25.4.07

Sarı gelin (kırmızı gelincik)

Mia Maestro, Vanity Fair Partisinde. Parti bitmiş olsa da, bu bir denemedir. Elbise uzatıldı, straplezin ucuna fırfır eklendi, renk yanardönerleştirildi. Arkaplan karanlık olduğu için saçlar topuz yapılamadı, yapılsa da görünmeyecekti :)

NOT: fikriminincegülü'nün isteği doğrultusunda yeniden renklendirildi.

14 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

günaydın.. güzel bir gün olsun dnzim.:) çok hoş olmuş bu elbise böyle.. latin havası olan bir renk ve model.. bir de kırmızı mı denesek acaba?:)))
dün sabahtan beri dilimde bu türkü var biliyon mu.. akşam çocuklar, yeter anne artık başka bişey söyle demeye başladılar.. ama dnz hatırlattı yine.. sarı gelin amman, sarı gelin amman suna yariiiiim...

dnz dedi ki...

:) yaa işte telepati bu olsa gerek :)) kırmızı geliyor birazdan

dnz dedi ki...

fikrimincim, acilen kızarttım. beğendin umarım. biraz çabuk oldu ama, kusura bakma artık :)

fikriminincegülü dedi ki...

budur kardeşim.. böyle yetenekli arkadaşın olacak dünyada.:)
süper olmuş, ellerine sağlık. çok güzel görünüyor ya.. şimdi ben bunu bi giyerim ki.. naneme söylesek tiker mi ki bize bundan birer tane.:)
seviyom seni ve de öpüyom kocaman.:)))

fikriminincegülü dedi ki...

ayrıca da teşekkürlerimi sunarım, beni kırmadığın için.. canım arkadaşım.:)))

dnz dedi ki...

rica ederim ne demek... nanecimi bilemem diker mi? artık belki bu model ücrete tabidir.. :) beğendiysen sevindim. kırmızı olsun da üç kuruş fazla olsun :) benim içime sinmedi, soylemem lazım. ama herşeyi de mükemmel yapamam canım ! şaka şaka :) güle güle giy :)

bembi dedi ki...

kırmızı çok ateşli olmuş! :)) ama ben sarısını da çok beğendim! ikisi de herkes bana bakıyor diyor :D fikrimincimin fikrine, üstad dnzin ellerine sağlık!

fikriminincegülü dedi ki...

niye sinmedi ki allah allah.. etek boyu da tam istediğim kıvama gelmiş işte ne güzel.. esmere al bağla geç karşısına ağla demişler bacım.. ağlatıcam ben karşımdakileri bununla bee.:) sen her bişeyi mükemmel yaparsın eminim bundan.:) ayrıca bu sarı gelin olayı şok etti sabah sabah beni.. tövbe tövbe.. nasıl bir telepatiyse.:)))

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

kırmızı hali baya bi gösterişli olmuş ,ben beğendim...

kurunane dedi ki...

kızlar sabahtan çıktım dışarıya sürücü kursuna gitcem de belgeleri toparlamaya çalıştım. 37 yaşımda ehliyet almaya karar verdim, iyi mi?

yeni okumaya başladım bloglarımı. aman incegülüm siz istersinizde ben dikmem mi, dnzim şimdilik dikiş bilmediğim için beleş dikerim ama yaşım elverirde ünlü bi modacı olursam! o zaman beleş olmaz işte :))

şu straplez elbiseleri hiç sevemedim. hamamdan çıkmış ta peştamali sarınıvermiş gibi gelir bana. incecikte olsa askılı olsun isterim hep. mesela ilk resimde sıkıştırılmış gibi duran göğüsler hiçte estetik değil ama fırfır o görüntüyü kamufle etmiş ve sonuç mükemmel olmuş. etek boyu kesinlikle bu işte yaaa.

Bilun Şen dedi ki...

Ellerine sağlık, yine güzel yine güzel.. :) Sarıya bayıldım..

dnz dedi ki...

periliköşküm, kırmızıyı ben de severim, kim sevmez :) kırmızıyı begenmedim derken, kendimi teknik olarak eleştirdim :)

kurunanecim, straplez düşecek gibi gelir bana da, ben hiç giymedim ama, sanırım düşmüyor :) ben kendime kalın askılı güven veren modelleri tercih ederim. askılı giye giye kafam gözüm patlıyor, o da ayrı konu tabi :)

bilun, cok teşekkürler. sarı tafta hissi uyandırdı, bir de yanar döner kumaşları severim. istediğim etkiyi yakaladım sarıda, beğenmene sevindim :)

dnz dedi ki...

amanin bembimle fikriminimi unutmusum...

bembicim, saol, aynı fikirdeyim. üstad hariç ;)

fikrimincim kızma yahu! ilk defa duydum esmere al bağla, ağla lafını ama soyleyen doğru soylemiş.

öpüyor, yorumlarınızı atladığım için özürlerimi bir borç biliyorum

fikriminincegülü dedi ki...

biz yabancı değiliz bacım.. biz de seni öpüyoruz.. dimi bembişim?:))