18.6.07

1+1


Mary-Kate ve Ashley Olsen kardeşler (çözmekte zorlandım), biryerlerde. Ashley'nin siyah sade ve derin V yakalı elbisesi, saçları, makyajı bence mükemmel. Genelde daha zarif olan o ve Mary-Kate anladığım kadarıyla daha rahat giysiler tercih ediyor. Sağda, elbise rengi değişikliği ve Maraş işlemeleri ile Olsen ikizleri. Makyajının ayrıntılarını da incelemek mümkün. Elbisesine mükemmel diyorsam neden değiştiriyorum? El sanatlarımızı güncel tutma isteğimden.

12 yorum:

raspberrypie dedi ki...

mary-kate'in elbisesinin renk degisikligi kesinlikle iyi olmus, ashley'nin de ayakkabıları pek görünmüyor ama onlar da degisebilirdi, elbisedeki islemeler sadelikten kurtarmıs =)

bilbakalımkimingülü dedi ki...

Yeşile bayıldım. Elbisenin havası tamamen değişmiş.:) Ayrıcana, geleneksel Türk El Sanatlarına, bu güzel sahip çıkışınız için kutluyor ve sizi alnınızdan öpüyorum dnz hanım.:) Ben bu kadar fazla kalem sevmiyorum. Gülriz Sururi modeli gibi. Rujunun rengini beğendim. Gerçi biz de daha güzel renkler var. Fuara gelseydin, sana da gösterirdim.:)

Deniz dedi ki...

raspberrypie, ayakkabı hiç dikkatimi çekmedi, şöyle söyleyeyim; fotoğrafa baktım ve "ayakkabıları nasıl acaba görünmüyor" dedim :) meğerse platform görünüyormuş, dikkatini kutlarım 10 puan :) hakikaten siyah bir platform olmalıydı.

bilbakalimkimingülüfikriminincegülü :) yahu şekerim burada fuar vardı da biz mi gelmedik:) iyi tamam kalem fazla, ama elbisesi ile saçıyla bir bütün değil mi? hem de bazıları gibi bu gözlerin altına kırmızı ruj da sürebilir ve lafı yiyebilirdi :) haa, bir de iyi ki fuara gelmedim. hem param kalmazdı, hem de senin standtaki herşeyi ellerdim :*

BeYHaN dedi ki...

hey hey ne oluyor, ne fuarı, ben niye bilmiyorum?

göz makyajlarına bayıldım kızların. fırsatı gelmişken söyliyeyim ben gözde siyah kaleme bayılıyorum. bol bol sürülmüş kaleme daha çok bayılıyorum. yani böyle bir profesyonel gelsin gözümü boyasın gözüm kalemden kapkara olsun istiyorum. ama böyle gülruz sururi gibi tek hat değil de bunlarınki gibi dışlara doğru dağılıp yok olanından. ama kendim yapamam. o kadar çok sürmeye çalışsam maymuna dönerim. azıcık fazla sürsem de 2 saat sonra sağdan soldan akmaya başlar. içimi döktüm rahatladım. kadın blogları gibisi yok.

elbiselerden straplezin rengi değişmiş olanını beğendim. rengini çok çok beğendim hatta.

postu aratmayacak yorum oldu. kime göre? bana göre :)

Bilun dedi ki...

Mary-Kate'in elbisesinin rengi çook güzel olmuş; modeli de çok güzelmiş ya :) Ashley'nin de işlemeler çok hoş durmuş; nerden aklına geldi ki? Yaratıcılık böyle bi'şey işte!! Bravo Denizciğim :)

Sweety dedi ki...

ya bu kizlarin kafalari bedenlerine gore biraz fazla buyuk degilmi sizcede ya.

SaNeM dedi ki...

Ne yapsam etsem de, su hatunlarin senin sayfani gormelerini saglasam diye dusunuyorum, simdi uyumadan onceki soru bu olacak kafamda.
Ciddiyim.

Deniz dedi ki...

Beyhancim, fikrimizinincegülü kozmetik sektorunde görev yaptigi icin, hafta sonu İstanbul'daki bir fuarda görevliymiş. Herkese geliniz, dedi ancak biz buradan gidemedik. İnşallah bir dahaki fuar Ankara'da olacak da biz de gideceğiz. Ama sanırım Ankara'daki bayanların makyaja pek ihtiyacı yok, bu nedenle fuar pek olmuyor :)

Göz makyajına ben de bayıldım ama fikrimincim kızdı bize :( Göz de kocaman, cilt de taze, dert yok keder yok tabi... Yakışmış bıcırıklara... Öptüm :)

Biluncuğum, nereden aklıma geldi? Maraş işlemeleri benim tarzım değil aslında, ama uzun zamandır boyle bir ekleme yapmak istiyordum, kısmet siyah elbiseyeymiş. Orijinal hali çook güzel bence. Benimki bir hareket olsun işte... Sağol biricik Biluncuğum :)

Sweety, sen şimdi bu şirinlere manga mı diyorsun :)

Sanemciğim şimdi uyumuşsundur inşallah. Benim için böyle düşünmene çoook sevindim! Teşekkür ederim. Onlar benimle ilgilenir mi acaba :) Belki de modacıları bana davalar açar ve ömür boyu bileğimden kelepçeli yaşamak zorunda kalırım :) Tekrar teşekkür ederim :)

fikriminincegülü dedi ki...

Ahh.. bekledim de, hiç kimsecikler gelmedi denizim.:(((

Deniz dedi ki...

aa fikrimcimin adı düzelmiş yaşasın :) ilk FİG yazdığında anlamamıştım biliyor musun :) Allah Allah bu da kim acaba demiştim şaşkın ben :) Koca buraya geldiğin gün otobüsün kapısındayım, hele bir fuar için buraya yollasınlar seni de gör :)

fikriminincegülü dedi ki...

Yurtiçi fuarlara katılmıyoruz aslında. Bu istisnaydı. Ama, Ankara'da bir fuara katılırsak, özellikle görev istiycem. Sırf sen beni otobüsün kapısında karşıla diye. Yakamıza kırmızı karanfil takarız. Ya da sen gelirken, Uğurböcükümü getirirsin. Ya da ben, içinin güzelliği yüzüne yansımış, gözleri ışıl ışıl, dünya tatlısı bir kadın gördüğümde, aha da Denizim gelmiş derim.:)
Bu arada yeni faaliyet yok mu?

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

huu ben geldim ,sizi çok özledim muhabbetlerinizi gitmeleri gelmeleri ,yeni eklediklerini,sıcacık sohbetini...
Genel olarak işlerimi kolayladım ,daha sık görüşeceğiz...
perili köşk haberi için çoooook teşekkürler,canım arkadaşım....