10.5.07

Bana da, bana da!


Camilla Belle, Time Magazine'in 100 Most Influential People 2007 organizasyonunda. Bilmem hatırlar mısınız, "Sound of Music" filminde, dadı çocuklara perdeden elbiseler dikiyordu. Camilla Belle de, aynı yöntemle elbise elde etmiş diye düşünüyorum.
NOT: sweety, kırmızı ayakkabı demiştin, ben düğmeler de diktim :)

17 yorum:

Bilun Şen dedi ki...

Hoş geldin Dnz'ciğim :)

BEYHAN AKSOY dedi ki...

harikasın sen. arka plandaki insanları (ağzını kapat teyze) ne zaman elleyeceksin diye bekliyordum zaten. sonun da onu da yaptın. öptüm.

DNZ dedi ki...

bilun'cugum hosbulduk :) birşey koymamak beni geriyor artık bloga. hemen ekleyip, yorum beklemek cok zevkli :)

beyhan beyhan! ey tezi uğruna koptuğum, yüzüne hasret kaldığım canım arkadaşım :) azmin resmi, irade timsali kişi... işte yıllardır birbirimizi anlamamızın formülü burada, aynı şeyi görebiliyoruz bakınca :) ben de arka planda pek kimsecikler olmayan fotograflar secmeye calısıyordum, bir de onlarla uğraşmayayım diye :)) ben de seni öptüm. kolay gelsin!

fikriminincegülü dedi ki...

ne kadar asil ve güzel görünüyor şimdi.. arka plandaki aplaya da dokunulmuş, iyi olmuş.. ellerine sağlık.:) tekrar hoşgeldin..:)))

DNZ dedi ki...

hoşbuldum fikrimcim :) senin adını bir standarda bağlayamadım gitti fikrim, fikrimincim, fikrimcim... bundan sonra senin adın mustafa fikrim olsun :)

kurunane dedi ki...

ay arkadaki kadını görünce hemen güldüm. dedim dnz hızını alamamış arkadakine de el atmış :) güzel olmuş güzel camilla ise benim gibi siyah sever için tam olmuş.

gazel vakti dedi ki...

Süpersin sadelikten yana yaklaşımınızla bizim gönlümüzde taht kurdunuz yine. Bende koptum arka planada el atmana. Korkuyom fondada oynama yapcan diye.

DNZ dedi ki...

kurunanecigim, siyah biraz kurtuluş gibi. birşey bulamazsak, siyah birşey giyip gidiyoruz :)

gazelvakti, fon mu? hmm.. neden olmasın :)) yakında bunu kullanalım... güzel sözlerine teşekkür ederim..

bembi dedi ki...

siyah elbiseyle birlikte resmen yüzü, güzelliği ortaya çıkmış kadının! çok daha zarif ve çarpıcı duruyor. arkadaki şaşkın da nasibini almış ya, vallahi bravo! :D

Sweety dedi ki...

dnzzz siyah elbise super olmus yakasina bayildim. acaba ayakkabilarda krmizi olsa nasiil olurdu optuuum

DNZ dedi ki...

bembicim teşekkür ederim, J.Kennedy tarzı oldu böyle birden :)

sweety, bak herkesin bir istek hakkı var, emin misin sadece kırmızı ayakkabı görmek istediğinden? haydi o zaman kapı açılsın!

BEYHAN AKSOY dedi ki...

interaktif bir blog oldu burası hakikaten. :) "emin misin herkesin bir istek hakkı var" ha! çok güldüm. biraz daha üstüne gelirsek sen bizi "çok biliyorsanız oturun kendiniz yapın" diye kovarsın da blogundan. ki biz de bunu hak etmiş oluruz, kınamayız. öptüm.

fikriminincegülü dedi ki...

Benim bildiğim bu dilek hakkı 3 oluyordu. Ne oldu? Cin federasyonu yeni kararlar mı aldı..:)
Bu arada böyle de bi başka havalı olmuş.:)

Esin dedi ki...

gercekten senin tasarimin cok daha guzel olmus. Sapkali-sapkasiz her ikisi de gayet hos.

Sweety dedi ki...

ayyyy dnziiim ne guzel olmusss kirmizi ayakkabilar harika modern alice valla. Dugmede super cok saol ya bu yaptigini sakliyacagim bana bir hediye olarak algiliyorum:) tesekkurler canim :) optuuum

DNZ dedi ki...

beyhancim, böyle de bir başka zevkli oldu interaktif :) kamu hizmeti yapıyorum havası içindeyim :) havam batsın :P yok ayol, niye kovayım aşkolsun :) takılıyoruz işte :)

fikrimincim, dogru haklısın 3 hakkınız olmalı.. o zaman faiziyle sınırsız yapalım şu işi :)

esinciğim, sağol. gerçi biraz kalım bir şapka oldu ama, idare edecek artık fotoğraftaki hanım :)

sweetycim, hediye olmasın, böyle aceleden hediye mi olurmuş :) ön hediye diyelim, ön balayı gibi :) sen de o zaman bir gün benim için shine'in sırtüstü çimenlerde yatmış fotoğrafını eklersin ya da banyodan sonra.. ay bu da boyle yanlış anlaşılacak, Shine sweety'nin köpeği :)

Sweety dedi ki...

hehhe evet benim kopisim ama dnz ablasi cok seviyo onu. Dnz cim soz yayinliyacagim en seker pozlarini senin icin. opuyo ablasi nanaklarindan shine:))