19.5.07

Cannes - 1


Pamela Anderson , Cannes'da poz veriyor. Sağdaki kare "olmadı baştan". Saçları, Kid Rock ile yaptığı olaylı Türkiye tatilinden edindiği telkari broşu, bluzünün elbiseleştirilmesi ve medar-i iftiharlarına ufak bir müdehale ile karşımızda.

19 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

Kadın neymiş.. ne olmuş. Görüntü değişmiş sanki kişilik te değişmiş. Bu kadarına pes diyorum.. önünde saygıyla eğiliyorum dnz hanım.:)

DNZ dedi ki...

şimdi buradasın diye yanıt yazıyorum şekerim :) yok ayol pes diyecek bidurum var mı? en az değişiklikle biraz hanımcık yaptık :)) dudaklarının resmen 1 parmak dışından boyamış, onu bile düzeltince normale dönme konusunda adım atmış oldu :) iyi geceler fikrimcim uyudu mu yavruslar :))

kurunane dedi ki...

dnz sana ne diyeceğimi bilemedim... bu sefer bülent aplamdan çalıntıyla fevkaladenin fevkinde demek istiyorum. belki ''süper, muhteşem'' gibi aynı şeyleri söylememden sıkılmış olabilirsin diye:) nasıl güzel, hanım hanımcık ve soylu olmuş...

bu mini şortları daha çok 20 yaşındaki genç kızlara yakıştırıyorum, 40 yaşındaki kadınlara değil.

saç rengide bambaşka bir güzelliğe kavuşmuş... dayanamayacam söyleyecem, yoksa çatlıycam, dnz süpersin yaa...

işitmekaybı dedi ki...

denizcim sen bu resmi kadının mailine gönder,silkelensin kendine gelsin..40 yıl düşünse aklına gelmez böyle değişmek...ellerine sağlık,senin bu yeteneğin mutlaka birilerinin gözüne çarpacaktır canım :)

DNZ dedi ki...

heyet-i umumiyemin müstesna âzâsı, çok kıymetli şahsiyet kurunaneciğim... Yüc'e Allah'ü te a la nın inaniyetiylen bu müstesna-i günde siz kıymetli, aziz,saygıdeğer ahbâbım ile beraber olmaktan ne kad'ar mes'ut ve bir o kadar da bahtiyarım ef'enim... (fenalık geldi:) )

kurunanem çok teşekkür ederim ve fakat sıkılmak ne kelime! güzel sözlerini hakediyorsam ne mutlu bana ef'enim :) öpüyorum seni nanelerin en nanesi!

işitme kaybıcığım, daha önce de "bu fotoğrafı bu kıza gönder" şeklinde yorumlar almıştım, o zaman gelip bizim yakamıza yapışırlar da, "bu oldu mu, lu uydu mu" diye meşgul ederler diye korkuyorum :) şaka bir yana, eğleniyoruz boşverelim onları, sonra herbiri düzelirse bize eğlencelik kalmaz :) çok teşekkür ederim sözlerine :)

gazel vakti dedi ki...

Dnz az daha sıksan Rahibe Teresa yapcakmışın kadını.Az kalmış valla.Hidayete erdirmişin hatunu.

BeYHaN dedi ki...

demek cannes serisini açıyoruz deniz hanım. hadi bakalım. kolundakiyle uysun diye etek ucuna koyduğun beyaz şeriti çok sevdim. bak ben bu elbiseyi giyerim. vallahi ayıla bayıla hem de. sonra anneme giderim, annem daha da çok sever :)

Bilun Şen dedi ki...

Dnz'ciğim müthişsin!! Ne hale gelmiş vallahi, ellerine sağlık!!

fikriminincegülü dedi ki...

dnzim, ancak sabaha görebildim cevabını.. affet bacım.:) yazıp kaçtıydım.. bu günün yemeklerini hazırlayım da yayılayım pazar pazar diye..:) dün gece 12 de yattı veletler..:)iyi pazarlar.. öpüyorum canım.:)

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

Pamela Anderson abartmayı çok seven bir kadın ,en koca memeli,en kocaman dudaklı,en kısa şortlu vs...enleri yapmak saplantı olduğu için ,normalin ne olduğunu bilemiyor ,oysa Denizciğimin onda yarattığı değişikliği bir görse ,yeni kendinden çok hoşlanır valla...
eline sağlık ,anında teşhisi koyup ,olması gerekeni yapıyorsun,
herkes bakar ama senin bakmanla herşey normaline dönüyor,valla deniz...

bembi dedi ki...

