10.5.07

Çizgiden gidelim


Carmen Elektra, kitabının promosyonunda. İlle de tayt giyeceksen bari uzun giy, saçını boyayacaksan bari kızıllaştır, ayakkabının da koyusunu şeç diyor, madalyasını boynuna takıp kendisini bir daha görmemeyi diliyoruz.

24 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

ya ben bu tayt olayını ezelinden beri sevemedim nedense. hele o koca popolu teyzeler, bir de üzerine uzun birşey giymeden.. ya hoş olmuyo işte..
senin düzeltmelerinle bu kızceyize yakışmış ama. saç rengini de böyle kullansın bundan sonra..

BEYHAN AKSOY dedi ki...

sen de bir gün yaşlanacaksın dedim ben sana di mi carmen? üstelik deniz seni adam (ya da kadın) etmeseydi sen o kıyafetle pazara anca giderdin...

DNZ dedi ki...

fikrimincim, ben de sevmem ama biz lisedeyken gene tayt modaydı ve ben koca popolu bir kızdım... ama ne yaptım? giydim :)) ama uzun tişörtlerle giyerdim hadi gene yırttım :)

beyhancim, "How to be Sexy" miş kitabının adı. zaten kendisinden başka kitap beklemezdik de, posta yazmak istemedim reklam olmasın diyerek :) alıp okuyan var mıdır acaba? ya da okuyup öğrenen :)

aurum dedi ki...

2.si iyi olmuş eline sağlık dnz aplacıım,ama yüzünü bu kadar yakından görmemiştim evvelden, biraz ebleh mi ne? ama zannımca erkeksler de yüzüne dikkat etmemiştir o yüzden saç rengini bir biz farkederiz gibi, güzel seçim..o tayttaki parlamayı alınca incelmişmi bacaklar bence yerinde olmuş..."How to Be sexy" kitabını duymamıştım ama öörencemiz hatun kişisi bu olmasa gerek bu ne şimdi sexy mi?pöh pöh pöh..hiç görmedik ya???

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

resmen elin değince kadına renk gelmiş kıyafeti bir şeye benzemiş..
öncekinde ne kadar sönük ölü bakışlı bir kadınmış yaw...

gazel vakti dedi ki...

Valla tayt modayken tayt giyemdim popom hala kocaman ama evde giydim geçen yıllar iyicene bi hevesimi aldım. Penyeydi ama benimkiler. Öle içimizde modadan yana ukdeler kalmasın.Bak şimdi vatkalı bişey giyesim varmı yok. Ama karpuz kol küçüklüğüme denk geldi bu yaz 3 tane aldım bol bol giycem.

Bide kıyafet hoş değil ne kadar düzeltirsen düzelt cık olmaz bundan bişey gibime geldi benim. En iyisi versin onu bana ben halıları siliyim onunla.

Not: Geçen yıl görümcem(yaş 37) bana yarasakol siyah beyaz trikosunu verdi ben giymiyom sen giy diye. Şok oldum diyemedim gelinim diye yuh bu ne diye. İkiye böldük kardeşimle halı siliyoz arada.

DNZ dedi ki...

aurumcum, bacaklar incelmedi, sadece parlaklığı gitti. buradan da anlıyoruz ki bacak ince de olsa, parıldayan çorap bacağı kalın gösteriyor.. ayrıca diğer tüm yorumlarına katılıyorum! peh!

periliköşkcügüm tesekkurler... griyi eşofmanda severim. hele de bu tonunu :) anneannem böylelerine "geberik" der :) ölü bakışlı manasında...

gazelvakti, inan süt içiyordum füskürtmemek için zor tuttum kendimi... ortadan ikiye bölünme anı beni çok güldürdü. bir de içimden dedim ki "çok güzel halı siliyorlardır onunla" :) şöyle bastıra bastıra :)

bembi dedi ki...

ay çok daha zayıf görünüyor, sen mi zayıflattın yoksa uzun tayt ve koyu renk elbisenin etkisi mi? zavallı carmen, farkında bile değil! vallahi billahi acıyorum şu kadınlara ya! bu arada mekan da Atatürk Bulvarındaki çağdaş sanatlar merkezine benziyor :)

kurunane dedi ki...

dnzcim çok özür diliyorum senden blog sahibi olarak. ama burda bana bi sataşma var, hemen o kadına çemkirmem lazım.

kız gazel gacısı ne var yani görümcenin yaşı 37yse noolmuşki? ne demek istiyon şimdi? çok mu yaşlı? sen canına susadın sanırsam. kızım bak burda kavga etsek olmaz şimdi, gel bakiim sen gene arabın kaavesine. 37 kere yüzünü cırmalıyımda gör gününü...

Sweety dedi ki...

yav dnz sen bu isi biliyon ya brova. Arkadaslar ben bu sene burnu minik acik babet almazsam olurum ya hemide kirmiiiziiiii :))

enne dedi ki...

Aslında kıyafet gerçekten berbat. Ne kadar uğraşsan boşuna:) Bi de kitap tanıtımına giymiş öyle mi? Kızıl saç yakışıyor ama bu kardeşimize, ben beğendim. Tayt ve enine çizgili kıyafetler "hem kel hem fodul" deyimine uymuş bence.

