3.10.07

00:17


Shakira, 2007 Clinton Küresel İnsiyatif kokteylinde. Angelina Jolie'msi bir görev ve görüntü seziyor ve ona daha da yardım ediyorum. Duyarlı sanatçıların sadece görüntüde kalmamasını, yakın zamanlarda küresel ısınma ile ilgili konserlerdeki gibi her yere kendi özel uçakları ile gitmemelerini diliyorum. Ayrıca kalem etek tabir edilen bu şık eteğin siyahı benim için her daim daha makbuldür. Bu da bana doğum günü hediyesi olsun.

22 yorum:

acemiş aşçı dedi ki...

Hah! Bir de buradan kutlayım doğumgününü ve sen de "Aaaaa artık yettiii" de:))))
Ama ne yapayım; iyi ki doğmuşsun. yoksa nasıl arkadaş olurduk??

Hep mutlu ol Deniz, ve hep böyle ışıl ışıl bak dünyaya..

Nice mutlu yıllara

İpek

fikriminincegülü dedi ki...

Doğum günün kutlu olsun canım. Nice nice yıllara mutlulukla inşallah.:)) Bu yardımseverliğin tüm blog camiasına örnek olsun diyorum ve hatunun yeni hali çok daha klas olmuş bunu da belirtirken, bu kadar yetenek bir insana fazla gelmez mi diye de düşünmeden edemiyor ve önünde saygıyla eğiliyorum.:) İyi ki doğdun, iyi ki varsın ve iyi ki hayatımın bir parçasısın canım arkadaşım.:))

beyhan doğum günü kutlayan dedi ki...

"benim annemin yaşı mersin'in plakası" diye düşündüğümü hatırlıyorum denizcim.

şimdi de; denizimin yaşı mersinin plakasııı. :)

canım benim, mutlu yıllar, muck.

esin dedi ki...

sağlıklı, mutlu, sevdiklerinle birlikte nice yıllara..blog ortaminda da olsa seni tanidigima memnunum :)

Deniz dedi ki...

İpekciğim, Devletşahın kırk gün kırk gece vedasını da geçtik :) Aşkolsun öyle der miyim hiç :) İnsan kendine sevgiyle bakan gözlerden başka ne ister etrafında... Sen de iyi ki varsın... Buradan olmasa, başka bir yerlerde mutlaka karşıalaşacaktık eminim :) Tesadüfler kraliçeleriyiz biz :))

Fikriminincegülüm, teşekkür ederim. Sen de benim için internetin kazandırdıklarındansın. Ben de seni okuduğum ve tanıdığım için çok mutluyum. Tekrar teşekkürler. Övgü sözlerini kabul edemeyeceğim, zira bunun üzerine hergün 3-4 elbise yapmam lazım :))) şaka şaka

Beyhancığım, hayatımın yarısında var olan canım arkadaşım... Annenin şimdiki yaşında onun görüntüsünde (cildi) olabileceksek ne mutlu bize :) Evet ben de bugün plakayı düşündüm. Mersin uzak kaldıkça sevilen bir şehir :) Teşekkür ederim...

Esinciğim, belli olmaz bir gün Akdenizde de karşılaşabiliriz. Ne de olsa güzergahımız aynı :) Ben de seni tanıdığıma çok memnunum Esinciğim. Esin de beni Devletşah'tan bulduğu için (yanlış anımsamıyorsam)şimdi borçlu çıktım bak ona :)

Biyonikkedi dedi ki...

Biz faniler "bugün benim doom günüm"diye gözümüze gözümüze yazı sokarken senin gibi zarif birinden de böyle şık bir mesaj beklenirdi doğrusu Denizcim.
Yazının sonunda gülümsemeyen var mı?Merak ediyorum da.
"Dünyanın bütün siyah kalem etekleri Deniz'in olsun":)))
Nice mutlu,sağlıklı,başarılı yıllara.

cekirdeksizuzum dedi ki...

mutlu yıllaarrr,
bence de siyah daha iyi olmuş. siyah pantolon ve etek her zaman kurtarıcı olmuştur.
sevgiler

bembi dedi ki...

Bana ne şakiradan :) Mutlu Yaşlar ablacım! şaşkın bir kardeşin olmasına ramen, umarım güzel bir doğumgünü geçirirsin!! Seni çok ama çooooook seviyorum!! İyi ki varsın!

nym dedi ki...

Denizcim, nice mutlu yillar..Etrafina sactigin isigin hic sonmemesi dilegiyle..Belki ileriki yillarda birgun karsilasir, birlikte kutlariz dogum gununu:))

Devletsah dedi ki...

Denizciğim;

Öncelikle Google'a teşekkürlerimi iletmek istiyorum. İyi ki şu yukarıdaki "Sonraki blog" butonunu yapmışlar. Sonra kendimi tebrik ediyorum... O butona basarak eninde sonunda iyi birşey bulacağımı düşünmeye devam ettiğim için. Ve en son ve en çok seni tebrik etmek istiyorum.. Hayatıma bu kadar renkli girdiğin ve bu kadar tatlı olduğun için. Tabiii son teşekkür de annene.. İyi bu şeker kızı doğurmuş, büyütmüş. Bir de düşününce benim hayatıma bu kadar renk kattın kim bilir onlara doğduğunda ne rekler, ne heyecanlar verdin...

İyi ki doğdun sevgili arkadaşım..

Deniz dedi ki...