yani ister pamela anderson olsun, isterse festivalin sahibesi olsun. böyle bi kıyafetle gidilirmiymiş? sanki otelde sabah kahvaltısına iniyor hanımefendi! bence fotoğraf çektirmekten utanmalı :) elbisesi süper olmuş, etek boyu çok güzel bence. telkarisi de süper!! demek azıcık zevk varmış tatilde buşık elişi broşu aldığına göre ;)) ellerine sağlık! bence daha kızılı bile yakışır. bu kadın niye sarışın olmakta ısrar ediyor anlamıyorum :) daha şapşal görünmek için mi :))

DNZ dedi ki...

gazel vakticiğim, mayo afişi yasaksa şort da yasaklanır, zaten Ankara'da bir kot markasının afişindeki şortlu bayana pantolon giydirdiler spreyle diyerek eteği uzattım :) ondan değil de, biraz normal insanlar gibi hissetsin kendini canım! demek açmadan duramıyor, bağrını kapasa aşağıları açıyor :)

beyhancım seri diyelim evet, kaçta biter bilmemekle birlikte, yelken açtık bakalım gitmesek de görmesek de :P annen niye seviyor? anne işi mi olmuş, yoksa annen biye mi seviyor konuyu anlayamadım :)

biluncuğum, tatlı arkeoloğum :) ne yapsak dene o şuh hali gitmiyor, bir de topuz yapsaydım tam şehrazat olacakmış :)

fikrimincim, aman ne demek... ellerine sağlık bu arada... yemek yapmak ne kadar uzak bir kavram bana, unuttum artık :) eşim dikkat ediyor biraz yediklerine, akşamları geçiştirme şeklinde yaşadığımız için yemek yapmayı unuttum. keşke biz de unutsak diyenleri duyar gibiyim. ama evde bir cocuk oldugu için ufak porsiyon da olsa bir miktar yemek pişiyor haliyle...

perilikoskcuğum, haklısın abartıyı seviyor bir goruntusu var :) en cok döven koca, en pis görünümlü sevgili de onda bildiğim kadarıyla :) şımaracağım az sonra :) düşüncelerinize layık olmaya çalışıyorum efendim :)

bembicim, teşekkür ederiz pamela ve ben. böyle aslında el sanatlarımızı yaygınlaştırsak, mesela J.Lopez taksa bir trabzon bileziği, bir telkari bileklik ya da beşi biryerde :) nasıl ünlü olur o el sanatımız dünyada... baksana sıla tokası diye heryer yıkılıyor :)

beyhan dedi ki...

yok canım çok güzel ve hanım hanımcık. ailenizin elbisesi anlamında annem de sever yani.

Sweety dedi ki...

aman bir edep bir agirlik gelmis e iyide olmus bence:)

DNZ dedi ki...

beyhancım tamam şimdi anladım :*

sweetycim, bugun pamelanın teknedeki fotolarını gorunce, bir daha kendisine bulaşmama kararı aldım :)

Devletsah dedi ki...

Ya Bvlgari ya da Tiffany's Trabzon işi bilezikten saat yaptılar. Yok sattıydı... Bizim yerli üretici bunun üstüne saat yapmayı akıl edip imalata başlamıştı. Yani bugün saat gibi günlük aksesuar şeklinde Trabzon işi bileklik bulunuyorsa elin Amerikalı tasarımcısı vesilesi ile...
Sizin gibi yerli malı yurdun malı tasarımcıları bu gibi yerli malı yurdun malı modernleşip her kola takılmalı çalışmalarında görmek isteriz.

DNZ dedi ki...

Evet Devletşah, bizim aklımız sonradan gelir ya... Ama ben dersimi alarak, el sanatlarımızı daha fazla kullanmaya söz veriyorum. Hem ben çok düşkünümdür ülkemizin el sanatlarına... niye akıl edememişim, ya da etmişim de sürdürmemişim :) teşekkürler...

Devletsah dedi ki...

Aklıma bir şey daha geldi. Geçenlerde televizyonda Nallıhan'da el sanatları atölyesi gibi bir yer kurulduğunu göstermişti. İğne oyasından kolyeler ve yaka iğneleri yapıyorlardı. Yaka iğnelerine bittim. Gitmeden önce bir fırsat yaratıp Nallıhan'a gidip kendime iğne oyasından broş alacağım.

BaL dedi ki...

Tabii Pamela 'Pamela' olmaktan çıkmış; başka bir hanım olmuş :) Kendi içinde değerlendirilirse güzel :) Maksat da kendi içinde değişiklikler sanıyorum ki :)

Sevgiler...