21.4.07

Olmalı mı, olmamalı mı. Yoksa hiç değişmemeli mi :)

Lily Allen Brit Awards'da Prada'sı ile. Bazı detaylar rahatsız etti beni. Tamam, çok değişmedi ama, benim standartlarıma uygun hale getirmek için dört değişiklik yapıldı. Rengini, elbiseyi çok beğendim (Bu da şarkı yarışmalarındaki yarışmacılara, jürinin yaptığı yoruma benzedi).

Not: fikrimincim, müsadenle şarkılı türkülü başlık fikrini kullandım :)) Bülent Ortaçgil'e saygılar.

7 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

Ne demek bitanem, istediğin gibi kullan.. telif hakkını isterim ama.:) iki resim arasındaki dört farkı bulunuz diyorsun yani..
Bir kere dizlerin kapanması çok iyi olmuş ta, şu çarpık duran bacaklara bişey yapamıyoz dimi?

Esin dedi ki...

Bu yorumun yeri ziyaretci defteri olmali ama buraya yazmak zorundayim sanirim. Gercekten cok eglenceli bir blog. "Daha yok mu" derken butun yazilara bakmisim. Devam etmesi dilegiyle..

dnz dedi ki...

fikrimincim, bacaklar duruş itibari ile oyle, kızın bacaklarında fizyolojik kusur herhalde yoktur diyor, bunla birlikte bacaklarımı incelttiğimi belirtmek istiyorum :) ve de basenlerini :) telif kaç liraysa ödememiz nakittir, iş başka dosluk başka :*

Esin, hoşgeldin. Elim bilgisayarda oldukça, devam edeceğim :) Eğlenceli bulmana sevindim. Görüşmek üzere!

Sweety dedi ki...

dnz cim valla su photo shopta uyguladigin bedenin kenarlarina yaptigin koyu golge olayini elbiselerimin yanina siyah seritler dikerek uygulamayi dusunuyorum. Cunku belimin basenlerimin iki yandan birer karis kadar incelmeye ihtiyaci vaaar:D

bembi dedi ki...

Lilly Allen'ı çok severim ama ne kadar tuhafmış fiziği :) Bacaklarına da sihirli deyneğin deymiş, iyi ki olmadı baştan yapmışsın, artık Lilly Allen'ı yeni haliyle hatırlamak istiyorummm!! Melon da gördü, iki gündür ay neymiş o öyle Lilly Allen diyip duruyor :))

aurum dedi ki...

evet evet bacaklardaki incelme gözümden kaçmadı ve diz kapaklarının örtülmesiyle beraber "Hah dnz ablacıım sen çok yaşa" dedim..elbise rengi çok güzel ama maalesef şekil itibari ile çok hoş olmamış Lilinin üzerinde...Prada iyi izin vermiş Liliye bunu giymesini..bence riskli, kötü reklam olmuş..belki de dnz ablayı duymuş olmalılar, ne de olsa dnz durmaz düzeltir demişlerdir :)

dnz dedi ki...

sweetym, 1 karış diye ölçü vererek kendine haksızlık etme.. olsa olsa o 2-3 parmaktır :) ama gene de şerit olayına girersen ve tutarsa, bize de soyle. zahmetsizce kurtulalım :)

bembicim, sanırım kısa bir sürede şişmanlamış mı oyle birşey olmuş. tam emin olmamakla birlikte, gözüme ilişti, ama internette herşeye inanmamak lazım tabi...

aurumcum, öncelikle Prada'nın "dnz düzeltir" fikrine bittim. eminim aynen öyle düşünerek satmışlardır elbiseyi :) bu gün de boyle geçer... "acaba prada bugün ne tür beklentiler içinde bana dair" diyerek, araştırarak :) şekerim aurumum benim.

bir de meraklısına not: eşime blogu yeni gosterdim. inceledi, yorumlar yaptı. "şurada belli oluyor,burada çok silinmiş." gibi teknik yorumlar sona erince "aferin" sozunu duymak beni ilk defa mutlu etti. neyse efendim, bir süre sonra dısarıya cıktık işyerinden, merdivenlerde "kadınlar beni boyle gorse gülerler halime.. bizi bu mu degistiriyor derler" dedim.. o da "olsun modacılar zaten şişman olur genelde" diyerek, son golü attı. halbuki ben kıyafetlerimin uyumsuzluguna öykünmüştüm :(