6.5.07

Mersin

Ani bir kararla akşam yola çıktık ve gece yarısı Mersin'e ulaştık. Muhtemelen salı gününden sonra görüşmek üzere :) Leyleği havada görmüştüm Bursa'ya giderken :)

10 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

ya bi insan bu kadar mı gezer.. çabuk dön, hayırlısıyla dön gülüm.:))

kurunane dedi ki...

anaaaaa kız ne ara gidiverdin? annemlerede selam söyle canım. gerçi ben de haziranda gidecem. haziran sonu da denizliye, temmuzda bursa ve istanbul. tabii allah izin verirse gideceğiz bir aksilik olmazsa.

güya ben bu yaz karadeniz turu istiyordum. nerdeeeeee zor gideriz bu yaz.

dnz dedi ki...

fikriminciğim gezme de ziyaret de ne dersen artık :) sağol varol! ani gidişler bunlar. saat 5.5 da ankara'dan cıktık, 4.5 da cıkmaay karar verdik ogleden sonra... 7 yıldır tatil yapmayan bir kişili olarak bana bize bu kısa araları cok görme yahu :)

kuruananecim, burada olmak istemezdin herhalde. akşam 5 de 41 dereceydi hava :) cok sıcak ama memleket gibisi yok :)) inşallah dilediin gezi rotası gerce olur..

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

Dnz cim 41 mi dedin offfffff...daha şimdiden inanmıyorum,denizede girin bari siftahı yapın....

Bilun dedi ki...

Dnz'ciğim iyi eğlenceler :)

bembi dedi ki...

vallahi hiç haberim olmadı! güle güle gidin, gelin inşallah. herkese selamlar!

aurum dedi ki...

denize gir bizim yerimize şimdik pek pırıldır bu mevsimde :) güle gle gidin gelin,
sevgiler

raspberrypie dedi ki...

ii tatiller dnz =)

fikriminincegülü dedi ki...

geldin mi bacııı...:)))

dnz dedi ki...

perilikoskcuğum, biz döndüğümüz gün bir serinledi hava... yolda da yağmur yağıyordu, biz dolaşmayalım diye öyle sıcakmış herhalde... denize girmedik, Mersin'de denize gitmek için 1 saatlik bir uzaklaşma gerekliyor :( bir de bu tatil değildi, keşke öyle olsaydı ühüü :)

bilun, teşekkürler... eğlenemedik ama değişiklik oldu :)

bembi sen de gelir misin diye arayacaktık emmeee, zaten 17.30 da yola cıktık, cabuk dönecektik, kimse yoklugumuzu anlamaz diye kaçtık filan fıstık. iyi ki de gelmedin, sonbahar'da gideriz artık... aman nesini seviyosak Mersin Mersin :)

aurumcum, denize girmedik. zaten girsem deniz taşardı :p o kadar değil ama, orada yediklerimin fotoğraflarını yayınlayacağım, o zaman ne için gittiğimi anlayabilirsin :)

raspberrypie, teşekkür ederim :)

veee fikriminicim geldim artık :)