20.4.07

Yerli malı kullanmalı

Felicty Huffman 2006 Golden Globe Ödüllerinde, Transamerica'daki rolü ile en iyi kadın oyuncu ödülünü almadan az önce kırmızı halı üzerinde. Liv Tyler, 2006 New Yorkers For Children Fall Galasında. Her ikisi de Marchesa kostümleriyle pek şıklar. Ben daha ne diyeyim? 3. karemizin yorumu, sizlere ait...

12 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

bu pişti olayına bayılıyorum ben.. aynı tükandan almışlar aplası napsınlar? dua edelim de aynı yerde giymemişler..
kiremitçigillerin eski gelini değil mi o 3. kare... özenmiş o da yabancı modaya.. bize de küçükken dayım getirirdi hollandadan böyle abuk subuk bişeyler.. ne hoşumuza giderdi.. ne alakaysa.:)))

Adsız dedi ki...

ebru gündeşteydi zannedersem aynı elbiseyi gördüm:)

berfin

kurunane dedi ki...

söylemezsem çatlarım. iclalinki hiç hoş durmuyor.

ciceklibahce dedi ki...

Liv Tyler ve İclal Aydını yan yana koyarak İclali bitirmişsin:)))))

dnz dedi ki...

fikriminincegülüm, ben de liv ile felicty'nin giysilerini gordugumde "Yarebbim işte bana malzeme" diye sevinmiştim. Ama bu markanın giysilerinin bir özelliğiymiş o model, o askılarda kullanılan işleme. hani burberrys'in meşhur kareleri nasılsa, bu marka için işleme o demekmiş. ben de saklamıştım gene de, bir gün lazım olur diye. ne demişler, sakla samanı gelir zamanı. iclalcimin modacısı kimse kötü bir taklidini yapmış.. dolayısıyla ben de atladım hemen :))

berfin, hoşgeldin.. ebru gündeş'in farkında değilim, bulursam onu da ekleyelim, teşekkürler :)

kurunanecim değil mi :) yabancı özentim hiç yoktur ama, işte ne diyeyim, meydanda :)

çiçeklibahcecim, iclal bir an önce zayıflamalı ve saçını kısacık kestirdiği modele dönmeli. bir ara pek hoş olmuştu. bu tür saç ona yakışmadı diye düşünüyorum. o forma kavuşursa o zaman sen de ben de fikrimizi değiştirebiliriz :) ben de bitirmek için koymadım da, ama hakikaten onların yanına geldiği an aynı şeyi düşünmüştüm senile :)

ciceklibahce dedi ki...

Birara İclal Aydın modeli deniyordu o saç kesimine sanırım:) Kuaföre gittiğimde bizzat duymuştum:))
Kesinlikle o saç kesimiyle daha iyi oluyordu.

Esin dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Esin dedi ki...

normalde kiyafetlerdeki ayrintilari aklimda tutamam ama sanirim Iclal Aydin'in da etkisiyle bugun Heroes reklam arasinda popstardaki bir yarismacinin da ustunde boyle islemeleri olan bir kiyafet vardi. Baya etkilenen modaci olmus herhalde.

dnz dedi ki...

Esinciğim, gözümüze iliştikçe artık hatırlamaya mahkumuz. Şimdi hepimiz bu modeli gördükçe aklımıza geliverecek :) Böylece de bir tür oyun oynamış olacağız sanırım :) Ben üçünü, yakın zamanlarda gördüğüm için yan yana koymuştum, sanırım örnekler çoğalabilirmiş... dikkatine teşekkürler :)

Bir dost (!) dedi ki...

Iclal`de ilk degismesi gereken o samimiyetsiz samimiyet ve de ordan burdan arakladigi wiseman tavirlari. Dolayisiyle toptan yokolmasi degisiklige hacet birakmayacak kadar etkili ve guzel bir cozum olurdu.

Liv ne seker di miiii?

DNZ dedi ki...

Bir dost (!) hoşgeldin, toptan yok olması gereken bir çok insan bozması varken İclal'i hedef göstermeyelim :) Fotoğraftan yokolsun diyorsan o ayrı :) tabii bu yazıda fotoğraftakilerin şahsını değil, modacısını eleştirmiştim. daha doğrusu yerli modacımız her kim ise onu... Liv de şeker tabi, şirinlik muskası :)

laloba dedi ki...

Üçüncüye yorum yapılamaz. O nedir öyle :S