Biyonikkediciğim :) Benim kızım komik birşey yaptığında "Ben ne KÖMİK bir kızım yahu!" diyor. İşte sen de ne KÖMİK bir biyonikkedisin yahu :) Çok teşekkür ederim ancak ben de bağırmak haykırmak isterdim de, ortam müsait değil :)) O sizin zerafetiniz, ben size layık olmaya çalışıyorum :)

Çekirdeksizüzümcüğüm, buyrun bir zerafet timsali işte :) Çok teşekkür ederim. Aynen siyah beyazın krallığını başka hiçbir renk yıkamaz. Hele de bu etekler çok şık ve zarif.

Bembicim, yarısını bitirdim doğum günümün, bundan öncesi çok hoş geçti, sonrası da güzel geçer eminim :) Teşekkür ederim, gözlerinden öperim :D

nymciğim, o senin saçtığın ışıktan bize yansıyandır. Güzel Nymcim benim :) İnşallah, senin o güzel yüzünü bir de yakından görmek isterim. Teşekkür ederim :)

Devletşahcığım, Cumhuriyet bayramlarında tebrikleri kabul eden cumhurbaşkanları gibi ben de tebriklerini kabul ediyorum. Önce Google adına... Ben sen "bir sonraki blog tuşuna basarak buldum" dediğinde (taaa aylar önce) ben de hemen "aman da ne sihirli tuşmuş ben de basayım diye denedim ama Türkçe bir siteye ulaşamadım günlerce :)) O nedenle burada tebrik edilmesi gereken sensin :)) İkincisi senden benimle olan görüşmelerinin bir istatistiğini yapıp, bana rakamlarla gelmeni beklerdim :) şaka şaka... Üçüncüsü, kendi adıma olan tebriği kabul edeyim. Dördüncü olarak da annem adına kabul edeyim, ben de bir anneyim ve doğum günlerimizde kutlama beklemek yerine açıp "annecim iyi ki dogurdun beni" demenin daha güzel olduğu kanaatindeyim, gördüğümde ileteyim :) Mail mi yazsaydım sana yahu :) Teşekkür ederim ben de sana, bana rastladığın için!

yass dedi ki...

mutlu yıllar deniz abla.. gezındıgım en guzel bloglardan bırıne sahıp olan yetenekli insan hep mutlu ol...

bu arada shakıra gor bunları gooorrr!!

Defne dedi ki...

Mutlu yıllar Deniz'ciğim! Hep mutlu ve hep bizimle ol :). Sevgiyle kucaklıyorum.

gezicini dedi ki...

sevgili denizzzzzzzzz,
bu blog denen acayip dünyanın içinde sen parlayan bir yıldız gibisin. sıcaklığın, yardımseverliğin, güler yüzün, aktifliğin ve anne olman. hepsi çok özel ve güzel özellikler.
iyi ki varsın ve ben iyi ki seninle tanışmışım.
tüm ailenle ve sevdiklerinle nice sağlıklı ve güzel günler dilerim!
sevgiler
gorki

pino dedi ki...

Canım sana mutlu yıllar diliyorum:)) Ailenle sevdiklerinle mutlu sağlıklı koskocaman bir ömür dileklerimle:)

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

ah benim güzel arkadaşım mı doğmuş bugün ,hazan çocuğu...
senin dünyaya bakışını seviyorum,senin zekanı ,olaylara bakışını seviyorum,senin inceliğini zarafetini seviyorum, sesinin tonunu seviyorum ,bembi sayesinde seni tanıdım ,bembicim seni de çok çok seviyorum...
ikinizde iyi ki varsınız....
iyi ki doğmuşsun....

Deniz dedi ki...

Yasssss, çok şekersin teşekkür ederim :) Bugün hafif bir değişim oldu, seninle de anlaşmıştık ama, artık kusura bakmazsın bugünlük :)) Öptüm!

Defneciğim, Çook teşekkürler! Ben de senin için aynı şeyleri diliyorum. Hep mutlu ol ve daha çok bizimle olabil :))

Gorkiciğim, yazdıklarını okumak benim için büyük bir artmağan, ben de herbirinizle ayrı ayrı iyi ki tanışmışım diyorum. Dolu dolu dünyaları olan bu güzelim kadınlardan biri de sensin :) Teşekkürler!

Pinocuğum, gün farkımız da olsa dilersen senin ablan da ben olayım :) Hem yetenekli birinin ablası olmak çok zevkli, bu zevki ikiye katlayayım ne dersin :)) Teşekkür ederim dileklerine :) (Ablam yok diye Bembiye yazmışsın karıştı neyse artık:)

Periliköşküm, sözlerine çok çok teşekkürler. Ben biraz şanslıyım sanırım. Blog dünyasının içindeki harika kadınların bir kısmını tanıdım. Diğer kısmı da henüz tanımadıklarım :) Bu müthiş kadınlardan birisi de sensin. Yazdıkların senin için de geçerli... Teşekkür ederim :)

raspberrypie dedi ki...

Denizcim, daha nice, saglıklı ve mutlu yıllara!

vita dedi ki...

mutlu yıllar deniz abla:) abla demeyi daha uygun buldum çünkü tam senin yaşında bir ablam var:) biraz geç olsa da kutlamak istedim doğum gününü ancak girebildim bloguna...

Deniz dedi ki...

Raspberrypie, atlamışım afedersin :( Çok teşekkür ederim.

Vita, teşekkür derim. Deniz abla demende bir mahsur yok :)

Ayse dedi ki...

Nice mutlu yaşlara!! :)birkaç gün rötarlı oldu kusura bakmazsın umarım. Doğum günün kutlu olsunnnn! :)

Deniz dedi ki...

Ayşeciğim çok teşekkürler, rica ederim ne demek :)