19.10.07

Bildirmece

Marcia Cross, bir butik açılışında. Aaa!!! Ben değiştirmiştim, saklanmış!!! Gölgesi kalmış burada. "Deniz bana ne yapmış olabilir?" diye soruyor sizlere... Buyrun bakalım :)

12 yorum:

Öykücü dedi ki...

Ben bu kadının elbiselerini genel olarak çok beğeniyorum.Sadece renk konusunda hep uçuk,soluk renkler seçiyor ama ne yazık ki kendisi de çok soluk renkli bir tip.

Rengini değiştirmiş olabilirsin.Bu renk kadını öldürmüş çünkü.

Kol eklemiş olabilirsin bu elbiseye hafif karpuz bol bir uzun kol da yakışabilir çünkü.

:)

Bakalım neler yaptın:))

işitmekaybı dedi ki...

elbise mevsime uygun,uzun kollu olmuş ve bot giydirmişsin :) doğru mu acep kuzu?

Esra :) dedi ki...

belki de saç rengini değiştirmişsindir? acaba başka renk nasıl durur marcia crossda die düşünmüşümdür hep.

beyhan dedi ki...

bence kesin kemer taktın.

Biyonikkedi dedi ki...

Hımmmm bu pas bana sanırım:)
Bakalım öğrencilerin olarak neler öğrenmişiz senden ve bakalım resim öğretmeni olarak çuvallıyacam mı?Amanin!Valla başlıyommm:

1.Resim:
*Bu havada kıçı donmasın diye uzun kollu bir model yaptın.
*Yada bolero attın elbise üzerine,siyah mesela.
*Elbiseye daha tok bi hava verdin,rengini koyu bir renk seçtin,mesela nefti bi yeşil geçiyor içimden.
*Saçların boyunu kısalttın ama rengine ellemedin.
*Ayaklara güzel bi süet çizme geçirip bitirdin.

2.Resim
*Zilli terledi uzun kolluyla.(Bu marciayaya yaranılmaz zaten şekerim hııh)Uzun kollara atıverdin bi makas,Karpuz kollu bir elbiseye çevirdin.
*Saçlar yine uzun ama rengi değişti.Koyu çukulata kahve belki.
*Yine çizme giydi
*Eline aynı renkten bi çanta verdin.
*Elbisenin kumaşı yine değişti,şöyle küpür gibi,hacimli dokulu bi kumaş.Saçları koyu yaptığın içinde rengi açık tonlarda seçtin.
*Makyaja elledin ,biraz daha yüzüne gözüne renk geldi gacının

Ayyyy Nur yerlitaş gibi hissettim.Kendimi imajmeykır felan bi halt sandım.
Ay iyi oldu be Denizim.İyi ki seni gaza getirmişim.Sonuçları heyecanla bekliyorum.Bu arada "millet bi yorum yazsın hele,ben sonra yazarım"deyip benden kopya çeken olursa varya alırım dalağını söyliiim ;P

cekirdeksizuzum dedi ki...

daha yeni döndük amasra dan ve salataların tadı damağımda kaldı.
ben de pancar turşusunu ve suyunu kaşık kaşık içmeyi çok severim.
ellerine sağlık, sevgiler...

fikriminincegülü dedi ki...

Hııııı.. sınav varmış burda. Şimdi hocam rengini değiştirip, kol takılmış sanırım. Ve ayaklarına da çizme giydirilmiş. Ya da gölgeden dolayı pürtüklü durmuş tamamen farklı bir şey çıkacak. Ne yaptıysan güzel olmuştur. Bekliyorum.:)

sunthing dedi ki...

Minik bi bolero, o yokmuş gibi gözüken sandaletlerden kurtarıp daha hoş ve koyu renkte bir ayakkabı ya da bot,bi de eline koluna ya da boynuna bi takı yahu,yok mu bu kadının takıcak hiç bişeyi? ;)

Deniz dedi ki...

