7.6.07

fikriminincegülü'nün istek parçası


fikriminincegülü, daha önce boy ile ilgili bir postada istekte bulunmuş, bugün de bir alttaki postada isteğini yinelemiş idi. Vallahi, Güzi'nin ya da Kohen'in hayranları gelirse yorumlarını sana yönlendiririm haberin olsun fikrimincim :) Kendisi mutlu olduktan sonra kimse karışamaz da, bizimkisi boyu boyuna hesabı... (fotoğraf)

8 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

Güzideyle yavrusu, şimdi daha bi dengi dengine olmamış mı ama..?:)))
Benim zeki, yetenekli, güzel arkadaşım, unutmamışsın. Teşekkür ederim.:)))

bembi dedi ki...

amanııııııınnnn! bu adam meğer ne kadar yakışıklıymış! ay sanki soldakini şirinlik olsun diye olmadıbaştan yapmışsın da orjinali sağdakiymiş gibi :D aman güzide hayranları alınmasın! güzide de bu olmadıbaştanı görmesin, üzülebilir belki :))

Deniz dedi ki...

fikrimincim, unutturmadın ki unutayım :) vallahi iltifat etmişsin, teşekkür ederim... gene söylüyorum, önemli olan mutlu olmaları. (sana söylemiyorum tabi, yanlış anlaşılmaları önlemek için...) böyle de bir kaygı taşıyorum nedense :)

bembicim, aa di mi bir de sol kısımda oynama yapabiliriz :) ne dersin? iyi fikir!

begumgum dedi ki...

Guzide Duran bu degisimi gorup,bence bir daha dusunmeli! :) Harika is cikarmissin.Yanlis anlasilmalari da bu kadar onemseme lutfen :)

kurunane dedi ki...

:))) valla bembiye katılıyorum adam cidden yakışıklıymış beee...

bu güzide gacısı varya mersinde birgün bizi arabasıyla sıkıştırdı, ablam kullanıyordu arabayı ben oğlana 6 aylık hamileydim. arkadan azrail gibi kornaya basa basa geldi eliyle koluyla bişeler yaptı. bide şımarık şımarık ablama ''güzelim'' diye hitap etti. kendini tanıyalım diye bekledi ama biz ısrarla tanımadık :) sonra yine şımarıkça el sallayıp bastı gaza gitti. şimdi ben isterdim ki sen o tatü kılıklı koheni onun boyuna getirceene güzideyi tatüye uydursaydın hatta birazda basen kalça ekleseydin, iğrençleştirseydin :))))) çokmu kötüyüm, yok canımm, haketti o şımarık şey...

sunthing dedi ki...

Harika olmuş valla eline saalık :)
Bu hatun kişiyle çalıştığım derginin asansöründe karşılaşmıştım ben de. Kendimi cüce gibi hissetmiştim resmen. Üstelik asansörde bulunan 1,90'lık sevkilime selam verip beni görmezden gelmişti, görüş alanına girmedim sanırım ehehehe :P Ama bak bulmuş o da bi minik benim gibi,hıh ;)

Ayse dedi ki...

Aaa yorumlara katılmamak elde değil! Adam cidden yakışıklıymış! Kısa adamlar baştan mı kaybediyorlar diye düşündüm resimlere bakınca. Bu adamı yz kere görmüşümdür televizyonda ama yüzüne hiç bakmamışım meğer! Eline sağlık :)

Deniz dedi ki...

kurunanecim ayıp etmiş vallahi... neyse ki, sana ve bebegine birşey olmamış :(

sunthing, sen takviye ile 190 a yaklaşabilirsin, ama boyu 190 olan kızlar düz giymeye mahkumlar niohaha!


ayse, aynen sana katılıyorum, çok izledik ama yüzüne gözüne dikkat etmemişim. ben de bittiğinde "aaa" diye şaşırdım ve kısa bir erkek olmadığıma şükür ettim. ama paran olunca boyun önemi yok tabi kısmen de olsa :)