5.6.07

MTV- 1: Gelmez olaydım


Arielle Kebbel, MTV Movie Awards 2007 pembe halıya adım atıyor. Hemen sonra birşeyler onu çılgına çeviriyor... "Keşke turkuaz olanı seçseydim." diye içinden geçirirken, haykırışını buradan bile duyuyoruz. Arielle'i kimler, neden çılgına çevirdi?.. Azzzz sonra!

8 yorum:

bembi dedi ki...

Yayınlarken magazin programı izliyordun heralde :)) Çılgına dönmekte haklı, 4 kadın 4ü de pembe giyip gelmiş. Üstüne üstlük halı bile pembe! Esmere pembe yakışmaz, turkuaz yakışır Arielle hanımcım :)) Esmerler renk konusunda bu kadar şanslıyken, hata etmiş :) eline, zevkine sağlık dnz! :)

cekirdeksizuzum dedi ki...

Budur diyorum başka bir şey demiyorum. Bayıldım renge:)

aurum dedi ki...

kadınceiz zevkten dört köşe olmuş, elbise kendini bulmuş bu renkle budur derim bende...
2. kırmısılı baaayan da avam halinden 2 darbeciinle kurtulmuş çok güsel olmuş,
3.sıradaki bayan depresyondaymış pembe-bilmem ne oyunlarıyla bile kendine gelebilememiş, ille dnz bana göz makyajı yapsın ümüğüme aksesuar taksın, beni oyalasın boyalasın demiş..ii de demiş, dnz aplamızda gerçekten yerinde oynamalarla bu kızceizi depresyondan kurtarmış
4.sıradaki bayana sööliicek pek bişiim yok pembeden haz etmem zaten ama ööle duruştan hiiiç haaz etmem..oyalasan da boyalasanda o postürle ı-ıH,nıçk,yok...duruşa bişi yapılamıyo dimi, kol büktüün fotolar hatırlıyorum ama bunu tornaya soksan emeğine yasık..bırakalım bu da çirkin kalsın :))
ellerine sağlık dnz apla, pempe baygınlıklardan bizi kurtardıın için :)

Deniz dedi ki...

çekirdeksiz üzümcüğüm, sana çok yakışır bu renk bence :)

aurumcum, akşam akşam beni güldürdüm, varlığınla güçlendim :) bilgisayarın başına gece yarısı oturdum, bu seriyi bitirmek için aceleyle kısa kısa bişeyler yapmaya çalıştım. duruşa bişe yapılır, ve fakat bu seride amaç elbiselerin renklerini vurgulamak olduğundan mütevellit, bacak kol bükmeyi başka bir gün deneyelim. olur mu?

BeYHaN dedi ki...

rüzgardan eteği uçuşmuş o da onu toplarken panikten haaahaaaaaa diye deli gibi gülmüş mü acabaaaa? bu arada nefis bir renk!

Deniz dedi ki...

beyhancım, %100 senin dediğin gibi. ancak ben altta sıra sıra (kendisi de dahil) pembe elbiseleri görünce bağırdı gibisinden yansıtmaya çalıştım :) Renk en sevdiğim renktir kendisi :) düğün olsa da giysek :) diyorum ama kimse evlenmiyooor... :***

fikriminincegülü dedi ki...

Bence, bu kadar pempeli kadının arasında kaldım diye dellenmiş bu.:) Yahu bu nedir.. pembe görmek istemez insan artık bunlardan sonra.:)

Deniz dedi ki...

fikrimincim doğru bilgin, seni passaparola'ya göndereceğim :) Maxi'ye buradan gene başarılar dilerim...