26.5.07

Hayalet avcısı


Petra Nemcova, Cannes'da Dolce and Gabbana Partisinde. Dekorunda kırmızı koltuklar olan bir televizyon programına konuk olarak katılan kırmızı elbiseli kadınlar gibi neredeyse görünmez olmuş. Mor ve yeşili bir arada severim, şimdi olsa giyerim :) Kafiye olsun diye...

4 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

Sabah sabah nasıl güzel geldi.. morlar, yeşiller.. canlı cıvıl olmuş.. pek güzel.:)
Bacım sana birşey danışacam.. şimdik biz kırmızı koltuklu bir yere davetliyik te.. entarimde krem üzerine, pembeli yeşilli olursa, çok mu kötü olur.:)E arkadaşımız böyle zevkli olunca, biraz avantajımız olsun değil mi? Öpüyorum..

DNZ dedi ki...

fikrimcim, kırmızı koltuk üzerinde canlı görünmek istersen turuncu, elbisen görünsün istersen yeşil, sofistike (bunun Türkçesi var mı kuzum?) görünmek için beyaz tercih edilebilir. Lakin illa ben bahsettiğim entarimi giyecegim der isen, o zaman şöyle söyleyebilirim, elbise küçük desenli ise çok şeker olur, ama daha fazla yorum istersen ofisimde görüşebiliriz :)) ay böyle modacı yamağı konuşmalarım beni öldürecek, ukalâ bir kişiyim zannedersem :) fikrimcim, sen ne giysen sana yakışır... zeka var çünkü! sözünü ettiğin kırmızı koltuklu yerin iş yerin olduğunu tahmin edersem, ben de de zeka pırıltısı görüldüğü söylenebilir mi :)

fikriminincegülü dedi ki...

Kız tiktirdim o kadar özene bezene.. modelini de bembişimin blogundan çaldım.:) Bir şey çıkmadı ki giyeyim.. şimdi bir eğlenti var ama, tuttukları yerin koltukları kırmızıymış bacım. Desenler güççümen güççümen. Neyse ben senin ofise uğrarım bir ara.. Baharım Korçanım.. Kurumnanemle ortak mısınız?:))

bembi dedi ki...

çok çılgın olmuş bu renkler :)) aslında soldakine dediğin gibi dekordan dolayı sadece iki bacak görünüyor öyle değil mi :)) kızın taktiği mi acaba :P taş gibi kız vallahi ne giyse yakışmış :))