23.6.07

Ateş


Jill Hennessy 32. Gracie Ödüllerinde. Sağda nöbetçi annenin "olmadı baştan"ı. Saat 05:37, sıfır uyku. Düşmeyen ateşi 38.9. Kimin? Uğurböceğimin :(

8 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

Çok geçmiş olsun Uğurböcüküme. Umarım şimdi iyidir. Oy canım benim.:(( Yalnız nöbetçi anne, yine harikalar yaratmış. Renk uyumu süper olmuş.:))

Deniz dedi ki...

teşekkür ederim fikrimincim. Düşüyor iniyor, algidayı zengin etme çabamızın sonunda böyle olmuş :) Şimdi tavuk suyuna bir çorba yapacağım bakalım yiyecek mi... Bir de huysuz ki sorma... Sözlerine de teşekkür ederim. En fikrimin en bir ince gülü :)

nym dedi ki...

Cok gecmıs olsun. Biraz gec oldu umarim simdiye daha iyidir:) ve de ellerine saglik.Mukemmel olmus elbise.

Bilun dedi ki...

Çok geçmiş olsun Denizciğim; nasıl oldu Uğurböceği?
Olmadı baştan yine süper!!
Öptüm çok seni de Uğurböceğini de..

Deniz dedi ki...

nym ve bilun, çok teşekkür ederim. Geçti sanırım. Ben de bu gece dinlendim deliksiz bir uyku çektim. Makine bile 11 de başladı, izleyemedim. Beğendiğinize sevindim.Tekrar teşekkürler :)

Defne dedi ki...

Geç kalmış bir geçmiş olsun bu :(. Şimdi iyiymiş, sevindim Denizciğim.

Çok zevkli buldum, renkler müthiş olmuş.
Öpüyorum.

Deniz dedi ki...

defnecim sağol:) Renkleri herhalde (orijinalde) birşeylerin simgesi. Çünkü dün gece bir belgeselde aynı renklerde karnaval giysileri gördüm. Böyle ise cehaletimden ötürü ilgili halktan özür dilerim :)

beyhan dedi ki...

deniz tv de bu elbisenin aynısını gördüm. bir sosyete davetinde şişman ve yaşlı bir kadın giymekteydi. kılık kıyafet görgümüzü artırdın vallahi.