16.5.07

fikriminincegülü'nün plaketi


Jessica Biel, People Magazinin "Makyajsız Yıldızlar" dosyasında. Evet, elbise sözü vermiştim ama fikrimciğimin alanına uygun ve özel olsun diye düşündüm. Yok, ben elbisemi isterim derse haklıdır :) Şansımı denemekte fayda var!

5 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

Sen bana böyle bir güzellik yapmışsın, ben daha ne isterim..:) Zaten senin o sıcak arkadaşlığın ve candan sevgin her şeye değer.:) Çok güzel olmuş.. ellerine sağlık.. Teşekkür ederim güzeller güzeli.:)

DNZ dedi ki...

rica ederim, acemiliğime geldi yarışma, :)) aslında aynı fotografı yanyana koymak lazım ki sen bulama... hani şu adamla kız nişanlanmış da uzun yıllar sonra limanda buluşmular balık yemeye gitmişler hikayendeki gibi sonu olmayan hikayen gibi :) yok öyle acımasız değilim ben senin gibi :))

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

ne hoş,doğal bir makyaj bu...incegülcüğümün şerefine...
ellerinize sağlık ,sihirli bayan....

bembi dedi ki...

bu seri çok güzel olmuş bence :) bu arada jessica biel bence çok çok güzel bi kadın! ve senin yaptığın makyajdan sonra bana birini anımsattı :) çok hoş olmuş!

DNZ dedi ki...

periliköşk teşekkür ederim, başkasına yapmayı becerdiğim tek makyaj sanal makyaj herhalde :) yani karşımdaki birisine hiç beceremem yapmayı :)

bembi beğendin miii? aslında biraz fotoğrafların çekilme amacına ters oldu, onlar çıplak tenle çekmiş biz yok illa makyajlı görelim dedik... tabi hemen merak ettim kimi anımsattı diye... ben tanıyor muyum :)