17.5.07

esin'in plaketi


Eva Longoria People Magazinin "Makyajsız Yıldızlar" dosyasında. esin de birinciliği paylaştığı için söz vermiştim. Ama dün kıvırp elbiseden vazgeçince, esinciğime de haksızlık olmasın diye onun için de aynı türde plaket hazırladım :) Beğeneceğinizi umarım.

13 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

Bu da çok güzel olmuş..:) Bir de Çağla Şikel var.. abla makyajsız bir şeye benzemiyor ama, makyaj yapılınca Afrodit..
Defne'yi ne zaman ele alıcan bacım.:)))

DNZ dedi ki...

Takı yapanlar şöyle der "Ama ben cam boncuk kullanıyorum". Şimdi ben de yurtdışı çalışıyorum fikrimincim :)) Yok ondan değil de, gayri'nin sitesinde de yazmıştım, bizimkilerin kaliteli fotografını bulmak güç. hep düşük çozünürlükte ve küçük boyutta var. Bulursam yaparım niye yapmayayım :)

kurunane dedi ki...

bu iki kadın birbirinemi benziyor yoksa benmi yanılıyorum? ama ikiside benim güzellik anlayışıma uymuyor bence güzel değiller, makyaj nelere kadir işte, makyajdan sonra birşeye benzemişler :))

DNZ dedi ki...

kurunanecim benziyor burunları ve dudakları, haklısın. ben Eva'nın yüzünü beğenirim, kirpiklerinin takma olmasına şaşırdım :) aynı efekti yakalamak için ben de ona kirpik taktım. Jessica'nın da pek kusuru yoktu, beni uğraştırmadı. Ciltlerinin duruluğuna sahip olmak için bol bol su içmeyi unutmayalım! :))

aurum dedi ki...

makyajsız da hoşlarmış makyajlı güzel olmuşlar ama o eva mıydı çaresiz evhanımı baayanın ağzına dikkat ettiyseniz, heran dili düşecekmiş gibidurmuyor mu dnz aplam dayanamadım kulp taktım yine affet ama senin maharetine dil uzatanın dilleri kurusun ..mevzu eva nın heran dili ve salyayı açıkverecek "hııı nasıııı yanii, fışşşşırt" bakışı (bön mü desem) :)kötüyüm ben dimii :)

DNZ dedi ki...

aurumcum onun dili düşecek gibi tamam... ama reklam çekiminde kim sürekli dondurma yese, ağzı donar hissizleşir :) taktığın kulplardan küpe yapmak lazım, kulplandırdıklarına takmak lazım :)

bembi dedi ki...

ya özellikle bu rimeller çok güzel olmuş! hani şu loreal reklamlarındaki gibi. biraz fondötenin kimseye zararı olmadığını görmüş olduk :) eva o magnumları yemeye devam ederse, yakında inceltici olmadı baştan da yapman gerekecek ;P

DNZ dedi ki...

bembicim, m.a.c. rimellerini de unutmayalım. annem ilk gördüğünde "Türkan Soray gibi olmussun, ne uzun kirpiklerin varmış" demişti. bak gördün mü, canım kozmetik alışverişi yapmak istedi :)

Esin dedi ki...

Cok tesekkur ederim plaket icin :)
Cok guzel olmus. Makyaj yapmak gercekten cok degistiriyor.

BeLH dedi ki...

Makyajsız hali daha doğal (lafa bak ama nasıl yorum :)) benim gözüme daha güzel göründü yani. Ama tabi makyajsız bir ünlü olmaz diyerek emeğine sağlık diyorum.

DNZ dedi ki...

belh, bu zaten makyaj olmadan da güzel oldukları düşünülerek yapılmış bir proje (people dergisinin). makyajsız diye bize gösterilen bu hallerinde inan bilgisayar hilesi vardır. bizimki o hali kötü olduğundan değil, ayrı bir mevzudan dolayı :)

BEYHAN AKSOY dedi ki...

şşt demedim mi laf söylemeyin eva'ya diye. kısa boylu minik kadınların da göz doldurabileceğinin resmidir o. ellemeyin.

DNZ dedi ki...

Beyhan bişe demedik Eva'na :) Ben kendisinin kirpiklerini cok begenirdim, Allah nasıl da özenmiş derdim. Kirpikleri yokmuş, onu vurgulamak istedim. Yoksa kocası düşünsün, her sabah makyajsız gorecek kişi o :)