5.6.07

MTV - 4: Son


Megan Fox, sezonun gözde rengini kullanan son katılımcı... Elbisenin düzenlemesi bana, rengi artık bilgisayar başından kalkmamı isteyen kızıma ait.

7 yorum:

bembi dedi ki...

Orjinal elbisesi ne kadar sıradan :)) deniz kenarında, bikini üzerine geçirip giyilen cinsten sanki.. abartmadım di mi? Olmadibastan halinde ise, saçı içe elbsesinin hareketli etekleri ve yakası çok güzel olmuş!! çok daha güzel olmuş! :))

begumgum dedi ki...

bence sen artik isi gucu birak ve giysi design etmeye basla! cildiricam butun olmadi bastanlari gordukce,harika harika harika! yani ne kadar basit bir halden,ne kadar detayli ve zarif bir hale getirmissin. :)

Deniz dedi ki...

bembicim değil mi? düştü düşecek... insanın şööyle yakasından tutup çekesi geliyor... rengini sabah Bilge'ye sordum sen seç bakayım diye, bunu seçti. Sonra da beğenmedi burada görünce... anne ben sana turuncu yap demedim mi diye kızdı.

begümcüğüm, sen az daha gazlarsan haftaya kurs arar ve başlarım. beğeniyor musun sahiden? çok sevindim :) mutlu oldum... belki birlikte çalışırız ne dersin ;) :***

fikriminincegülü dedi ki...

Afferin Uğurböcüküme. Teyzesinin favori rengini seçmiş.:)) E adam olacak çocuk, şimdiden belli ediyor kendini. Anasının kızı tabi.:))

Deniz dedi ki...

fikrimincim turuncu kızımın odasının da rengi... enerji ve c vitaminini hatırlatıyor. görünce zıplayasım geliyor, giyince koşasım :))

fikriminincegülü dedi ki...

Salonumuz turuncu desem çok şaşırmazsın herhalde demi bacım.:)))

Deniz dedi ki...

amanin harika :) ondan bu kadar neşelisin seeen :)) biz de renk arıyoruz, bir ara turuncu salon aklımızdan geçmedi değil!