4.7.07

Bu kaçıncı ara?

10 günlük bir aradan sonra dinlenmiş ve boş bir kafayla burada olacağım. Herkese sevgiler.

8 yorum:

bembi dedi ki...

güle güle giiit, güle güle geeel :)) güzel güzel geeez, güzel güzel eğleeen :))

nym dedi ki...

IYI TATILLER:)

Sweety dedi ki...

ohhh geziyor denizim :D iyi gezmeler gelince biiir suru sey yaparsin dimi :D

fikriminincegülü dedi ki...

Bilmem ki ne desem... güzel güzel gez ve iyice dinlen. Lütfen benim için de dinlen.. hatta yapabiliyorsan uyu.:))

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

denizcim ya ,kendim gitmiş gibi seviniyorum ne iyi ne iyi...
güzelce dinlen ,eğlen ,hasretle seni bekliyoruz...

beyhan dedi ki...

neredesin... 10 gün olmuş bile neredeyse.

ankamiked dedi ki...

sayyılı gün işte...

Deniz dedi ki...

bembicim, gittim, gezdim, gördüm. Alaçatı benim yaşayabileceğim bir hayal ülkesi gibiydi. Taş evleri, kendine özgü yapısıyla pek beğendim. Zaten rüzgar panelleri, evleri, sokakları, begonvilleri ile Çeşme, bambaşka bir diyar :)


nym cok teşekkür ederim. Herkesten özür dilerim döndüğüm gün yanıtlayabiliyorum. Orada evimizde telefon ve bilgisayarımız yoktu. Cafeye gidince de kızım babası ile konustu, bana birşey yazdırmadı. İthiyacı olan herkes, en güzel tatili yapar inşallah! :)

Sweetycim, geldim, gelince birsürü şey yaparım tabi. bunun hayaliyle geçirdim günlerimi :) ilk günler klayveye dokunmadan geçen saatler azap gibi geldi. sonra alıştım :)) hele de Eva Longoria evlendi Allahım ne merak ettim millet ne giydi gitti ben burda oturuyorum diye :)) Umarım elim açılır da yaparım :)

fikrimincim, gezdim mi? Sıcaktı, akşam üzerleri ufak turlar şeklinde gezindik. Yüzdüm mü? Hayır... toplasan 5-6 dk yüzemedim. belime kadar girip çıktığım günler oldu. Bilge "anne beni tut, anne beni bırakma" dedi ve deniz içinde bir nevi çocuk zıplatmaca oynadım. Değişiklik sözkonusuysa evet değişiklik oldu. Ama Deniz tatil yaptı, uyudu, dinlendi diye düşünmeni istemem :)) En kısa zamanda en uzun tatili yapmanı dilerim canım fikriminbiricikgülüm benim :)


perilikoskum evet biz boyle olduk işte... birimiz bişe alınca, yapınca ya da işinde bir başarıya imza atınca hepberaber seviniyoruz :) Bu da içtenliğimizden kaynaklanıyor. Biz Ankaralı bloggerlar toplanmıştık ve bu yorumlarımızda ne kadar samimi olduğumuzu gözlerimizle gördük... Sizin gibi tatlı, yetenekli, akıllı güzel arkadaşlarım oldu, daha ne isterim :)

beyhancım, geldim, 7 günde gelecektim ama babama yol süresince destek olmak için bu kadar kalmam gerekti açıkçası. en sonunda da Bilge "ben babamı cok ozledim" diye ağladı da gelebildik :))


ankamiked'in de dediği gibi sayılı gün geçti, geldim... ama şimdi hem yeni işler yapma hevesi ile dopdoluyum :) bakayım becerebilecek miyim :))

hepinize teşekkür ederim...