2.6.07

Şaşkın baldız: Ben

Yahu, ben bu yarışma'yı tek perşembelik sanıyordum :) Radyonun yarışması bilinmeyen bir zamana kadar her perşembeymiş... Bilsem bırakır mıydım? Bitti der miydim? asortik krep beni uyandırdı, üstelik yeniden oy vermek 10 dakikaya inmiş. 5 yıldız vermeye ben devam ediyorum, asortik krep'e teşekkür ediyorum :)

23 yorum:

Bilun dedi ki...

Görev başarıyla tamamlandı Dnzciğim ;)
Şarkıları güzelmiş!!

kurunane dedi ki...

sen istersinde ben oy vermez miyim hiç? tekrar tekrar oy verebiliyoruz yanlış anlamadıysam 60 dakikada bir. 1 saat sonra yine denerim.

fikriminincegülü dedi ki...

He bir 60 dakika sonra tekrar vericez canım. Kim bu arkadaşlar.. bir ara bahsedersin değil mi?:)

DNZ dedi ki...

biluncuğum, kurunanem ve fikrimincim... işleriniz ve güçleriniz arasında zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim... Grubun davulcusu, kızkardeşimin kocası olur :) Belki bir gün de benim hocam olur :) Bateri çalmayı çok isteyen bir kişiye, Yusuf oldu enişte :))

60 dk. mevzuu dogrudur, canım arkadaşlarım benim :*

bembi dedi ki...

link için çok teşekkürler ablacım!! çok zarifsin!! ve oy veren herkese de çok teşekkür ederim, vakit ayırdıkları için de ayrıca teşekkür :)) ah ah kıymetleri bilinmedi de geri sıralara düştüler :)) ama olsun bir gün mutlaka liste başı olacaklar :P ünlü olurlarsa cdlerini sizlere hediye göndeririz :))

Adsız dedi ki...

Benden de bir oy.
60 dakika sonra yine burada olacağım,görüşürüz Dnzcim ;)

T.

Bilun dedi ki...

Dnz'ciğim ve Bengi'ciğim.. Sabaha kadar uyumamam bi'işe yarayacak :) Saat başı ordayım ;)

DNZ dedi ki...

bembi rica ederim :) o senin zarifliğin :D

T. teşekkürler, ne güzel destek görmek :)

biluncuğum, çok mu çalışman lazım uykusuzluğunun sebebi nedir? Bakalım ne olacak :) bu hafta olmazsa sonraki haftaya sıkı bir promosyon kampanyası ile radyodayız :))

elleriniz dert görmesin sevgili arkadaşlarım :*

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

vay canına ailede müzisyenler var hemide bembiciğimin eşi...
parça çok güzel punk , grunge çok severim...
ne zamana kadar oy veriyoruz oy patlaması yapacağız değil mi arkadaşlar ,ya bembi niye daha önce söylemedin,denizcim vakit buldukça buradayım blogun kilitlenebilir ona göre....

Bilun dedi ki...

Dnzciğim geceleri uyuyamama problemim var maalesef :( Hal böyle olunca ben de boyna araştırma yapıyorum ;) Çalışıyorum devamlı :) Şimdi de oy veriyorum ;)

DNZ dedi ki...

perilikoskum, bizim aile aslında yetenek canavarıdır :)) sanırım perşembe gününe dek oy verilebiliyor, daha önce akıl edemedik, edebilseydik muhteşem desteğinizle grammy bile alırdılar evelahhah :) çok şekersin perilikoskcuğumüz :*

biluncum, araştırma yapmak ve çalışmak için en güzel saatler gece saatleri, ama saglıgını etkiliyorsa buna üzülürüm işte.. ayrıca destegine teşekkürler,

herkese yeniden teşekkürler :)

Sweety dedi ki...

dnz im ne oldu ya merak ettim. bende sik sik verdim puan. umarim iyi gidiyordur. Sevgiler...

DNZ dedi ki...

sweetycim, bizimkiler 510 , ilk sıradaki 720 şu anda.. sanırım olmadı :) ama elleriniz dert görmesin bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim, desteğiniz bariz bir şekilde gözlemlendi :***

fikriminincegülü dedi ki...

Olmamasına çok üzüldüm.(( Ama, olsun.. inşallah gönüllerinin istediği yere gelirler bir gün. Bu gün olmazsa, yarın.. umut hep vardır değil mi dnzim.:)) Demek bizim küçüğün eşisi müzisyen.. aile boyu yetenek.. maşallah.:))

beyhan dedi ki...

oyumuzu verdik, bekliyoruz. e hadi denizcim neredesin? yap bir şekil.

Bilun dedi ki...

Bi'dahakine daha az uyuyup, daha az gezeceğim; söz veriyorum :(

melon-enişte dedi ki...

işten güçten, şirketten blog sayfalarının kısmen yasak olması vs. yüzünden teşekkür etme fırsatı bulamadım. Denizcim öncelikle grubumu ve müzigini(ki artık emprovize deneysel, cazımsı bişiler yapıyoruz) bu kalbin kadar temiz bloguna konu ettiğin için tüm kalbimle teşekkür ederim. buradan oy verip yorum yapan herkese de çok teşekkür ediyorum. hepiniz çok düşünceli ve naifsiniz. oy vermek için tıklayan, yorum yapmak için müziği dinleyen kulağınız dert görmesin :) inşallah birgün canlı çalma fırsatımız olurda, dinlersiniz. denizcim tekrar teşekkürler, sevgiler, saygılar.

Asortik Krep dedi ki...

Hala oy kullanılabiliyor!
Hatta 10 dakika da bir..Bitmedi mi acaba?

DNZ dedi ki...

fikrimincim biliyorsun burası Türkiye, her alanda her türlü dalavere mevcut :) daha fazla yorum yapmayayım :)

beyhancım saol, şekil yapmıştım sonradan ama canım istemiyor bugünlerde :I

melon enişte, olsun ben biliyorum giremediğini bloglara... yarışmaya katılmayı biliyosun ama :)) şaka şaka, ama cidden cok istemiştim kazanasınız diye, olmadı... böyle de adalet olmaz ki canım! bir gün ünlü bir grup olduğunuzda, hepimiz gurur duyacağız :)

asortik krep hoşgeldin :) evet oy kullanılabiliyor ama artık ara iyice açıldığı için bizim yapabileceğimiz bir durum kalmadı diye bitti demiştim. şimdi öyle dediğin için ben de kendimi suçlu ve insanların geleceği ile oynamış gibi hissettim :) neyapsak devam mı etsek son umut ?

Devletsah dedi ki...

Ben cuma günü bunun sonucunu soracaktım. O kadar yarışma konuştuk. Yine de aklıma gelip sormadım. İyi oldu okudum. Gidip bir daha dinleyip bir daha oy vereyim...

Bilun dedi ki...

Ay yaşasın o zaman!! Tamam tamam göreve devam :D
Ay heyecan yaptım :)

fikriminincegülü dedi ki...

Şeker, mesaj alınmıştır.:))

aurum dedi ki...

uzun süredir ses çıkaramadım dnz aplacıım, ama bende aklıma geldikçe girip oy veriyorum, 5 yıldızlısından hemde...