5.6.07

MTV - 3 : Bana


Mandy Moore da aynı törende aynı renk giysisi ile... Saat 02.54 ve ben sanırım kendimi kaybediyorum. Uyumak istiyorum :) Ama bitti mi? Pembe giyenler bitti mi? Bitmezzz... (kolye)

5 yorum:

bembi dedi ki...

Mandy Möööö demek istiyorum! Yine mi pembeeea?! Olmadibastandaki ayakkabı rengini çok sevdim!!! Görsem direk satın alırdım! bir de kolye çok çok güzel uymuş bence! Sağdaki halinde sanki bişeylerini evde unutmuş, böööyle üzgüüün baygın bakar bir hali var. sağdakinde ise aksesuar ve makyajla çok daha güzel olmuş :) bu ne yeşili oluyordu? ben gidip bu renk elbise veya ayakkabı bakayim :))

BeYHaN dedi ki...

artık ünlülere aksesuar da mı alıyorsun? iyi seçmişsin ama. :)

Deniz dedi ki...

bembicim o kadar uykum vardı ki zayıflatma operasyonuna giremedim. aurum da aşağıdaki posta için soylemişti düzeltseydin diye, sonra kendi kendime "bu postaların mantığı pembeliklerini vurgulamaktı" gibisinden bir savunma geliştirdim. yoksa mendi moo değil mendi woaaw yapardım da... neyssse :)

beyhancım, önce kendi kolyelerimden birini çekip koyayım dedim, sonra makinenin iş yerinde kaldığını farkettim. sonra bir Türk tasarımcı'dan buldum, o da içime sinmedi (bir blogger olduğu için izin almam gerekir diye düşündüm, adını yazmak yeterli olmazdı belki). Bu nedenle hoşuma gitti alıverdim :) "Bana" derken, kendime yaptım, kolye benim için diye dedim...

fikriminincegülü dedi ki...

Elbisenin rengine ve kolyeye bayıldım dnzim. Züper olmuş.:) Aslında sen, bu ünlülere danışmanlık işine bir girsen var ya, ortalıkta rüküş kalmaz be.:))

Deniz dedi ki...

fikrimincim, Beyazıt'tan böyle bir kolye almıştım eskiden, halen oyle birşeyler var mı? gerçi artık her şey heryerde :)