17.10.07

Görmüştük


Blog sahibi yeniden başlamak için güç arar kendine. Böyle zamanlarda, daha önce görüp de hiç beğenmediği bir giysiyi aylar sonra bir başkasının da giydiğini farkder. "Bu benim için bir işaret olmalı." der ve magazin dünyasına döner :)

Sienna Miller, "Factory Girl" filminin İngiltere prömiyerinde (13 Mart 2007). Katie Holmes, tam yedi ay sonra Berlin'de havaalanında (13 Ekim 2007).

19 yorum:

Esra :) dedi ki...

katie holmes'u çok beğenirim ama bu elbise ona hiç yakışmamış

işitmekaybı dedi ki...

gelmiş olman harika bişi :) hoşgeldin...

elbise her ikisine de yakışmış...güzel kızlar sonuçta :)

svg,

Mutlu Kadın dedi ki...

Bencede Katie Holmes'a hiç yakışmamış bu elbise.

bembi dedi ki...

senden de hiç birşey kaçmıyor :) ne güzel unutmamışsın elbiseyi ve bulmuşsun ;)) Katie Holmes'ın saçlarının olmadı baştan olması gerekiyor bence! havalimanında giymek için biraz lüks bir elbise.. saçı ise tam tersi, yataktan kalkmış gibi!

Biyonikkedi dedi ki...

Zaten her daim çevresine"kurtarın benii,tom hayatımı kaydırdı,ne halt edeceğimi bilemiyorum,uyuşturulmuş gibiyim"diye çaresizce ve zavallıca bakan kateye hiç yakışmamış bu elbise.Bide bizim ünlülere havaalanı kokoşları derler.Siennaya da yakışmamış.Gögüsleri bastırılmış gibi duruyor her ikisininde.(Çok mu fenayım ne:))

Ya bide Denizcim,ne düşünüyorum biliyor musun?Şimdi biz yani en azından ben senin tercih,yorum ve yeniden değiştirmelerine çok güveniyorum(z)ve bayılıyorum(z)ya.
Sen eğer bu elbiseye "çok güzel"deseydin ben(biz)de hemen"Aaa evet yaa,çok beğendim"mi derdik.
Yani sen bizi etkiliyor olabilir misin?Olumlu olarak yani.
Hani seni çok sevdiğim(iz)den senin dediklerini koşulsuz kabul ediyor olabilir miyiz?
Ben ne diyom?
Ben kimim?Nerdeyim?
Ben bi koyun muyum?
Ve iyi ki geldin,hoşgeldin.Ay hadi ben gidiyim.Zaten uyuşturulmuş gibiyim.Kurtarın beni Deniz'in sayfasından:)))

YAŞAMDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

VAY DIKKATE BAKIN..

Öykücü dedi ki...

Biyonikle aynı noktaya bakmışız:) Kızların göğüsleri sünmüş duruyor.Bir de sanki siyah saplı bir sırt çantası takmış gibiler.Siennanın kafası da kocaman duruyor, sanırım omuzlarını dar göstermiş elbise:)

Bir de bu elbiseye tonla para vermişledir.Elbisenin tasarımcısı Allah bilir kimdir falan:))

Göğüs yok, omuz yok, bel yok.Kumaşlar uyumsuz,renk kötü.ok eleştirmen gördüm kendimi:))

Sevgiler:))

oyun1382 dedi ki...

devam devam:)

Sweety dedi ki...

canım benimmm sahalara dönmek pek bir hoş oldu. korkmaya başlamıştım bu kız vazgeçmesin sakın dedim. sakın vazgeçme valla yaptığın harika zekice işleri yapabilecek fazla bloger tanımıyorum şekercim. ve bir şarkı... Sensiz olmaaaz canım sensiz olmaaaaazz :DD

Deniz dedi ki...

Esra, Katie'ye yakışmayışı uzun boyundan kaynaklanıyor. Sienna nispeten minyon ve robadan büzgülü bu elbiseyi daha yakıştırıyor :)

işitmekaybım, geri gelmiş saydıysan ne mutu bana :) Değişik fikirler çıkıyor ne güzel :) Haklısın güzel kızlar. Fakat Katie biraz solgun duruyor... Tıpkı bana benziyor bu fotoğraflarda... Ben de onun kadar paspalım :)) Saç ve makyaj rezalet, yüzümüz benzemiyor tabii. :))

Mutlu kadın, birisi galada giymiş, öbürü uçak seyahatinde. Sanırım günlük kullanım için pek uygun değil. Bir de boyu uygun değil... Eee hep uzun boylulara her şey yakışır diye birşey yok :)

Bembicim, bir süre sonra baka baka kafamda yer ediyor sanırım. Benden başka da farkeden mutlaka vardır. Ne gereksiz şeyleri dolduruyorum beynime değil mi, unut gitsin sana ne elbiseden kim giymiş, nerde giymiş :) Nerede giydiğini bırak, hangi filmin galasıydı onu bile hatırladım. Başka birşey sorsan bilmem, hatırlamam :))

