9.11.07

Güz

Kylie Minogue, Londra'da. Siyahı severim. Siyah giydirdikten sonra, mantosunun rengini değiştirdim.


Bunlar daha canlı renkerden hoşlananlara. Burada da pembeyi seçtim. İyi haftasonları!

13 yorum:

paltocu dedi ki...

palto çok güzelmiş. özellikle de ilk çalışmandaki rengiyle.

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

ben de bir siyahçıyım ancak canlı renklere de bayıldım,benetton renkleri,cıvıl cıvıl,her renkten birer tane olsa zevkle giyerim valla...

yass dedi ki...

kylıe hıc bısı gıymesede makuldur ıyıdır hostur:)

kendı orjınal halını de sevdım herhalde kanımdan gelen bır sevgı bu ama ılk degısımıde cok sevdım kahverengı tonunu.. bu arada bu kadın gozlugunu takınca saclarını toplaması cok yakısıo da gozluksuz ı ıhh.. o zaman acık sac gayet ıyı. sacları bıraz hacımlendırmek lazım. kylıeee sen madonna olacak kadındınn..

Adsız dedi ki...

Deniz abla süpersin.Turuncu favorimiz!

Her yeni yazına Biyodan yorum bekliyoruz.
Hadi lütfen.Ortak bir çalışma yapmanız mümkün görünmüyormu?

Hilal-Ayça-Melih

Deniz dedi ki...

Paltocu sen de kimsin :) Ana rengi seçerken seni ve beni düşündüm. İkimizin ortak noktalarımızdan biri de aynı renk paltolarımızın olmasıydı :) Tek fark seninki annenin, benimki anneannemin :) Hatırlamaman imkansız... Hey gidi... Eski paltolardan kalmadı artık :D

Perilikoskum, senin gibi şeker birine pembe, senin gibi çevreci birine yeşil, senin gibi enerjik birine de turuncu yakışır :) Verdim gitti :)

Yass, Kylie'nin giyinmiş halini tercih ederim, öyle dolanmasın ortalıkta :) Kendisini Blue Jean dergisi çıktığından beri severim, güzel sesli ve cilveli bir arkadaşımızdır :) buradan farklı hallerini görebilirsin :)

Hilal-Ayça-Melih :) En enerjik yorumlardan birisi ilan ediyorum sizi. "Bahçelievler'den Hilal, Ayça ve Melih; Şu an askerde olan dayı oğlumuz Hasan için sıradaki şarkıyı istiyoruz, diyor." gibisinden bir elektrik geçiyor bu tarafa :) Siz de süpersiniz. Biyonikkedi dilediğinde yorumlarıyla katıldığında ortak çalışılmış oluyor :) Ona kalmış tabii :)

Öykücü dedi ki...

Çok hoş olmuş.Benim favorim yeşil:)Ama satın alacak olsam ikinciyi tercih ederdim.Herşeye uyar:P

Saçları da böyle daha güzel olmuş.
Şık giyinmiş genelde.

Sevgiler.

Öykücü dedi ki...

Arkadaki kadının botunda yaptığın değişiklik de hoş olmuş.

Bu arada tekrar inceleyince turuncu ve pembede çok hoşuma gitti.Onları da alabilir miyim:))

Deniz dedi ki...

Öykücü, ben de bir numaralıyı alırdım :) Sonra düşünürdüm acaba hep aynı renk aynı renk nereye kadar... Biraz renkli giyin derdim kendi kendime :) Hepsi senin olsun, ne de olsa senin atkın var :)) Atkısı da benim olsun :) Çizmeleri göreceğinden şüphem yoktu. Bu da kendime bir mesaj "yeni bir çizme almalıyım" :)

Mutlu Kadın dedi ki...

Bence orjinal saçları en iyisi. Palto içinse saçlarla uyumlu kahverengi hoş olmuş.

fikriminincegülü dedi ki...

Canlı renkleri çok sevmeme rağmen, yukarıdakini beğendim. Allah allah.. :))

Biyo dedi ki...

İlk defa "orjinali kalsa" dedim.İlla renk istiyorsam yeşli alayım bari napiim,göslerime uysun bari:)

Deniz dedi ki...

Mutlu Kadın benim eklediğim de Kylie'nin kendi saçları, ama bırakalım dağınık kalsın :) Ne de olsa 1. karedeki benim her gün kullandığım saç modeli :))


fikriminincegülü; 1-yukarıdakini beğendin, ben de yukarıdakini beğendim, çünkü yaşlıyız biz :)) 2-En doğalı o da ondan beğendik (yaşlı olduğumuz şaka tabi).

Biyocuğum, gözlerin yeşilse, bir numaradaki sana daha yakışır. Bir de koyu yeşil kalem-far :) Bence yani... Ama sen bilirsin gene de :)

beyhan dedi ki...

e hadi deniz