16.6.07

CameronCameron Diaz, Shrek 3' de Prenses Fiona'yı seslendirmiş. Filmin sırasıyla Avusturalya, Tayvan, Japonya, Fransa, Almanya ve İngiltere galalarında. En beğendiğiniz ve en beğenmediğiniz giysilerini öğrenmek isterim.
Ayrıca Fransa'da giydiği üç bantlı elbise için meraklısına not.

14 yorum:

bembi dedi ki...

ben ilk ve son elbiseleri hiç beğenmedim. ilk elbisesi shrekin yeleğine benziyor :P diğerlerini beğendim :)

Öykücü dedi ki...

İlki çok sönük.İkinci günlük bir kıyafet için hoş.Üçüncü çok gözalıcı,güzel.Saçlarıyla falan altın bir heykel gibi olmuş.

Alt sıranın ilki herkeste var:P Alt sıranın ikincisi benim favorim.Herkese yakışmayacak bir elbise çünkü.Ne hoş bir fiziği var.Saçıyla ve duruşuyla da tamamlamış.Çok beğendim:)

Son elbise ise fe-la-ket.Sanki başkasının elbisesi,üstelik yan taraftaki cep de delik gibi görünüyor:)O cebe ne koyacaksa:)

Sweety dedi ki...

kesinlikle alt siranin 2. si benim olsun. cok guzelmis. O elbise birde buyuk canli rennklerde cicekli bir kumastan falan olsada guzel olurmus. Belinede mor bir kemer olsun. oylede guzel olur belki dimi dnzim :)

BeYHaN dedi ki...

dEnİzcim, dün ilk yorumu ben yazayım diye uğraştım ama telekom sağolsun müsade etmedi.

bence kyafetlerin hepsi güzel. ama işte yani insanda bu bacak boyu, bu taş görünüm olunca çuval da giyse olur. "birini sana hediye edeceğiz seç" deselerdi heralde o altın renkli ile mini olan arasında bocalardım.

Deniz dedi ki...

bembicim yeleğe benziyor hakikaten :) çok kötü bir elbise gibi gorunuyor...

öykücü merhaba :) söylediklerin çok doğru. cep, artık (o kadar çok ünlü fotoğrafı görüyorum ki) pek çok gece elbisesinde kullanılıyor. Ben de gereğini anlamış değilim. Bir de belirtmek için ellerini ceplerine koyuyorlar ki, gece elbisesinde bize ters bir görüntü oluşuyor :))

beyhancım sabahın bu saatinde beni tercih ettiğin için teşekkür ederim :) erken kalkıp çok çalışan arkadaşım benim... Jennifer da elinde su geze geze su reklamına çıkmış nihayet... miniyi al, saçını aç öyle giy bence :) (Beyhan'ın saçları süper güzeldir)çuval dedin de, eyşan özhim de çuval giyip gelmişti jüri olduğu yarışmaya :) o geldi aklıma...

SaNeM dedi ki...

Hos kadin vesselam.

Fikriminincegülü dedi ki...

Altın renkli ile miniyi beğendim. Diğerleri vasat kalmış. Yalnız hatun gerçekten taş, maşallah.:))
Sen bunlarla oynamıycan mı? Böylece mi kalacaklar?

Deniz dedi ki...

sanemciğim haklısın :)

fikrimincim senin şu problem neden halen devam ediyor? hani isimle ilgili olan... ayrıca oyamayacağım, artık o işleri bıraktım :) yok da, böyle bir şey yaptım işte. oynanması gereken hangisiymiş söyle bakalım :)

funda dedi ki...

ben 1 kıyafetini ve 4 kıyafetini beğendim model güzel olduğu için tekrar tekrar dikilmiş anlaşılan...
birde saçları çok doğal halinde değilmi...

Deniz dedi ki...

fundacığım, haklısın saçları çok doğal. artık bizim kuaförlerimiz de böyle yapsa değil mi? kalıp gibi fönlerden nefret ediyorum :) bir de Camoron'un bedeninde bir kot giyebilmek istiyorum. bunun için ne mi yapıyorum? hiçbirşey :(

cekirdeksizuzum dedi ki...

İlk üçün üçünü de giyebilirim ama tercihim parlak olan olur. Hep böyle parıl parıl bir elbise giymek istemişimdir. Alttakileri almayayım.

FİG dedi ki...

He bacım devam ediyo.. bazı arkadaşlara hiç yorum bırakamıyorum hele.:( Ya ne bilim.. sen bulurdun bişeyler.

Deniz dedi ki...

çekirdeksizüzümcüğüm böyle yazmak ne kadar zor biliyor musun :) üzüm mü desem sana kısaca :) parıl parıl bir elbise ben de giymek istiyorum. ancak, nerede giyebilirm bilmiyorum :) bir sonraki buluşmamıza parlak giymeyeni almayalım ne dersin :) böylece "parıl parıl" hevesimiz biraz törpülenir. Elbiselere gelince. Hepsi sana en az Cameron kadar yakışır :)

fikrimincim, ben senin yerinde olsam delirirdim herhalde. Birisi şifreni mi ele geçirdi yahu? Niye böyle ? bu ad meselesi çözülünce normale dönünce kutlama mesajı olarak bunlardan birini değiştireyim bari :)

Bilun dedi ki...

2,3,5 i beğendim :) 4'ün üst kısmını beğendim :)
6. ise, Cameron'da bile ne kadar kötü durmuş öyle..