21.5.07

Cannes - 2


60. Cannes Film Festivali, Chopart ve Valentino Dinner Party girişi. Minnie Driver ve Maria Menounos yerinde olmayı kim ister? Ben istemezdim.
Not: Bugün ve yarın izninizi istiyorum. Sevgiler!

13 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

Yazık bunlara ya.. bir de dünya kadar para veriyorlardır.:) Paranla rezil olmak bu olsa gerek...

fikriminincegülü dedi ki...

Fazla özletme ama kendini..:)

Bilun dedi ki...

İzin verilir de İncegül'ün dediği gibi fazla özletme kendini Dnz'ciğim!! Öptüm!

bembi dedi ki...

Tabii pişti olmak böyle bir festivalde rezil olmak istemezdim ama pişti durumu dışında seçecek olsam ben Maria'nın yerinde olmak isterdim, ona daha çok yakışmış, hem kolyesi de güzel! Minnie'nin yerinde olmak istemezdim, böyle pişti olup karşılaştırılınca resil olurdum :)) bir de gerçekten rezalet yani! bu elbiseyi alırken hiç konuşulmuyo mu nerde giyecekleri! paralarına yazık gerçekten de! senden de bişi kaçmıyooo! seni seniii ;D :*

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

sonradan böyle fotoğraflarını görünce yüzleri ne şekil alır acaba...
işlerin yoğun herhalde kolay gelsin...

DNZ dedi ki...

fikrimcim, elbise de güzel olsa, bari gam yemem :) geldim bu arada tabi..

biluncuğum, şöyle herkesin aynı kıyafeti giydiği ama değişik aksesuarlarla değiştirdigi bir parti olabilir tabi... hoş olurdu belki de :)

bembicim, haklısın. düşünsene evden çıkıyosun "ooh ne güzel oldum" diye, anaa bi gidiyosun, aynısı birinde daha... günlük hayatta bile komik oluyor bazen de, boyle pahalı partilerde olmaması lazım kınıyorum :p :))

periliköşkcüğüm, geçenlerde özgü namal bir film galasında aynı elbiseyi giyiyordu birisiyle, "hiiii" diye cıglık attı, yüz ifadesi konusunda yardımcı olabildim mi bilmiyorum :))

bu arada işler normal seyrinde, dün öğle saatlerinde eşim bir burun operasyonu geçirdi. burnunun içinde kemik eğriliği vardı ve nefes alamıyordu, tek delikle idare ediyordu. başarılı bir ameliyatla o kemik alındı, gece hastanede kalacaktık kalamadık, yatağa sığmadı :) şimdi iyi, çarşamba günü tamponları da çıkacak. doktorumuzu tesadüfen bulduk ama onun kadar iyi bir doktor olamaz diye düşünüyorum. bembi de Bilge ile annecilik oynadı :) akşam da çıktık geldik, olay bundan ibaret. bu nedenle de bugün işimle ilgileneyim, eşimle ilgileneyim. bizler yokken ünlüler saçmalasın, yarın da hepbirlikte eğlenelim :))

Esin dedi ki...

Bu kiyafetin satildigi yer de mi soylememis "falanca da aldi bundan cannes da giymek icin" diye. Ya da salona gitmeden once karsilasmadilar mi da yedek kiyafetlerini giyemediler. Gercekten festival icin o kadar ozenip kiyafet sectikten sonra bu kiyafetten cok bu sekilde bahsedilmek uzucu olsa gerek.

fikriminincegülü dedi ki...

Çok geçmiş olsun dnzcim.. ama, atlatmışsınız neyse ki.:) Sen bu gün enişte beyle ilgilen iyileştir bir güzel.. yarına kimbilir neler çıkar.:) Bu arada Bembiş'e de bravo.. kendi çocuklarıyla da evcilik oynar bir gün inşallah.:)

Gulos dedi ki...

Pişti olmaları kötü olmuş.ama sağdaki daha şanslı en azından fazlalığı yok daha şık durmuş üstünde :).Bu imitasyon alemi genişledikçe mağazadan binlerce lira verilip alınan bir kıyafeti pazardan 100 de 1 fiyatına almak işten bile değil :).
Sitenizi çok beğendiğimi bildirmem gerek.
Sevgilerimle.

Bilun dedi ki...

Geçmiş olsun Dnz'ciğim..

Bilun dedi ki...

Bu arada parti fikri iyiymiş. Köşk, yalı vs. bi'yerde otursaydım kesin yapmıştım bu partiyi :) Herkesde aynı kıyafet ama bakalım kim aksesuarla elbiseyi daha çekici hale getirecek? İyi fikir :)
Öptüm!!

DNZ dedi ki...

esincim, ben satsam soylemezdim, bak bir sürü reklamım olurdu :) herkes onları, dolayısıyla modacılarını konuşurdu :p şaka bir yana, söylemiyorlar herhalde, ya da alanlar mahsus alıyordur, en azından birisi biliyordur diye düsünüyorum.

fikrimcim tesekkur ederim :) sağlık gerçekten de çok önemli.. bembi için daha erken, dur ayol :) biz yandık o da mı yansın :)

gulos('un annesi) hosgeldin! sende mi pazarcısın :) ben pazara bayılırım, alışınca insan mağazalardan birşey alırken verdiği paraya üzülüyor haklısın. sözlerine teşekkürler, beğendiğine sevindim :)

biluncuğum, teşekkür ederim. köşke yalıya ne lüzum var, kız arkadaşlarınla bir doğumgününde yapabilirsiniz. herkes siyah tişort mavi kot, siyah ayakkabı giyer. bakalım kim şık kim spor olacak :)ne dersin

Bilun dedi ki...

Harikasın!! Doğum günüme de az kaldı :P Uygulamaya geçirebilirim inşallah :)