7.6.07

Swarovski


Nadja Swarovski ve Mary Kate Olsen, Swarovski Kristalleri ile ilgili bir gecede. Şu kadarlarken Olsen ikizleri pek şirindiler. Artık birer genç yetişkinler. Bayan Swarovski'nin boyu çok uzun değil sanırım, bizim bıcırığı yanında göründe denemeden edemedim. Olsen'ler, bir süre sonra bir posta ile daha konuk olacaklar.

12 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

Yahu bu bıcırık, ne tatlı bir kızdı bir zamanlar. Çok mu çirkinleşmiş ne? Boy farkı konusunda talebim hala geçerlidir. Bkz. geçmiş dönem yorumları. Öpüldünüz.:))

Deniz dedi ki...

fikrimincim, sana özel olarak Güzide Duran'lı bir foto yapacağım, gondereceğim mailine. Olur mu, anlaştık mı :) ama önce kaliteli bir foto bulmam lazım...

bembi dedi ki...

ay Kate Olsen'in orjinal hali manga karakteri gibi :)) büyümemiş mübarek :) olsun özgürce topuklu ayakkabı giyebilir :P sağdaki sıfır beden, uzun bir kız olarak da güzel :))

Deniz dedi ki...

uzamış halini şişmanlatmıştım ama beden ölçüsümü bozmamak için vazgeçtim. işyerindeki monitörle evdeki arasında da fark varmış, evden bakınca hatalarım görünüyor :))çoook ince olmuş,

bu arada swarovski teyzenin üzerindeki taşlar swarovski mi acaba?

Bilun dedi ki...

Biz Bengi'yle yanyana dursak böyle oluruz kanımca :))

Sweety dedi ki...

ayyy cok garip oldu buyuyunce ayni cizgi filmlerdeki gibi

Deniz dedi ki...

Biluncum, Bengi topuklu giymez hiç, sen giyersen ortak paydada buluşursunuz :) ben topuklu giysem bile benginin yanında sağdaki gibi oluyorum :) o nedenle iyisi mi gel biz seninle yanyana duralım :*

sweetyciğim'in sayfasında ördüğü baykuşa bakmayan varsa gidip baksın lütfen :)

Bilun dedi ki...

Deniz, ortak payda olamaz bizim Bengi'yle aramızda :) Uçurum fark var yani :)) Tamam biz duralım en iyisi yanyana; Bengi de otursun ben etraftayken :) Ay öptüm ikinizi de kocaman!!

bembi dedi ki...

burda bana söz hakkı doğuyor :)) aşkolsun yani biluncum, ortak paydada buluşamıyo muyuz?.. tamam sen bana göre çok çok daha şeker ve sempatik bir insansın belki ama ben de böyleyim ne yapayim yani :/ ayrıca topuklu ayakkabım da var.. hıh! :) ikinize de öpücükleerrr!!!

Deniz dedi ki...

:) şeker kızlar sizi gidi sizi :)

Bilun dedi ki...

Bengiciiim benim!! Canım, sempatik ötesi arkadaşım!! Asıl şeker sensin ve tabi ki Denizciiim. Valla ben boy için dedim :( Gerçekten.. yoksa ortak paydada tabi ki buluşuruz, aşkolsun :)
Hehe ben de yerden bitmeyim falan ama topuklu giyemiyorum :) Hatta arkadaşımın mezuniyetine gidicem, babet bakıyorum etrafta :)) Özellikle de benkonuşuyorum'da :)
Öptüm sizi kocaman kocaman!!

no name xD dedi ki...

kısa olduklarını biliodum ama bukadar tahmin etmemiştim diğer resimdeki olsa daha güzel ve büyümüş gibi <3 <3 <3