21.9.07

İçine düşmek


Hayden Panettiere, 59. Emmy Ödüllerinde. IMDb.com a göre 155 cm boyundaki Hayden, bana göre çok hatalı bir seçim yapmış. Hele de robadan büzgülü bu tür elbiseler, taşıması en riskli kesimlerden birisi (yine bana göre). Rengini, yaptığım minnacık bir anket sonucu belirledim :)

22 yorum:

bembi dedi ki...

gerçekten kötü bir elbise seçimiymiş. mini anket sonucu ise çok başarılı bence :) mavi renk pek açmış Hayden kızımızı! yeni modeli de kızcağızın orda varolduğunu göstermiş! soldakinde kayboluyor :S ellerine sağlık ;)

fikriminincegülü dedi ki...

Oldum olası böyle kırış kırış kumaşları sevemedim. Sanki sandık dibinde durmuş yıllarca ve kızımız da ütülemeden üzerine geçirivermiş.:) Yeni rengi ve modeli çok hoş olmuş. İlki emanet gibi duruyordu. Ellerine sağlık Denizcim.:)

işitmekaybı dedi ki...

haa sen bel kısmını düzeltmişsin ya ,işte o zaman yakışmışşşş...modacılar kapını çalmıyor mu hala denizcim?

yass dedi ki...

ay ınanmıorum. bu kıyafetı gorunce ayy ne rezıl demıstım ınsan gıyer mı? gercı bızım claıre de bıyonık kız neyse cıvıtmıım. super olmuss.. cook beendım..ellerıne saglık

Deniz dedi ki...

Bembicim, anketimde %100 mavi sonucuna ulaştım :)) Ben de ilk gordüğümde değiştirmek istedim ama o kadar boldu ki, cesaret edememiştim :)

fikrimincim benim en sevdiğim iş ütü yapmaktır biliyor musun? Ama bunun elbisesini ütüleyemedim, aklıma gelmedi :)

işitmekaybım, kapımı çalarlarsa diye korkuyorum ben de. Ne yapsam kendim mi sektöre atılsam, eğitim alıp :)

yass,dizideki adı mı o :) Ben izleyemedim o saatlerde evde başka birşey seyrediliyordu. Benim yaptığım harika olmadı ama gene de beli cıktı birazcık ortaya :) Damacana örtüsü görüntüsünden kurtarmaya çalıştım :) sağol!

Öykücü dedi ki...

Deniz,

Sanki senin sitene malzeme olsun diye giyiniyorlar.Bu kadar felaket br elbise başka neden giyilir ki:)

Yaptığın değişim çok güzel olmuş.Renk de çok yakışmış.

Sevgiler.

Mademoiselle dedi ki...

Ben elbisenin orjinal rengini de begenmistim. Fakat mavi renk Hayden'in karakteri ile cok uyumlu olmus.
Ikinci resimdeki model ise kesinlikle cok dogru bir secim gibi gorunuyor.

Deniz dedi ki...

Öykücü vardır bir hikmeti, kimbilir kaç bin dolardır. Şimdi sen diyorsun ki "Bizde assolistler bikinili yakalanıyor gündemde kalmak için, bunlar da buraya çıkmak için kötü giyiniyorlar" :) Sana güvenim sonsuz, birbildiğin vardır :)

Mademoiselle, hoşgeldiniz. Sayenizde çok şey öğreneceğim :) Blogunuz çok ilgimi çekti. Elbisenin orijinal rengi,ışıktan değişik görünebiliyor, hatta bunu bir örnek ile belirtmeyi düşünmüştüm yazıyı yazarken. Teşekkürler :)

Dimple Rock dedi ki...

Resimdeki 7 farkı bulma oyunu yapsaydn ya.
rekora koşardm (=

Deniz dedi ki...

Dimple rock, herbir fotoğraf kendi halinde bir oyun :) Haklısın, bundan sonra yazayım fark sayısını daha güzel olur :)

yass dedi ki...

bısı dıcem.. ben gelınlıgımı once sana yollım.. sen onu bı derle topla sonna ben modaevıne goturuum bunu ıstıorum dıe olur mu:P

Deniz dedi ki...

