26.8.07

Pazarlık


Hilary Swank ve Eva Mendes, Hollywood Foreign Press Association'ın organizasyonunda. Önce birbirinin neredeyse tıpkısı giysileri dikkatimi çekti, sonra ikisinin de zerafeti. Swank'ın kemerini ön plana çıkardım, Mendes'in elbisesini. Pazar yazısı, pazar günkü köşe yazıları gibi sakin oldu :) Yarın görüşürüz.

10 yorum:

beyhan dedi ki...

ben bu iki elbiseyi de ayakkabıları da ayıla bayıla giyerdim.

raspberrypie dedi ki...

beyaz renk elbise Eva'nın ten rengini ortaya cıkarmıs, güzel olmus.

bembi dedi ki...

raspberrypie'a katılıyorum, esmer tene beyaz çok yakışıyor! yanmayı sevmem ama bir milim yanınca hemen beyaz tshirt giyerim ;))
ayrıca eva mendesin kırmızı küpelerini ve kırmızı ayakkabılarını ben isterim!

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

siyah elbise de beyaz elbise de çok zarif ,çok şık ...

fikriminincegülü dedi ki...

Beyaz elbise, kırmızı pabuç ve çanta harika olmuş. Hakikaten zerafet fışkırıyor kızlardan ama.:))

Deniz dedi ki...

Beyhancığıma yakışır, iyisi mi ikimiz yanyana giyinip gidelim :)

raspberrypie, yanık-esmer tene bence de en iyi beyaz gidiyor...

bembiye ayakkabıları verelim ve de küpeleri... seni gidi seni..

perilikoskum, zaten bu model siyah olarak herkesin kurtarıcısıdır. Kolye tak, broş tak, kemer tak sade kullan.. her ortama uygun. ama beyaz daha iddialı. en azından kusur gösterici :)

fikrimincim, fışkırıyor derken latife mi ettin acaba? bilelim de denk alalım ayağımızı (ne demekse), buradan da söyleyeyim ki sayfasında kendine en uygun müzik çalan kişi ödülünü sen aldın :)

fikriminincegülü dedi ki...

Yok be güzelim, gerçekten dedim onu. Çok hoş hatunlar. Duruşları falan çok zarif. Kabustan sonra bal gibi geldi.:) Ay teşekkür ederim canımmmm. Ödülümü almaya gelirim ama bak.:))

Öykücü dedi ki...

Bir elbise rengi bu kadar mı değiştirir kadını ya.Diğerinde çok sıkıcı ve boğuk dururken(sıkıcı bir esmer) senin beyazlarınla güzel ve yanık tenli olmuş.

Yazıyı okumadan önce siyah elbiseye baktım baktım aradaki farkı hissettim ama göremedim.Çok az bir fark var ama o "fark" belli işte.Şeytan ayrıntıda gizlidir ve bir tek fiyonkla elbise değişmiştir.

Ellerine sağlık:)

Deniz dedi ki...

fikrimincim, ödül veririz ayıbettin :) hele dizin başlasın, raiting patlattıracağız zaten :)

öykücü, beğenmene çok sevindim, sen beğendiysen zaten tamamdır :)) sanırım ben hiçbir zaman yanık tenli olamam, hiç sevmiyorum güneşi. hasbelkader mayo izi olursa bile sinirleniyorum kendime :) oldu mu Eda Taşpınar gibi tamaaamen yanmak lazım, o da bana göre değil :) Sağol...

Defne dedi ki...

Aşağıdaki posta yazdım yazdım, Mozilla'nın canı yutmak istedi yorumumu ve yuttu. Küstüm ben yaaa, ama yine de yazmadan geçemeyeceğim: her zamanki gibi çok zevklisiniz Denizciğim :).