DNZ dedi ki...

bembicim yok ben bacaklarla oynamadım, sadece mat tayt giyice ince göründü otomatikman :) demek ki daha ince bacak goruntusü için mat tercih ediyoruz :)

kurunanecim, ben şimdi ne desem :)
raiting yükselecekse neden çemkirmeyesin :)) ben daha çok yaşını, yarasa kollu bir bluzu olması açısından önem arzettiğini düşünmüştüm. her 37 bir olmaz, sen de mesela benim görümcem de 37 yaşınızdasınız ancak, ikiniz de harikasınız mesela :)

sweety, aa yok mu şekerim senin kırmızı babetin? pazardan yarın alayım sana 30YTL ye, ne dersin? kuzum sen ne zaman ülkemize geleceksin tatil falan yok mu? gel de bir alışveriş yap taklit maklit... alınca da güle güle giy

enne, kitap aralık ayında çıktığı için kendisi de bıktı sanırım tanıtımdan tanıtıma koşmaya. ya içeride üzerini değiştirecek ya da kitabında anlattığı şeylere uygun bir giyim tarzıdır :) kötü gerçekten de.

gazel vakti dedi ki...

Kurum nanem gözümün bebeği çiçeğem ben bi denyoluk ettim yaşı baz aldım.Gişiliği alcektim. Şindi arkadaşın bana verdiği yarasakol 80li yıllarda alınıp giyilip giyilip tiftiklenen bi kazak.ne yazlık ne kışlık çizgili bişey. Yani onu bana nasıl layık gördü ben nasıl ses etmeden aldım ona şaşıyom. Oğluna 1 yaşından 7 yaşına kadar bol bol takım elbise dikti bu kişi aynı zmanda küçülenleride poşet poşet bana verdi sevinçle. Ve işin ilginci eşim spor kıyafetlerin en alasını en güzelini en pahalısını oğullarını alabilecek zevkte ve güçteydi. O takım elbiseler komşuda bi güzel yakıldı ısınıp gerine gerine çay içildi ısıscahlığında.Olay budur ne bilieyim keşke onlarlada cam felan silinseydi. Deniz bacım seninde tükkanı meşgul ettik nanemle yaş mevzuuundan. Len nane bi benle kavga edemiyon ya nasılda seviyom ya seni gönlünü alıyomya.

DNZ dedi ki...

estafurullah meşguliyet ne demek :) kurunanecim de "tamam" yazdımıydı tamadır :) insanlar bazen densiz olabiliyor (eskimiş giysileri verenler için söylüyorum) ben bayılırım birinin eski birşeyini alayım giyeyim, ama herşeyin bir yordamı var, pörsümüş, lekeli şeyler ancak çay demlemede kullanılır :)

fikriminincegülü dedi ki...

Aaaaa.. saç saça girilmeden tatlıya bağlanmış.. olmaz ki ama.:)
Dnzcim, şu uğurböcüğü konusunda sanırım bana da sataşma olmuş.. ben cevabımı, yakında!!! resmini yayınlayarak vericiiym..:) Çalışmalara başladım.. bilog alemine duyurulur.. Anladın sen onu...:)

DNZ dedi ki...

fikrimincim, ben "kız çocuğa" vurgu yaptım, yoksa dikiş konusunda laf soylemek bana düşmez acemiyim ben bühüüübühü :)

fikriminincegülü dedi ki...

dnzim ben de ondan bahsediyorum zaten...:)))

fikriminincegülü dedi ki...

bkz. periliköşkün balkonda asılı pembe çamaşırları..:))) kardeş gelecek diyom sizin kızlara huuuuu.:) sen dikiş çalışması mı zannettin.. ilahi sen..:)))

kurunane dedi ki...

gazel efferim kız, öp aplanın elini, berhudar ol evladım :)

dnzcim tamamdır affettim bu gacıyı :) yok aslında harika değilim, ordan öylemi görünüyorum acep? eğer öyleyse çok sevinirim burdan yakından öyle görünmüyorum çünkü.

çok ince ve kibar birisin sen, canım benim. ayrıca fikriyeyle konuştuğunuz konuyu hiç anlamadım bak bende algı eksikliği var demek ki...

kız fikriye yoksa 3.yü mü düşünüyorsun? dnz anladı, ama ben anlamadım.

DNZ dedi ki...

yahu anlamıştım, koca harflerle ondan KIZ yazdım fikrimcim. vallahi helal olsun. ben birine zor bakıyorum sen 3 diyorsn. bak daha da fazla takdir ettim şimdi :)

yahu kurunanecim, o senin kendi kibarligin ve inceliğin :) ne de lsa aynı şehrin suyunu içmişiz :)

fikriminincegülü dedi ki...

dnzim ve kurunanem, yalnız formül istiyom sizden.. bu kız nasıl oluyo da oluyo? bizim sülale kıza hasret.. anam 3 erkek kardeş.. 2 erkek evlat.. 1 erkek yeğen.. yeter uleyn.. kız istiyom kız..:)))

DNZ dedi ki...

"içime doğuyor, benim oğlum olacak" diyorsun, rüyanda oğlun olduğunu görüyorsun, "bu dünyada bir kıza daha ihtiyaç yok zaten.. kız olmak çok zor, boşver erkek olmak daha iyi" diye kendini gazlıyorsun. sonra doktora gidiyorsun aaaa kızmış :)

Büşra dedi ki...

çok güsel bunları hangi programla yapıyosun??? :S

Deniz dedi ki...

Sağol, PS ile yapıyorum Büsra :)