5.8.07

Başlıksız


Elisabeth Rhom, Weeds'in 3. sezon prömiyerinde. O da benim gibi saç rengini değiştirip duruyor. Oysa ona da asıl yakışan orijinal rengi.

13 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

Herşeyin orijinali, doğal olanı en güzelidir zaten değil mi? Ama böyle arada küçük değişiklikler de fena olmuyor hani.:)) Elbisenin yakası ve rengi çok hoş olmuş. Kız da güzelmiş ama, dimi.:))

Mutlu Kadın dedi ki...

Bence elbisenin yeni rengi modeli daha iyi göstermiş.

bembi dedi ki...

kızıl saçlı hali ve o elbisesinin rengi ve yakası çok daha iyi durmuş. orjinal ayakkabısının rengi bana çok itici geldi :S son hali çok daha şık diil mi :)

Sweety dedi ki...

denizcim super olmus elbisenin ilk halinin yakasina acaip gicik oldum ben bogulacak gibi olurum sanirim oyle bir yakayla. Kadinda ferahlamis gibi gozukuyor :D

Deniz dedi ki...

fikrimincim seni de doğal oldugunu hissettiğimiz için seviyoruz şekerim :) doğallık güzeldir :)

mutlukadın, forma rezaletimden sonra kendime güvenim gelsin diye boyle bişe yaptım. Ben de kemeri elbise rengini açarken farkettim. gözlerim yaşlandı sanırım :)

bembicim, kızılı ben de sevmiştim, ama sanırım beyonce gibi bişe oldu, kıza fazla geldi :) kabardı

sweetym seni cok ozlemiştim, gordüğüme sevindim.. begendiğine de.. ben de yakadan bunaldım :)

Öykücü dedi ki...

Bence dizi çok çirkin görünüyor.Etek boyu facia.

Deniz dedi ki...

sevgili oykücü, dizleri yokedelim, etek boyu uzun olsa daha da kötü olabilir diye oynamadım. Kısaltmaya da mecalim yoktu, zaten dizkapakları kötü görünüyormuş :) silelim dizleri du bakalım

Öykücü dedi ki...

Kadının duruşu da kötü sanki.Zarif falan değil.Kolları çok uzun, beli kalın, elleri koacaman bilmiyorum tam olarak ne olduğunu ama elbiseden de olabilir.

Daha bele oturan(göğüs altı olmayan) daha az kabarık etekli bir model olsa daha zarif durabilir mi? Kadının defosu ne sence Dnz?(diz kapaklarından bahsetmiyorum bile)

Deniz dedi ki...

öykücücüğüm :) ne zor oldu soylemesi. Fotografçı biraz yukarıdan çekmiş, biraz kollar kalın, biraz da sanki gögüs bel ve basen dümdüz gibi.. Elbiseyi uzattım ama pek güzel olmadı. Onun icin sadece dizlerini düzelttim :)

beyhan duvarı aşan dedi ki...

hadi denizcim ya sıkıldık bu badikten, yeni bişi ko. (bir şey koy türkçesi)

Sweety dedi ki...

dnziiimm nerelerdesin ozledim seni. meraklandimda umarim hersey iyidir. opucukler...

fikriminincegülü dedi ki...

Şşşşt kimse yok muuuuu??? Bekliyoruz ama. İyi misin canım...

Deniz dedi ki...

beyhan, sweety, fikrimincim... iyiyim sadece cok yogun işlerim var... ama bu üçlünün ısrarlarına daha fazla dayanamadım, yeni birşey ekledim :) üçünüzü de seviyorum :)