30.7.07

Yine mi?


Mandy Moore, Jennifer'in elbisesini ödünç almış. Kolye taksaymış, ayakkabısını ve elbisesini farklı seçseymiş, böyle olurmuş. Biz de aynı elbise olduğunu şak diye anlamazmışız.

18 yorum:

Esin dedi ki...

Mavinin bu tonu da cok guzel olmus. Mandy Moore'a daha cok yakismis bence. Eline saglik.

fikriminincegülü dedi ki...

Bu kıza daha çok yakışmış bence de.:)) Ama yazık.. belkim parası yoktu elbise alacak. Abla ver de bi fotoğraf çektiriyim dedi. Senin yakalayacağını bilse hiç yapar mıydı..:)) Renkler süper olmuş. Kırmızı kolyeye bayıldım. Denizci olayına girmiş sanki bu iki renk birleşince..

cekirdeksizuzum dedi ki...

Ben ayakkabılara bayıldım. Parmak arası ama arkası yanları kapalı. Ben de istiyorum. Siyahta olur ama lame tercihim.

Deniz dedi ki...

esincim, beğenmene sevindim. mavi elbiseyi ben de sevdim :) siyahı da yakışmış, beyaz tenli olunca her renk gidiyor kendisine de, benimki farklılaştırma çabası işte...

fikrimincim, kaç lira acaba elbise, merak ettim bak... bulursam fiyatını yazarım. zaten kırmızının manası "fikrimcim bunu sever" oldu lugatımda.

çekirdeksizüzümcüm, ne değişik değil mi? hem parmak arası hem ayakkabı. hem rahat hem şirin :)

Beyhan dedi ki...

renkler çok güzel olmuş...

nym dedi ki...

bende o mavi elbiseyi giymek ve kolyeyi takmak istiyoruummm;)Cok yakismiss...

Deniz dedi ki...

Beyhancım, teşekkürler. Biraz yaz günlerinde yaşadığımızı göstersin istedim. Nasılsa herkes siyah giyiyor. (yazar da şu an siyah giymektedir)

Nym, aaa... hemen yapabilirsin turuncu kolyeden :) Herhalde iri malzemeler vardır. Elbise de her fiyata bulunabilir, senin gibi bilinçli bir genç bayana da çok yakışır, eminim :)

Öykücü dedi ki...

Bence aynı elbise değil.Jenniferın elbisesi daha kabarık etekli.

Değişim muhteşem olmuş.Sıradan bir elbise çekici,spor ve çok şık olmuş.İddialı bi şıklık hatta.Çok zevklisiniz Dnz.

Deniz dedi ki...

öykücü evet aynı elbise değil. Yakası da farklı. Kabarık olduğunu şuradan da görebiliyoruz. Ancak benziyorlar. Ayrıca teşekkürler :)

Devletsah dedi ki...

Ben de ayakkabı istiyorum diyerek yorum dünyasına dönüyorum....

SaNeM dedi ki...

Hala mi bu kizlar bu sayfayi kesfetmedi, ben bunlarin adreslerini falan bulur muyum ki, bir bakicam. Feyz almalilar, ciddiyim.

Deniz dedi ki...

Devletşah, ayakkabı çok değişik geldi bana da. Cekirdeksizuzum ile de aynı mezvu geçti. Burda tam gorunmese de , parmak arası bir ayakkabı olması dolayısı ile ilginc bir parca. Daha once gormemiştim, cahillik işte. Rahat da görünüyor ayrıca... Bulursak edinelim.

Sanemcim, ben öyle biriyim ki... Mandy Moore bu elbisenin mavisini giyip karşıma çıksa "Aaaa.. siyahını giyseymiş." derdim eminim :) Senin bana bu denli güvenmen, havalara uçurmaya yetiyor, teşekkür ederim :)

Mutlu Kadın dedi ki...

Pınar senden birde forma dizaynı bekliyorum .

Deniz dedi ki...

mutlukadin, kendi takımıma yapabilirim ama FB'ye biraz zor :) En güzeli sende de dediğim gibi bence çubuklu forma. Belki birşeyler deneyip sana yollayabilirim, ne dersin? Sevgiler :)

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

Selam....
elbisenin rengine bayıldım,kolye de çok hoş işte böyle iri malzemeler bulmak istiyorum...
salı gününü heyecanla bekliyorum...:)))

Deniz dedi ki...

perilim, bulursun sen. Hele bir git de boncukculara... Ben de bekliyorum heyecanla :))

bembi dedi ki...

buna gerçekten bayıldım! gri ayakkabıları çok şeker olmuş, renkleri çok güzel. bakınca insanı tatil havasına sokuyor ;D eline sağlık!

Deniz dedi ki...

Aradım ama bulamadım bembicim. cekirdeksizuzumle Devletsah'a bulacaktım :( bühühü... elbiseyi senin icin yapmıstım. bu renk seninle aynı manada benim icin, neden? gozlerin bu renk olmadığı icin heralde :) ay sinirim bozuk ya kusura bakma işte...