10.5.07

Axess kızları

Hayden Panettiere ve Eva Longoria iki ayrı organizasyonda aynı giysi ile. Sarı beyaz çizgili bu tek giysi, benim zevkimin çok dışında. Ama sarışına mı esmere mi, takılı mı takısız mı gibi alternatifleri inceleme açısından, biraz da kaçamak yapmak için ekliyorum :)

10 yorum:

aurum dedi ki...

melaba dnz aplacım açıkçası bende beğenmedim,nuşamba (muşamba mıydı yoksa) gibi pek bi naylon duruyo parıltı olduğu anlaşılmıyor elbisenin..
1.resimde kendisini tanımadığım baayan fadime stili saçlarıyla,2.resimdeki bayan çırpı bacak da beni mahvetti doğrusunu söylemek gerekirse..hem elbise biiiiiiiiir çok değişikliğe ihtiyaç duruyor hemde modellerin kendine epey bir çeki düzen vermesi gerekiyor..sana iş çıkarmayayım şimdi saymayayım..ayakkabı seçimleri dde bi o kadar uyumsuz olmuş...sevmedim özetle...esmer bişiye benzeseydi saçı toplasaydı o ayakkabı yerine sarı minik ama kapalı burunlu bi rugan giyseydi, kocaman bilezikler taksaydı plastik ya da kemikten ...yani bizi bu kadar konuşturamazdı (yoksa konuşturur muydu?) :)

bembi dedi ki...

soldakinin saçııı, başııı, o kocaman çantası ne fena, garibim bi ton da para vermiştir! esmerinse tenine çok daha iyi uymuş ama ayakkabıları çoook kötü olmuş!! bunlar Türkiye'ye bir açılışa gleip bunu giyseler çoook komik duruma düşerlerdi!! Özgü Namal da gelse tam süper olurdu!! vallahi iyi yakalamışsın ikisini birden :) :*

DNZ dedi ki...

aurum şekerim :) bazen böyle rastlayınca, eskiden gördüğüm aklıma geliyor, ekliyorum. ama kimdi kimdi diye düşünüyorum bazen de... bu piştimsi durumlarda değişiklik yapmıyorum, bir nevi kaçış postu oluyor :) elbisenin pulları ters dönmüş falan, hiç bana göre değil ben sinir olurum, dediklerini yaparım, yani rugan ayakkabı, kemik bilezik, bacak düzeltmesi, saç toplanması... ancak bu tamamen mesai ister, ödemeyi aldıktan sonraki iş günü teslim edilir :)

bembicim, evet ayakkabıları uymamış elbiselere. Özgü Namal'ı son oynadığı reklam serisinde çok begendim. onu da mı koyayım yanlarına? du bakim bulayım... sarışın arkadası daha once bir arkadası ile poz verirken görmüş, ikisini birden degistirmek istemiştim. ama kaldı sonra.. Eva'yı da görünce aa aynı model derken yakından bakınca aynmı elbise cıktı. bir de 1. elbise biraz daha uzun, demek ki Eva minnacıcık... :) meeerrrsi

BEYHAN AKSOY dedi ki...

Şimdi efendim bunlardan esmer olanı FHM'in 2007 yılı en seksi kadınlar listesine 3. sıradan sarışını ise 6. sıradan girmiştir. Toplu gösterim için bakınız: http://www.ntvmsnbc.com/news/406491.asp.

sarı olanını yıllar önce bacak kadar boyuyla ally mcbeal'in sonradan ortaya çıkan ve en az onun kadar bilmiş kızı olarak izlemiştik. Büyüdü serpildi Hereo'lardan biri oldu ama serpilme vücudunun heryerinde orantılı olamadı malesef. diyeceğim o ki bu listede ne işi var anlamadım. demek ki erkeklerin her zaman ki gibi yine bir "bilmedikleri" var. eva'ya gelince laf söyletmem, ufacık tefecik haliyle en güzel, en sevimli "desperate"tır. bir axess elbisesi bu kadar mı yakışır? evet bu kadar yakışır. Bu arada denizcim "which desperate housewife are you?" ha canım?

fikriminincegülü dedi ki...

en çok özgü namal'a yakışmış bence..

DNZ dedi ki...

evet beyhancım, serpilme oranları konusunda kurduğun cümle, beni oturduğum yerde hoplattı :) çok yaşa sen e mi? hangi despırıtım? 4 kez çözdüm, 2 kez lynette, 1er defa da gabriel ve susan çıktım. dürüst çözmüş müyüm sence? sahi ally'nin kızı vardı amaniin bu muydu?

fikrimincim, gözümüz alıştığından mı ne... artık reklamla özdeşleşti bu giysi.. kim giyse olmuyor :)

BeLH dedi ki...

ne ona ne buna en güzel özgü namal'a :)

DNZ dedi ki...

belh, hoşgeldin... :)

Esin dedi ki...

Acaba Turkiye'deki reklamdan haberleri olsa giyerler miydi diye dusundum, reklami gondermek lazim :)

DNZ dedi ki...

giyerlerdi esinciğim, bulursam fiyatını ogreneyim elbisenin de hep beraber şaşıralım :)