17.7.07

Çeşitleme


Beklettiğim için özür, beklediğiniz için teşekkür ederim :) Emmanuelle Chriqui "I Don't Pronounce You Chuck & Larry" filminin galasında. Yeni kemeri, aksesuarlarını destekliyor ve elbisesinin tarzını değiştiriyor.

19 yorum:

aurum dedi ki...

hoşgeldin dnz aplacıım:) söylemeye belirtmeye gerek var mı?tabii ki sağdaki (gri far ve küpeler, kemer tam not )..elbise kesinlikle böyle olmalıymış...kolay gelsin, sevgiler

bembi dedi ki...

orjinal halinde iki tane düğme mi var yanlış mı görüyorum? olmadıbastan hali çok daha oturaklı ve zarif olmuş, eline sağlık :))

Deniz dedi ki...

aurumcum, tam dedim mi aurumcum napıor, hemen yorumun geldi. sensör hakikaten işliyor olmalı aferim sana :) teşekkür ederim ayrıca. sana da kolay gelsin. bir yıldır görüşmüyoruz, özledim artık aaay!

bembicim, düğme var evet. işlevi olduğunu sanmıyorum. teşekkürler :)

fikriminincegülü dedi ki...

Denizcim, hoşgeldin canım.:)) Elbisenin yeni hali çok güzel olmuş. Hem de daha mutaassıp olmuş tabii.:))

Bilun dedi ki...

Hem elbise, hem makyaj harika olmuş; yine yapmışsın yapacağını.. :) Ellerine sağlık Denizciğim benim!! Öpüldün çok :)

Mutlu Kadın dedi ki...

Yaptığın değişlikler harika olmuş. Blogunuza her girdiğimde mutlu oluyorum. Eğer izin verirseniz blogumda "mutlu eden linkler " kısmına eklemek isterim.

raspberrypie dedi ki...

hos geldin sonunda =)

kesinlikle kemer daha iyi, hatta kendisi de görebilse su degisikligi diyorum.

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

hoş geldin ,hemen de ne güzel eklentiler yapmışsın...
güzel , kesinlikle çok daha iyi...

Deniz dedi ki...

fikrimincim, hoşbulduk!!! Şükür kavuşturana, çok özlemiştim sizlerle iletişim olmayan günler çok zor geçti, gerçekten. Mutaassıp oldu evet. Önce boğazına kadar kapattım ve alta sırt dekoltesi olduğunu düşünün yazacaktım :) Sonra vazgeçtim az mutaassıp yaptım, daha bile kapalı olabilir tabi :)

Biluncum, seninle bir ortak proje konuşmuştuk, yapalım bir ara :) teşekkür ederim ayrıca.. ben de seni öpüyorum sen ne zaman döneceksin bakalım :)

Mutlu kadın hoşgeldiniz! Blogumda mutlu olmanıza çok sevindim :D Elbette ekleyebilirsiniz, ne kadar naziksiniz... Bunları duyunca cok seviniyorumi teşekkür ederim.

raspberrypie, hoşbulduk! Bir gün mutlaka görecekler :))

periliköşküm, hoşbulduk. Hemen de yapamadım aslında, unutmuşum neredeyse bilgisayarı :))

Bilun dedi ki...

Evet Denizciğim hep aklımda o proje :) Şimdi yaz diye kaçıp kaçıp gidicem İstanbul'dan.. Maalesef gittiğim yerde internetim yok :( Yaz sonu gibi yapsak olur dimi o harika projeyi?
Çok beklettim, farkındayım ama kızma Denizciğim benim.. Öptüm kocaman :)

Deniz dedi ki...

Ben de sana karşı mahçup olduğum için gündeme getirdim :) Ben sen yokken bulduklarımı biriktiririm. Ama çok geç oldu artık yat saa2 02:51 :**

kurunane dedi ki...

denizcim o ucuz elbiseyi böyle güzelleştirdin ya helal olsun sana. valla gören duyanda beni çok mutaassıp sanacak ama ben çok çıplaklığı ve teşhiri sevmiyorum, hakkaten ucuz duruyor. ellerine sağlık.

ay özlemişim interneti, blog arkadaşlarımı yorum yazmayı yavv...

Defne dedi ki...

Bengi haklı, daha bir "oturaklı" olmuş. Derli toplu bir dekolte daha şık ve çekici bence :). Eline, zevkine sağlık!
Öperim.

Deniz dedi ki...

kurunaneciğim biz de seni özlemiştik :) yeniden görmek çok güzel seni... ben de dekolteyi sevmiyorum, sırt dekoltesi daha zarif duruyor bence. sana katılıyorum...

Defneciğim, teşekkür ederim. Aslında bir de erkek jüri bulsak da ona sorsak hangisi güzel diye :) Burada bütün kızlar topandık şeklindeyiz ya, o bakımdan :) Ne zaman döneceksin yazılarına, özledik seni :*

Bilun dedi ki...

Denizciğim ya çok tatlısın.. Tamam halledicez inşallah bu işi :) Yine geç oldu ben yatiim :) :*

Öykücü dedi ki...

Senin yaptığın hali sıradan olmuş sanki.Diğer şekilde düğmeleri ile falan daha orjinaldi.

Göğüsleri toparlamış, daha güzel durmuş ama sıradan olmuş işte.

Makyaj da ise mucize yapmışsın.Muhteşem olmuş.

Deniz dedi ki...

bilun artık uyanmışsındır :) Pek de bizim projeyi destekleyen tarzda giyinen yok aslında. Belki kışa :) şimdi giyinik ünlü bulmakta zorlanıyorum. Hepsi bikinili arz-ı endam ediyorlar :)

öykücü, söylediğin cok dogru. Düğmeler orijinal. Bunda çok az değişiklik ile ne değişir diye denedim. Çeşit olsun diye :) Yaş ilerledikçe parlak aksesuarlara ilgi duymaya başladım. Belki elbiseyi de yaşıma uyarlamışımdır :)) Tüm sözlerine teşekkürler...

fikriminincegülü dedi ki...

Denizcim, yeni icraatlar bekliyoruz senden. Oooo, blog öyle yan gelip yatma yeri değildir, canikom.:)))

Deniz dedi ki...

Sen bu satırları yazarken, ben yan gelip yatmıyordum :) Bu arada periliden ses yok, sanırım görüşemeyeceğiz, seni de çatlatamayacağız :(