama rengi kendisine gitmemiş, en azından pembe saçı ile :)

fikriminincegülü, Beşiktaşlı değilim :) Sarı kırmızı da yaparız ayıp ettin :) Öbür bloga diktiğim bayrağı koyayım da azıcık futbol muhabbeti yapalım :)

Nym'ciğim, çok değişik olmadı ama gene de idare eder işte :) Elbise kumaşı ile ilgili haklısın, ütüleyemedim kusura bakma :) Askı taktım, desen yaptım... Olmadı, en güzel bunlar durdu :)

raspberrypie, son derece haklısın. Sarı saçlı ve beyaz tenli olduğu için böyle geliyor bana. Gülünce o duru yüzü kayboluyor gerçi :)

Eveet... Çek oğlum ordan arkadaşlara siyah elbiseden birer tane :))

beyhan dedi ki...

beyaz

bembi dedi ki...

Avil Lavigne'i her gördüğümde sinir oluyordum, hem saç rengine hem giyimine. Özellikle beyaz elbisedeki tarzı ve daha koyu saç rengi ile görmek beni sakinleştirdi :)) olmadibastan'in ruh sağlığına faydaları! :))

kurunane dedi ki...

canım yukarda verdiğin habere çok üzüldüm yaa. allah rahmet eylesin.

Deniz dedi ki...

kurunaneciğim, amin diyorum. mesajını göremediğim için de özür diliyorum senden eğer okuyorsan.

beyhan ve bembi'ye de teşekkürler