3.6.07

Değiş tonton


Nicky ve Paris Hilton American Music Awards'da. Pazar postu böyle oldu, diğerinin bir nevi negatifi...

16 yorum:

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

denizcim ,düşünceli arkadaşım...
Ankara'da aklımdan geçti gelmek isteyeceğin ve yüzüme dikkatle bakan herkese bende dikkatle baktım tanıyabilir miyim,buralarda mıdır acaba diye .Bol koşuşturmalı ,Ankara sıcağında bunaltıcı ama harika sesler duymanın verdiği huzur ve süper yorgun bir şekilde geçti 1.5 gün...
sevgiler...

DNZ dedi ki...

yaa işte perilikoskum, ben de bir otobüsün ilk sırasında kucagında saçları 2 kuyruk yapılmış kara saçlı bir kız oturan bir genc kadın gördüm. kızın yüzünü görmedim, ama saçları Zeyneple aynı renk ve uzunluktaydı :)) paranoya oldu işte :) Zeynep pembe örgü bir blüz giydiyse ve otobüsle Atatürk Orman Çiftliğinden geçerek opraya gittiyseniz, sizi gördüm demektir :) keşke gelebilseydim nasıl arzu ettim bilemezsin :( başka bir zamana artık...

fikriminincegülü dedi ki...

Nicky'nin mide dekoltesini kapatman çok iyi olmuş. Paris'in entarisini sevdim.:))
Ya keşke görüşebilseydiniz arkadaşlar. Ne güzel olurdu.:))

SaNeM dedi ki...

Bayiliyorum yaptiklarina, boyle gidersen ilerde dikkat cekeceksin, sirf blogla kalmiycaksin. Dediydi dersin. Ben iki fotografi dogru duzgun duzeltemiyorum cektiklerimden, sana gipta ile bakiyorum ;)

Not: Nurgul Yesilcayin blogu vardi, gidip senin eserini gostermeli, biraz feyz alsin, ne zevksizdi oyle.

bembi dedi ki...

ay abla biz de böyle çekilelim yanyana, burnumuzu da havaya kaldırırz böööyle bir çalımla :) ama ben göğüs kafesi dekoltesi giymem, ya da giyerim, sen kapatırsın sonra :)

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

denizcim gördüklerin başka birileri idi muhtemelen ,ben hayatın sürprizlerine inanıyorum karşılaşacağız....

DNZ dedi ki...

fikrimincim hep beraber görüşürüz inşallah :)

sanem, çok teşekkürler. ben de etaminlerine ve senin düşüncelerine bayılıyorum. daha önce de söylemiştim :) bazen düşünüyorum da sadece bu işi yapmak çok zevkli olurdu.. inşallah "hklıymışsın" deme imkanım olur :)

bembicim bu bizim meşhur bir pozumuz var ya, hani kupalarda ve her yerde olan... işte parisgil bizden kıskanmış sanırım :)

perilikoskum evet, bir gün mutlaka :)

Defne dedi ki...

Ben sizi öyle yanyana hayal ettim ve de hayalimdeki görüntüye bayıldım. Hiç rötuşa gerek yok :). Bence de sizi kıskanmış Paris ve Nicky . Öperim ikinizi de :).

DNZ dedi ki...

Defnecim, artık Nicky ne diyor bilemiyorum ama, bembi ile sözkonusu fotografımızı ekleyebiliriz belki :) ne de olsa cocukluk fotografımız... sen güzel hislerinle rötüşa gerek yok demişsin ama, benim ön dişimi fareler yediği için sanırım bir rötuş gerekebilir :)) Ben de seni öpüyor ve en yakın zamanda yeniden görmek istiyorum :)

Defne dedi ki...

Deniiiz, sen benim ön dişlerime dikkatli bak bir dahaki sefer, moralin düzelsin...kih kih...

DNZ dedi ki...

Defnecim, karşında oturup seninle konuşurken insana mithiş bir güven duygusu veriyorsun ve o kadar parlak, ışıltılı, güçlü ve dingin ve bilgi dolu duruyorsun ki, bir dahaki sefere gene dişlerine bakma fırsatım olacağını sanmıyorum :) Ön dişlerinin hiçbirisi olmasa da gene böyle düşünüyorum :)

daimamutfak dedi ki...

Sevgili deniz merhaba,Blogunuzu yeni keşfettim.İşim bittiğinde blog dolaşmak bir keyif oldu bende.Çok hoş olmuş değişik bir yaklaşımınız var.beğendim.farklılık yaratmışsınız.artık ara sıra uğrarım bende.Bende ankaralıyım ve ankaraya ikea açılmasını şiddetle istiyorum.Çok merak ediyorum.İstanbuldakini herkes gezdi bir ben hariç.İş için istanbula her gidişimde ikeaya giderim diyorum olmuyorda..Sevgiler neriman

DNZ dedi ki...

sevgili Neriman hoşgeldin. Güzel sözlerine teşekkür ederim. Bloglarda Ankara'yı duyunca sanki başka bir ülkedeymişim de hemşehrimi bulmuşum gibi seviniyorum :) Ben İzmir İkea'yı gördüm, bizimki de gelecek Eylül ya da Ekim'de sanırım açılacak. Üstelik ulaşımı da İstanbul ya da İzmir gibi güç olmayacak :) Bekleyelim, sabreden derviş, ikea'ya gidermiş :))

Defne dedi ki...

Deniz, bu sözler karşısında ne diyeceğimi bilemedim. Çok mutlu oldum. Uçacağım, tutun beniiii! :)
Öptüüm.

Sweety dedi ki...

hiiisst kizlar nerdesiniz siz geliyorum geliyoruuum kimse yoook:)

bembi dedi ki...

aa haklısın aslında :)) hayatın güzelliğini anımsatan, sevgi dolu bir fotoğraf :))