1.6.07

Lame-Dore


Kylie Minogue da Cannes'da Dolce and Gabbana Partisinde arka planda kaybolmuş. Yanlardaki şerit pencereler iç çamaşırı tercih etmediğini vurgulamak için kullanılmış olmalı.

9 yorum:

beyhan dedi ki...

nasıl oldu bilemedim, sayfanı açtığımda mtv'de can't get you out of my head çalıyordu :)hala çok güzel bu kadın. ayrıca hiç uzun etek giymesin bence. bir de anlamadım o partide herkes lame mi giydi acaba. moda galiba. ha?

fikriminincegülü dedi ki...

Gerçekten güzel bir kadın. Bu fon da güzelmiş. Gümüşün önünde, altın elbise çok hoş olmuş. Ellerine sağlık.:)
Konuyla alakası yok ama.. Nurgül'ün dekoltesini görmüşsündür mutlaka.:) Öpüyorum çok seni.:)

Sweety dedi ki...

ya bu kadin sismanladimi yoksa hamilemi kaldi ne. Bir dolgunluk var bazenler gobek falan. ne oluyor kylie hanim yoksa sonunda biraz yaslanmayami karar verdiniz ne. Bu arada nick cave ile bir dueti vardi. O klipte acaip guzeldi hatun. Nick Cave nin karizmasindan bahsetmiyorum bile:)

DNZ dedi ki...

moda mı bilmiyorum beyhancım, ancak bülent ablamızın da dediği gibi "san'atçı" herşeyi düşünecek, giydin onu git siyah arkaplanda poz ver, di mi? aaa bak şimdi gorunce aklıma ne geldi, bu elbisenin yırmacı olabilirmiş, nie yapmamışım? ayrıca olay mtv ile benim aramda :)

fikrimincim sagol :) nurgülün dekoltesini gordum. ayrıca gazetelerde "en seksi nurgül idi" şeklinde dış basında yer aldığı yazmıştı. biliyorsun (ya da bilmiyorsun) ben bir internet araştırmacısıyım, hemen araştırdım, konuyla ilgili bir bilgi edinemedim. güya yabancı dergilerde "ne angelina jolie, ne öbürleri... en seksi yıldız nurgüldü" diye yazmış. peh! diyorum daha ne diyeyim...

sweetyciğim, kilo almış gibi gorundu elbisenin bosluklarını tamamlayınca, ama sanırım parlaklıgın azizligine ugradı, zira baska fotograflarına baktım bir kilo göstergesi bulamadım. hep biz mi kilolu olacaz, biraz da o alsın, di mi :))

bembi dedi ki...

ya çok fena bir elbise, etek ucu beni çok rahatsız etmişti :) anlamadığım şey, bu kadar organize partilerde haber vermiyorlar mı, parlak gri önünde foto çekileceksiniz diye. hatta belki çoğunun elbisesini d&g hediye etmiştir? etek ucunun gitmesi beni çok rahatlattı, sarı saçlara altın rengi çok güzel olmuş bence :) ellerine sağlık (öz)ablacım :)) :*

Devletsah dedi ki...

Bembi'ye cevap veriyorum...

Yok vermiyorlar. Yani organizatörün tanıdığı değilsen öğrenmenin imkanı yok. Bütün parti konsepti misafirlere sürpriz olsun diye saklı tutuluyor.

DNZ dedi ki...

bembi ve devletşah, teşekkürler. haber vermediklerini devletşah hanımdan öğrendik :) Kendisi bildiğiniz gibi partilerin baş davetlisidir... Ama sürpiz içerik de olsa, poz verdiği yeri star kendisi seçebilmeli, diye düşünmekteyim... Aksi takdirde kurtlu baklanın kör alıcısı olur denilir.. yok öyle değildi :))

Devletsah dedi ki...

Ayy.. Evet.. Ben öyleyim değil mi... Tabi durum burada biraz farklı oldu. Ben gidip yeri ayırttım. Masamıza baktım. Yağ şişesini gördüm. Önünde fotoğraf çektirebilirmiyiz diye düşündüm :)

Bu konseptlerin gizli olmasının bir başka sebebi de güvenlik.

fikriminincegülü dedi ki...

He biliyom biliyom.. tesadüfen gördüm.. ağzım bir karış açık kaldı.. diyecek bir şey yok bacım.:)))