Biyonikkedi, haklısın aynen öyle bakıyor. Sanırım pek mutlu değil. O sevimsiz adamla bir ömür geçirmek güç olmalı (her ne kadar ortaokuldayken idolüm olsa da)... İkinci kısma gelince... Ben öyle kitleleri peşimden sürükleyeceğimi sanmıyorum :) Yani her yazdığım onay almıyor. O zaman şöyle yapalım, bir gün bir elbise ekleyeyim ve sorayım "sizce neresi nasıl olmalı" diye... ben de bu arada kendi düşündüğüm şekilde değiştireyim, sonra bakalım sağlaması yapınca ne sonuç çıkacak :) Ne dersin, benim hoşuma gitti vallahi :)

Kıymet, güzel kadın, özledim bak gene :) Bir Samanpazarı daha mı yapsak yahu :) Oturup konuşamadık doğru dürüst... Ne dersiniz çete? (Samanpazarı çetesi)

Öykücülerin öykücüsü :) Kızların göğüsleri sünmüş görünüyor çünkü işlemeler ağır ve gereksiz bir kalınlık vermiş. Sienna'nın bu pozunu seçtim, ikisinin duruşu yakın olduğu için. Seçerken de "öykücü bunun kafası ne biçim der" diye içimden geçirdim. Sanırım duruşundan kaynaklanıyor :) Elbiseye bir el atmak lüzum etti bu kadar eleştiriden sonra :) Bakalım artık...

oyun 1382 , oyuna devam :) biz hiiiç yorulmadık biz hiiiç kaybetmedik desek yalaaaan oyuna devam... devaam devaaam :) Sesim de pek kötüymüş.

sweeeeeeety, aman da müstakbel misafirim gelmiş :) bir sorun var, sözlerinden sonra şişe şişe patladım. Kendimi toparlamam için süre verebilecek misin :) Bak bugün Bülent Ortaçgil'den gidiyoruz... Sağol sweetyciğim benim...Aman da şekerlerin şekeri:)

beyhan dedi ki...

öykücüye katılıyorum, görür görmez sırt çantasıyla geziyorlar sanmıştım ben de.

fikriminincegülü dedi ki...

Blog sahibi bunlar için bir şeyler yapmayacak mı? Beni kurtar diye ağlayan bu entariyi bir elden geçirmeyecek mi? E dönmüşken şöyle inletmek lazım ortalığı değil mi?:))

cekirdeksizuzum dedi ki...

hooşgeeldiin
elbise kötü olmasına kötü ama doğru yerde giyildiğinde biraz kurtarıyor bence. siennaya daha çok yakışmış en azından saçıyla takılarıyla ortamla daha uyumlu.

yass dedi ki...

walla ben o kadarda kotu bulmadım yanı sıenna'nınkını en azından. havaalanına gıyılecek bı yanı yok ama bence bılezıklerıyle falan guzel olmus ablaya.. ayakkabılar ne renk acaba. ya bence guzel olmus

Deniz dedi ki...

Beyhancı o zaman elbisede değişiklik yaparsak, çantayı çıkartırız olur biter :)

fikrimincim, yok şimdi bişey yapmayacakmış öyle dedi bana :) Bir de bana psikolojik baskı yapmasın dedi :))

çekirdeksizcim, ben de o görüşteyim, bkz yukarıdaki cevaplarım :) Zaten Sienna'da görüp de beğenmediğimde, ellememiş, beğenmesem de yakışmış diye düşünmüştüm :)

yass, bence de bilezikler ve saç daha uygun olmuş onda. Katie'ye linç girişiminde bulunduk ama haketti, bir de değişik açılardan saçını ekleyeceğim yarın öbür gün...

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

hımm ,benim için hiç birşey ifade etmiyor bu hatunlar...
sienna denen kadın boyunsuz ,çok sıradan yüzlü ,öööle biri
işte ,
öbürü desen saçını mahalle kuaföründe kestirmiş liseli kızlar gibi ,bence bu giysiyi ,bizim mankenlerimizden Tülin Şahin giyse (soyadını doğru yazdığımdan emin değilim...hani cindy e benzeyen...
çok güzel olurdu..
nacizane fikrim...

Deniz dedi ki...

vallahi periliköşküm, buncağızların saçlarını beğenmedin diye Tülin Şahin'e topu attın herhalde :) Maaaşallah onun saçları aslan yelesi gibi :) Ben bu kesimi pek sevmem açıkçası. Göbek gizleme elbisesi :)) Bunların yok göbeği, o ayrı bir mesele tabi..

yeliz dedi ki...

Sienna Miller genelde çok iyi resim veriyor. Elbisenin duruşunun boydan dolayı farklı olduğu kesin, bu elbise üst bedeni çok kısa göstermiş pek sevemedim:)
Sevgiler

Deniz dedi ki...

Yeliz, Sienna'nın diğer pozları boydan olduğu için, Katie ile aynı açıdan vermek istediğimden bu acayip göründüğü fotoğrafı seçmek zorunda kaldım :) Yoksa ben de kendisini beğenir, hatta çok beğenirim. Keen Edie diye bir dizide oynuyordu yıllar önce, orada gördüğüm andan beri kendisine saygım sonsuzdur :)) Güzel ve çevreye duyarlı birisidir. Teşekkürler :)