28.5.07

Mail geldi!


Beyonce , daha önce aynı tip bir operasyonumuza tabi olmuştu. Dreamgirls filmi için 10 kilo kadar veren Beyonce, sanırım hızla geri almış. Zira bu almamış hali olamaz. Burada sıfır beden olarak nitelendirilen Beyonce ve ben derhal bir daha geri almamak üzere kilo vermeliyiz. Pazartesi günü olması dolayısıyla rejimi düşünenlere ibret-i âlem olsun. Spor şart.


6 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

Oy oy yaz geldi ya.. rejim mejim yapmasak.. sen bize de bi el atıversen sevabına.. hayrına.:))) Bak nasıl inceltivermişsin bacıyı hemencecik.:)))

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

incegülüm bence de deniz bize bir el atsa ve öyle bozulmadan piyasaya çıksak ne iyi olur demi ,göbeğim var benim göbeğim beyaz, apak yumuşacık,ipek diyorki anne göbeğinin içinde ne var yumuşacık...
içime çekiyorum bir süre sonra bakıyorum eskisi gibi ,unutmuşum gitmiş .Aslında sabah uyandığımda dümdüz göbeğim birşeyler yiyince çıkıyor işte ...

bembi dedi ki...

beyonce bana pek bi dombili geliyor :) ama amerikada kadınlar onun gibi bacak ve dize sahip olmak için estetik yaptırıyorlarmış! bizde de olanlar incelmek istiyor :) bence ince hali daha estetik, ben sevmiyorum böyle dolma bacaklarını :) eline sağlık dnz :)))

Gulos dedi ki...

Zayıflamam gerek zayıflamam gerek zayıflamam gerek :).
Hergün kendi kendime söylediğim bir şarkı olsaydı keşke buu :(.Ama acı gerçek tam 10 kilo vermem gerek.
Sevgilerimle.

DNZ dedi ki...

fikrimincim, keşke öyle bir ilacım olsa da önce kendime sürsem :)) ama biliyor musun 2 yıl önce yeni dogum yapmıs bir arkadasımın bir fotografına boyle birşey yapmıştım, cok hosuna gitmişti. 1 normal hali bir de benim oynadıgım halini bastırmıstım, "ben oynanmışını alayım" demişti :) işte öyle, sanki oynanmış halindekiymiş gibi sevinmişti :))

periliköşküm, sabah uyandıgında düz bir karnın olması bile yeter, ama illa şişmesin dersen, mekik tarzı hareketlerle kaslar sertleşebiliyor. denemiş görmüştüm, sonra bıraktım eskiye döndüm ama işe yarayan tek şey spor...

bembicim estetikle bu bacaklara kavuşmak için herhalde bunların en az 2 katı kalın bacakların olması gerekiyor. zira ince bacaklı bayanların boyle olmak istemelerinde bir mantık göremiyorum. ama tabi amerikalıların işi bu, belli olmaz :)

güloş, o şarkıyı besteleyince bize de göder birlikte soyleyelim :) haydi o zaman bugün başlayalım, her gün gerektiği kadar mekik çekelim hareket edelim... kızım bana "şişkosun" anne diyor, bu hakaretlere dayanamam :))

martin dedi ki...

bence kendi bacakları daha iyi yada çok abartmısınız :(