18.4.07

Üşüme ihtimali

Jennifer Love Hewitt, anneannesinin ördüğü atkısıyla burada . Elemeği göz nuru bir atkı, saygı duyuyorum. Ancak bu kılıkla kullanılmaz. Sağdakiler "olmadı baştan".

8 yorum:

bembi dedi ki...

aştın artık inanamıyorum harika! ellerin dert görmesin :)) hakikaten ne o atkı öyle! elbiseyi uzatmışsın, o dombik bacaklar ve ayaklar kapanmış. üstelik ayakkabının bileği de çok çirkinmiş. Çok çok daha güzel olmuş bence! gölgesini bile yapmışsın ellerine sağlık vallahi süpersin! :D

dnz dedi ki...

aştım da kendime mi aştım! hep siz değerli okurlarım için :) ay utandım şimdi... beni şımartma, yan cebime koy :) aman da ay yüzlü bembicim benim :*

BEYHAN AKSOY dedi ki...

"hayaletlerle fısıldaşıyorum ama bu sırada isterseniz göğüslerime de bakın" dercesine olmadık sahnelerde göğüs dekolteleriyle ekranı dolduran (!) kızımız bacaklarına da aynı muameleyi yapmamalıymış. ya da iyiki yapmış, bu vesileyle bacaklarını gördük de yüreğimize su serpildi. tabi bu arada denizim ne yapmış, onu şık bir hanfendü yapmış. ellerine sağlık çok güzel olmuş!

fikriminincegülü dedi ki...

teşekkürlerimizi sunarız, sayın yazar. şımartın okurlar bu yazarı.. o kadar uğraşıyo bizim için.:) extereme makeover mı ne var ya onlar gibi oluyo bunlar da.. büyük değişim. dnzim olmasa ne olacaktı bunların hali meraktayım.:) ortadakini pek çok beğendim ben.:)))

dnz dedi ki...

beyhancım, hangi diziymiş o bilemedim. cehaletim dizimin boyunda :) gerçi bacakları fotoğraftaki kadar pörtlek olmasa da, gene de avunabiliriz birlikte :) çok mersi...

fikrimincim, saol şımardım da şımardım :) ortadaki halini sana yolluyorum. güle güle giy!

kurunane dedi ki...

2 gündür adam gibi oturmuyorum bilgisayarın başına. neler kaçırmışım yaa. süpersin canım valla muhteşem olmuş.

aurum dedi ki...

bu kız kombinezon giymekten hiç vazgeçmeyecek korkarım..kombinezon giymediği zamanlarda lüzumsuz bölgelerini teşhir etmesi (hayaletlerle fısıldaşıyorum ama buyrun benim göğüslerim var) de ayrı bir husus....korkunç ayakkabıları ve pörtlemiş bileğini gözümüzün önünden aldığın biz teşekkür ederiz ama bu kızı asil ve şık gösterdiğin için cenifır kendi kul olsun sana..muhtemelen sen olmasan bu kızceiz hiç bu kadar asil duramayacaktı (suratındaki çiğliği saymazsak) :)

dnz dedi ki...

kurunanecim, ben de 2-3 gündür yoktum, hepsini aynı anda yükledim. kaçırmadım kuzencim benim :)

aurum, sanırım bu bayanlar artık "şöyle kötü giyinelim de, bizden bahsetsin dünya" diye seçiyorlar. zira bir nicole kidman'ın kırmızı oscar elbisesinden ya da (pek de iyi giyinene örnek bulamadım diyesim geldi) bir başka şık giysiden görüldüğü gibi bahsetmiyoruz. selilütin varsa açarsın totonu, çekerler fotonu :) zoomlarlar eteğine, çıkarsın hep gazeteye!