5.5.07

Minik değişiklikler


Lucy Liu, 24 Şubat 2007 Film Independent’s Spirit Awards Töreninde. Küpe kolye, blüz yakası ve kolları, kemer ve ruj minik değişikliklerle yenilendi.
Not: Yorumlara istinaden 2 ayrı alternatif üretildi.

13 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

Ama.. işte... şeytan ayrıntıda gizli değil mi?.. Şimdi ben, kırmızı sevmekte haksız mıyım? Küçük değişiklikler, büyük fark yaratmamış mı? Kız da güzel ama demi?
Ellerine sağlık, öpüyorum çok..:)

dnz dedi ki...

fikrimincim, beni de gaza getirdin, gidip kırmızı ruj alacağım :) Kız da güzel tabi, haklısın... Ben de öptüm :)

kurunane dedi ki...

dnz ben sana bişi sorcam yaa. hakkaten çok merak ediyorum, bir giysiye baktığında burası böyle olmalıydı diye hemen görüyor musun yoksa deneme yanılma yoluylamı buluyorsun? cevabın ne olursa olsun süper değiştiriyorsun. bak yaka ve kollar benim böyle daha çok hoşuma gitti.

gazel vakti dedi ki...

Apla zümrüt yeşilidi güzel olurdu dimi. Di desene gııııı. Bide saçlar dağınıkda güzel dururmuş. Onlarada bi iyilik yapabiliyonmu.

işitmekaybı dedi ki...

bence kırmızı küpe ve ruj olmamış bu kıyafete..evet kıyafetteki değişiklik güzel de takıları gümüş , çok belli olmayan kolye ve açık renk bir ruj fakat belirgin bir allıkla olabilirdi...

svg

dnz dedi ki...

kurunaneciğim, bazen bakınca şöyle olsa diyorum bazen donu yapmaya çalışırken aklıma birşey geldiği de oluyor. hem biliyor musun Mersin'deyim ben :)

gazel vakti, takılarda mı zümrüt yeşili? olabilir tabii artık bu bunla yakışmaz diye bir durum yok :) şimdi Mersin'de olduğum için kendi bilgisayarım olmadığında müdehale edemiyorum dönünce bir de yeşiline bakarız :)

işitme kaybı, hoşgeldin. bana göre oldu. kırmızı takıları sevdiğim için bunu kullandım. zaten kordonu gümüş :) makyajı zaten ideal oranda idi. ifadesini makyajla sağlamayan bir aktris :) görüşmek üzere...

bembi dedi ki...

bence kolye ve küpeler çok güzel uymuş. minik kırmızılıklar hareket vermiş. bir de orjinalinde yaka açık ama kolye göğüs arasına inmiş. yani vurgulamak için açılmış ama görünen birşey yok, kolye kaybolmuş. o yüzden ben çok beğendim özellikle kolye ve küpeyi. ellerine sağlık :))

dnz dedi ki...

saol bembicim, kolyelerden biz de yapalım mı :)

Mersin'de önerileri "version"lama imkanım olamadı, geldim ilk iş zümrüt yeşili ve gümüş kolyeler yapmak olacak :)

aurum dedi ki...

4 resim içinde 2.si en güzeli gibi geldi...çanta ve zümrütün yeşili güzel ona kim karşı koyabilir tabi ama bu kombinasyonda kırmısı çanta ve ruç kesinliklen en doorusu bana göre..

DNZ dedi ki...

rujun varsa, çantan da vardır, ben de sana kolye yaparım ne dersin aurumcum :) kırmızısından

BEYHAN AKSOY dedi ki...

ah canım arkadaşım kimseyi de kıramaz. :)

gazel vakti dedi ki...

Sen harika birisin ya hemen yapmışsın zümrüt yeşilini. Ya niye yok benim çevremde sizin gibi kimseyi kıramayan kişiler.

DNZ dedi ki...

beyhancığım ve gazelvakticiğim, evet kötü kalpli biri değilim belki ama, "saçları turuncu olsaydı, eteği fırfırlı olsaydı, sen yapamadın ben gelip öğreteyim" diyen birisi çıksaydı kırabiliridim :)) sağolun kızlar!