Yass, yaparız neden olmasın :) Sen seçtiysen zaten güzeldir gerçi, "şunun üstüyle, şu gelinliğin eteğini birleştir" dersen olabilir tabi :)

Melike dedi ki...

çok anlarmışım gibi ben de bir şeyler söyleyeceğim... zaten pembe-beyaz bir insan neden yavruağzı gibi sarı ile pembe arasında salınan bir rengi seçer ki? evet, tabii ki mavi... tabii ki mavili... bazen de ille mavili...

renklerin verdiği enerji ve bunun insanla uyumlu olması diye bir konu herhalde, hakikaten, var... ben oldum olası yavruağzı ya da yavruağzımsı pembeye ısınamadım. model meselesi ise apayrı bir konu...

bu kadar ukalalıktan sonra kendimi bir tuhaf hissediyorum :)

Nihan dedi ki...

Dun Emmy'lerin tekrarini seyrederken cok da kotu bulmamistim elbiseyi. AMa sizin mudahalenizden sonra kesinlikle super olmus.

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

seninde söylediğin gibi bodur bir kadının robodan büzgülü bir elbise giymesi ne büyük hata,rengini de değiştirmen iyi olmuş sarışınları iyice ölü gösteren bir renk yavruağzı(kanımca...)

Deniz dedi ki...

Melikeciğim, "çok anlarmışım gibi" diyerek kendine haksızlık etme, ben de çok anlamıyorum :) Daha çok o elbiseleri hazırlayan modacılar anlıyor bu işten, parayı onlar kazanıyor sonuçta :) Ancak sarışın ve çok açık tenli bir hanımın bu renk bir giysi tercih etmememesi gerekliliği hakkındaki görüşün, fikrin değil aynı zamanda bilgin de olduğunu gösteriyor :) Ukala değilsin, mavi sevenler ukala olamaz :))

Nihan, teşekkür ederim. İzlerken rahatsız etmediğine göre belki fotoğraftakinden farklı görünmüştür diye düşündüm şimdi. Ben televizyondan izleyemedim ödül törenini. Bu ayıp da bana yeter :) Beğenmenize de sevindim, teşekkürler.

Periliciğim sana herşey yakışır; güler yüzlü, koca gözlü, selvi boylu, akıllı, yetenekli ve sevgi dolu kadın... :D

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

sen var ya ,uzakta olmana rağmen hep yanımda olduğunu hissettiğim dostumsun benim...:)

daphne dedi ki...

kesinlikle elbise bele oturunca çok daha iyi olmuş, aksi takdirde hamile gibi duruyor :) eline sağlık

Deniz dedi ki...

daphne bir de ütülesem daha iyi olacak sanırım :) Ya da önü düz inse, arkada kuyruk gibi kabartı olsa belki daha iyi durabilirdi. Belin varsa göstereceksin, ben de bunu düşünerek yaptım :)

beyhan dedi ki...

buralar bensiz olabilir mi hiç?

benim explorer'ın beyin damarları tıkanmış. meğer 5 gündür bloglardaki güncellemeleri göremiyormuşum. farkına bile varmamışım. diyorum "niye kimse bişey yazmıyor?". nasıl oldu anlamadım. sonra kendi kendine açıldı tüm sayfalar.

tipti boydu ne dersek diyelim bu kıza erkekler bayılıyor bu aralar.

yeni elbiseyi ben de beğendim.

bir de ben arkadaki siyahlı kadının hayden'e bakışına dikkat çekmek istiyorum. kadının kafasında "kaybolan yıllar" çalıyor. değil mi denizcim?

Deniz dedi ki...

Beyhancım, explorerına göre hepimiz deriiin bir uykuda görünmüşüz :) Sana firefox verelim :) Buna bayılan erkek kimmiş? Emir Bey'e soralım, öyle inanırım ancak :) Siyahlı kadını kırpmak durumundaydım,kırpmasam ona da güzellik yapacaktım. Ama bence o da benim gibi "Ay buna mı bayılıyolarmış erkekler?" diye inceliyor :*

Bilun dedi ki...

Denizcim bravo. Tüm özel günlerde sana danışıcam kıyafet seçimi sırasında. :) Ellerine sağlık, şahane olmuş.. N'olur Hayden'e iletelim bu fotoğrafı yahu :)