12.6.07

Küçük hanımefendi


Kelly Clarson, Guys Choice 2007 töreninde. Bakmış ki olmamış, sweetyciğimin çantası ile Hollywood'u selamlamış. Yoksa kolye mi taksaymış?

11 yorum:

bembi dedi ki...

aaaaa sweetynin çantası buuuu!!! :D hahah! süper olmuş!! sweety çantaları ve dnz stilistliği ile çok etkili bir imaj sergiliyor artık bu bayan :D

söyliyecek çok şey var aslında. öncelikle ayakkabıları çok daha güzel, takıları da öyle. kolye takmadığı askılı elbiseli o rezil kolyeli halinden kat kat güzel. incili hali ise bence çook zarif olmuş :)))

bembi dedi ki...

bu arada eğer tercih etmemiz isteniyorsa, yazından öyle anladım :) ikisi de çok zarif! ortadaki kendine has ve şirin, sağdaki daha klasik zarafet..mmm seçmek çok zor geldi bana.. ama ortadaki çok şeker onu seçeyim bari :)) :*

Deniz dedi ki...

ben ileri düzey genç olarak incilisini alayım ama çantayı da alayım, sweety'e daha çanta yapıp yollayacam kargo pantolonumdan :) ne için mi? telif hakkı tabi :)

fikriminincegülü dedi ki...

Ben de ortadakini çok sevdim. Hani askıları falan var ya.. çekiştirmek zorunda kalmayalım.:)) Çanta çok şeker. İnci kolye de güzel. Sen çanta mı yapıyon bi de. Hemi de kargo pantolondan he?:)

Deniz dedi ki...

fikrimcim, çanta yapmıyorum da, yapmayı istiyorum. Bir pantolonum vardı boya oldu, sweety'nin annesi dikmiş, linkten bakabilirsin, ben de ona özendim... :)

Defne dedi ki...

Ben çantaya da bayıldım ama incili olanı tercih ediyorum :). Öptüüüm!

işitmekaybı dedi ki...

ben 3.yü seçiyorum,nip tuck'ın efsane sarışını en çok böyle güzel olmuş..ellerine sağlık denizcim..

Deniz dedi ki...

Defnecıgim, süslülerle klasikler belli olmaya basladı :)

:) isitmekaybıcım nerelerdesin :) ayrıca rica ederim, gorevimiz :)

Sweety dedi ki...

ayyyy denizciiim bayildim bu jestine cok hosuma gitti. Hatta o kadar moralim bozuktu sabahtan beri agliyordu ama beni kahkahalarla guldurdun:))) cok yasa emi cok sevindim cantami kullandigina. Ayrica cantami begenen herkese huzurunuzda tesekkurlerimi iletiriiim :D Bu arada bende ortadakini seciyorum askili hali cok sevimli olmus tabi cantamda ayri bir hava vermis canimmm :D Dnzim kocaaaammaan opuyorum yanaklarindan tesekkurler yaptigin sekerlik icin:D

Deniz dedi ki...

sen başlı başına bir şekerliksin zaten sweetycim :) çanta konusunda seri üretime geçmeni öneririm, bu arada kadının önceden tulum giymiş olduğu gölgelendi senin çantan yüzünden :))

BeYHaN dedi ki...

ortadakini alayım çantasıyla beraber. ellerinize sağlık dnz&sweety. butik adı gibi oldu hot kotüründen.