2.5.07

Patron kim?

Alyssa Milano, In Style Magazine ve Warner Bros. Studios'un Golden Globe After Party'de. Klasik sevenlere hanımhanımcık ama sırt dekolteli; bahar geldi diye yerinde duramayanlara narçiçeği ve turkuaz eklentilerle iki farklı "olmadı baştan".

13 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

saç bandı, küpe ve ayakkabılardaki turkuaz süper olmuş.. kırmızı zaten favori rengim, belki bilmezsin.:) ellerine sağlık.:)ortadaki de çok zarif..:)

dnz dedi ki...

fikrimincim, saol. aaaa kırmızı sevdiğini bilmiyordum :)) yahu ne bileyim işte, biraz canlandırmak istedim... bu aralar işler kesat, herkes kendisine dikkat ediyor. ama yaz gelsin bikiniler çekilsin, görecek şu ünlüler günlerini niohaha!

elma dedi ki...

bu elbiseyi denemistim! eger yanilmiyorsam maxazria'da gordum bu kiyafeti ve rengi de herseyiyle muhtesemdi bencee!! Yine de kirmiziseverler icin kirmizi secenek de cok cazip tabii..

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

çok zarif bir elbise ,kırmızıda hoşmuş fikrimcim zevkli kadınsın vesselam annıyon maldan,eee dnz de iyi döktürüyor,sonuç harika...

dnz dedi ki...

elmacım BCBG Max Azria'da 400$ satılan bu elbiseye biz de birşey demedik :) sadece bizim deneme yapabileceğimiz BCBG'miz olmadığı için "bunun başka ne renkleri vardı?" diye soramıyoruz görevlilere. bu nedenle çeşitlendirdik :)

periliköşkcüğüm, sağol teşekkür ederim. ama sanırım bende bir sorun var, yani monitörümde. çünkü ben bunu kırmızı yapmadım, nar çiçeği denen rengi kullandım. ancak herkes "kırmızı" diye tarif ediyor, sanırım kendi monitörüm ir ayarı hakediyor :)

kurunane dedi ki...

ben ortadakini daha çok beğendim. ee yaş kemale eriyor ya yavaş yavaş klasik her zaman tercihimdir.

Esin dedi ki...

genelde koyu renk tercih ettigim icin ben de ortadaki diyorum.
ayrıca nar cicegi goruyorum :)
yine ayrica detaylari farketmedigimi anladim ya da gozum ilerledi, turkuaz kupeleri, saç bandini faredememistim :)

dnz dedi ki...

kurunanecim, öyle dedin aklıma kayınvalide kostümü geldi :) şekerim bizim ruhumuz genç, ne istersek giyeriz.. yaşı karıştırma şimdi :)

esinciğim, seninle ben şey gibi oldun.. ee .. hani birisi çatıya çıkar, öbürü aşağıdan "sola çevir, tamam.. dur gitti görüntü" diye anten ayarı yaparlar ya.. işte öyle olduk :) sağol endişe duymaya başlamıştım :) bundan böyle detayları yazsam mı yazmasam mı bilemiyorum. ya da alt kısmına ters şekilde çözüm yazabilirim. hani bulmacalardaki gibi :))

dnz dedi ki...

bir de ben yaşım ilerledikçe daha renkli daha canlı şeyler giyme arzusuna bulanıyorum. üniversite yıllarında metalci metalci, sırtında asker çantası, ayağında kar postalı sonbahar renklerinde gezdiğim için mi bilmem, pembeler, turuncular beni bir çekiyor, sormayın :)

Esin dedi ki...

"bu kadar olur" diyorum. Siyah gecen bir gecmisten sonra -hala genelde koyu rengi tercih etmeme ragmen-bastirilmis duygu diyebilir miyiz bilmiyorum ama pembe karsi bir sempatim oldugunu farkettim, itiraf ediyorum :)

gazel vakti dedi ki...

Narçiçeği rengi benim nişan elbisemin rengidir on lira fazla olsun kırmızı olsun kökeninden gelirim ben.Onun için ben nar çiçeğini beğendim. Ama ayakkabılarla uyumlu olsun dersem ortadakini seçerdim.

Bilun Şen dedi ki...

3. ye bayıldım! Tam benlik bir kombinasyon olmuş, renkler süper! Ellerine sağlık Dnz'ciğim..

dnz dedi ki...

gazel vakticiğim, sanırım herkes fazla verip kırmızıyı almak taraftarı :) ben de öyleyim. nişan elbisesi konusunda ne kadar zevksizmişim, ben siyahcılardandım. ama sonra ufak bir değişiklikle kardeşimin nişanında da giydim. ama benim için önemli olan 8 yıl sonra aynı elbisenin içine girebilmiş olmaktı :))

Bilun, 3. elbiseyi beğendiğine sevindim :) ben de tıpkı bu hislerle yaptım, yani tam benlik diyerek :) en sevdiğim renk ikililerinden turuncu ile mavi ve tonları.