10.4.07

Hoşgeldin aurum!


Christina Ricci Samsonite tanıtımı için kameralar karşısında. Takıları uyumlu hale getirildi, etek boyuna müdehale edildi. Zarif bir minik elbiseydi, sadece biraz değiştirmek istedim. Belki alt kattaki fırfırları takıp çıkarılabilen şekilde yapılırsa, 2 kez giyilebilir.

NOT: aurumcuğum, iyi ki döndün. çılgın yorumlarını özlemiştim :) Tekrar hoşgeldin...

14 yorum:

bembi dedi ki...

Aaa takı gerekiyormuş gerçekten de! Eteği çıkıp iki modelde giyilebilen elbise fikrine bayıldım! bence harika olurdu :) Ama renk de isteriz!! Ben istemesem bile Aurumcum ister ;)

dnz dedi ki...

eleştirilerinizi dikkate alarak, aurum'a gelirgelmez mahçup olmamak için renk değişikliği yaptım :)) renk beğenememiştim, karar verememiştim. sonuçta tanıtım olduğu için rengiyle oynamak istemedim. bkz. samsonite linki :)

BEYHAN AKSOY dedi ki...

bu kız beynimin "neresi güzel bir türlü anlayamayıp beğenenin bir bildiği vardır diye düşünmekten vazgeçtiklerim" rafında duruyor. neyse ki kahkülle alnını kapatmak aklına gelmiş. ha bir de arkadaşım kıyafetine şekil yapmış. alaam despırıtlarım başlıyor...

fikriminincegülü dedi ki...

takıp çıkarılabilen fırfır fikrini ben de tuttum.:) babadan ve kocadan gizli mini giymek isteyenler için birebir.:) Allaam, nasıl bir sevgi pıtırcığıyım ben. halaaa kamuoyunun iyiliğini düşünüyorum.:)

aurum dedi ki...

ayyyyy dnz aplam canım aplam benim aplam olur musun :) kikirik :)
döndüm ama dönebilemediim zamanlar aklım hep bu sayfalardaydı "allam bugün ne kaçırdım, dnz aplam kimi çekip çevirdi, hayır işledi bize malzeme çıkardı" diye...
amaaaa döndüm geldim işteee...teşekkür ederim çok duygulandım bu arada :)
gelelim kızceize,
o siyah aykpıları sevmedim ben burnu açık parnak göstertenlerden olcaktı üçgenimsi açıklardan :)ama elbisenin dönüşümü renkler beraber çok eğlenceli olmuş bence de...takı benimde gözümden kaçmadı..saçlar heran rock konserine gidecekmişcesine olsada laf etmeyelim..biz ayağa kalkıp dnz aplamızı alkışlayalım....bugün ki victim yırttı sağımdan kalktım ;)
sefkiler
kucak kucak

dnz dedi ki...

beyhancım, evet alnı hakikaten geniş, kahkül yakışmış :) elbisesi güzel ama, hakkını yemeyeyim...

fikrimincim sevgi pıtırcığıyım diye işe mini etekle gitme konusundaki cin fikirliğine "koca kişisi" ne diyecek bakalım? :) cinfikriminincegülü :)

aurumcum, ayakkabı konusunda haklısın, açık olsa daha iyi olurdu... şimdi dönüp açık ayakkabı yapacam sanıyosun di mi :) hayıııııırrrr... (imdat gibisinden)... neyse ileride bir gün bunu da yaparız be aurumcum... ayrıca aplan olabilirim, 2 akıllı ve güzel, hanım hanımcık kıza kim apla olmak istemez! hayırlı olsun :D

Bilun Şen dedi ki...

Yine çok güzel :) Ellerine, fikrine sağlık..

BEYHAN AKSOY dedi ki...

deneze ya!

ama alıştırdın şu saat olmuş hala ortada yeni birşey yok. lütfen her gün yapma şu işi. her gün koyacaksın sanıyorum, geliyorum eliboş dönüyorum dükkandan. ne dedim ben şimdi, hergün koy mu hergün koyma mı? afedersin...

kurunane dedi ki...

petrol mavisimi deniyor bu renge? bu rengi çok severim. takıp çıkarılan etek fikri ne güzel gerçekten. yine ellerine sağlık :)

dnz dedi ki...

bilun, teşekkürler :)

beyhan, elin boş döndüğün için üzgünüm,bu aralar herkes iyi giyiniyor :)

kuzen kurunane, fikir güzel de şimdi aklıma geldi, biri eteğe basarsa, etek bir yere takılırsa ne olacak? baya bir sabitlenmiş olması lazım kanımca :))

D-Chic dedi ki...

Kısa olanı mı daha hoş duruyor, mavi olanı mı karar veremedim doğrusu ama yalnız takısız olmamış...

dnz dedi ki...

D-Chic, hoşgeldin :) sanırım sözlerim yanlış anlaşıldı, kızcağızın kolyesi var.. fotografın üzerine tıklar ya da yazıdaki linke tıklarsanız görebilirsiniz. sadece bileklik ile kolye uyumsuzdu, onu düzeltmeye çalıştım... kızcağıza çok yüklenilmesine neden oldum (Christina'ya) :)) sevgiler...

Noni dedi ki...

Sayfan çok renkli ve çok eğlenceli tebrik ederim!
Utanmasam kendi fotomu yollayıp "olmadı baştan" yapmanı isteyecektim :)

dnz dedi ki...

noni, hoşgeldin... güzel sözlerine teşekkür ederim. sende "olmadı baştan"layacak bir durum göremiyorum :) biz hepimiz bütün bu kadınlardan kat kat güzeliz... oh canımıza değsin :)