Öncelikle çok meraklandığımı, heyecanlandığımı söylemek istiyorum :) Bunca değişik fikiri bir arada görüp "evet aslında öyle de olabilirdi... doğru bak bunu düşünmemiştim..." gibi düşünceler geçirdim aklımdan :) Gece yarısı fotoğrafın orijinali ile değiştireceğim, hepinize çok teşekkürer, çok şekersiniz :)

Fotoğrafı ekleyince herkesle tek tek yorumlaşacağım :)

Adsız dedi ki...

Çekirdeksiz üzüm yanlış yere yorum bırakmış sanırım:)Marciaya kaşık kaşık pancar turşusu suyu mu içirelim yani?Bu mu değşiklik önerin:)

Yaa Denizz,bak bi.
Her iki resimi de benim fikirlerimin aynısından yapsana be gözüm karizma çizilmesin benim,sonra dersin ki:"Aaa Biyo hepsini bildiii,aynı Onun düşündüğü gibi yapmıştım bende,ayy ne hisli ve pisli bi kadın yahu arkadaşlar!Muhteşem mi ne?"felan dersin sonra.
Hadi be anam,gece yarısı olmadan hallediver şu işi.Parası neyse viririk:)

Biyonikkedi dedi ki...

Ay ben Biyo yaa.İsimsiz olmuşum neden?
Gerçi anlaşılmıştır ama:)

Deniz dedi ki...

Öykücü şak diye anladın, senden de bunu beklerdim :) Renk öldürmüş onu, ben de bu yüzden bu işe giriştim :) Kızılsan, saçının rengi hariç her rengi giyebilirsin :) Sanırım gölgeler incelendi, oradan yakalanmaya çalışıldı. Bu da biraz sınırladı sanıyorum. Gene de ortak bir paydada buluştuk :)

işitmekaybı, uzun kollu olması pek hoş olurmuş :) Niye düşünmemişim :) Çok iyi bir fikir bu, tebrik ederim :*

Esra, saç rengini niye değiştirmedim? Ben gencecik bir kızken Melrose Place'de oynuyordu Marcia. O günden beri onun böyle benimsediğim için sanırım aklıma gelmedi. Ama borcum olsun, bir gün saç rengini değiştireyim :)

Beyhancım, şöyle metal ama ince bir incir gibi bir kemer takmak istemiştim açıkçası. Ucunda püskül olacaktı:) Ama işte uğraşırken birden fikir değiştiriyorum, başka yönlere gidiveriyorum. Güvenini sarstıysam afedersin :**

Biyonikkedi, gördün mü? Nasılmış :) Yani fikirleri etkilemek falan filan... Her arkadaşımın muhteşem fikirleri var evelalah! Öğrencilerin demişsin, estafurullah... Bilmeye de bilmişsin mesela rengini :) Bir ipucu kalmış, dikkat etmemişim. Onu görüp de yeşil dediysen de, görmeden dediysen debravo, helal olsun sana!

cekirdeksizuzumcüğümün yorumunu merak ediyorsanız da bu ikimizin arasında bir şifre :) şekerler şekeri, üzüm kılığında bir kuğudur o :)

fikrimincim, gölgelerin gücü adınaaaa :) gölge tamamen teknik bir nedenle pürtüklü oldu... Gölgeden kopya çekenlerin notunu kırdım :)) Canımcığım benim, bana güvenir fikrimincim :) Beni işe alacak, onunla yeni renkler icat edeceğiz :)

sunthing, bolero yapmak üzere başlamıştım işe. Hakikaten çok hoş olur yakışır. Ama ne olduysa unuttum yapmayı. Ya da beni başka yerlere sürükledi mouse :)) Zevkine hayranım. Ayakkabı konusunda aynı fikirdeymişiz. Bilezik değil ama kolye ile süslemeye çalıştım. Umarım beğenmişsindir :)

Biyonikkedi, ben bu fotografı eklediğimde zaten açık halini de yapmıştım :) Bu nedenle karizman konusunda birşey yapamayacağım :) Ama zaten rengi bilerek karizmanı kurtarmış oldun (ne demekse)... Benim yerimde başkası olsa yorumları okur, en parlak fikirlerden düzenlemeler yapabilirdi sanırım :)) Vallahi hiçbirşey değiştirmedim sonradan...