18.4.07

Bolart


Leann Rimes, Country Music Awards töreninde. Biraz "bolartalım", biraz da süsleyelim.

18 yorum:

bembi dedi ki...

hihiih! sonuncusuna tıklayınca, birincisi ne kadar da baştan savma görünüyor! artan kumaştan yapılmış, kazıklanmış gibi kadın :) yazııık! sonraki işlemeleri görse bence elbiseye tav olurdu :) bu arada fotoğraflar kocaman ne güzel :D ellerine sağlık!

BEYHAN AKSOY dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
BEYHAN AKSOY dedi ki...

bu elbiseyi giymek isterdim ama deniz tadil ettikten sonra...

fikriminincegülü dedi ki...

dnzcim, hakikaten son hali bambaşka olmuş.. ellerine sağlık.:)))

dnz dedi ki...

beyhancım, pek zahmeti olmayan bu elbiseyi, dikiş makinesi olan arkadaşlarımız dikebilirler... :)anladın sen onu :p

fikrimincim, saolasın şekercağızım :)

Sweety dedi ki...

dnzcim merhaba ya elbiseyi dikme fikri cok hosuma gitti. cunku hem sanirim dikimi basittir hemde benim gibi siskolar icin iyi olur:) ama elbettekiii senin versiyonunu dikecegim. SAHANESIIINN :))

Bilun Şen dedi ki...

Harika olmuş, ellerine sağlık..

kurunane dedi ki...

evet, işte böyle olmalı.

dnzcim ne zamandır istiyordum, dün bir dikiş makinesi aldım bakalım dikiş dikmeyi öğrenebilecekmiyim yoksa bir köşeye kaldıracakmıyım. yani sen şimdi bu elbiseyi dikmeye çalış mı diyorsun bana? :)

aurum dedi ki...

ehehe kısa giycez diye takla atarken çuvallamış--keza çuval giymiş gibi görünüyo bembiciim sana katılıyorum...dnz ablacım şu sitenin ingilizcesini mi yapalım, bu hatunlara mı gönderelim...sana atölye mi açalım :)süpersin süper...3.haliyle o törende olmayışı yazık..nie ille ucuz olalım bacak açalım...bak hanım hanımcık asalet eteklerinden akıyor 3.halinde....sana ihtiyaçları var dnz abla...bizimde, sabahımız şenlendi :)

dnz dedi ki...

sweetycigim, dikelim.. ben kızıma yarınki 23 Nisan partisi için uğur böceği dikiyorum. bitirince haber veririm. makine paslanmak üzereydi :) sonra da bembi ile projelerimiz olacak..

bilun, teşekkürler :)

kurunane, bana yemin etmen lazım. makineyi kullacak, kaldırıp bir köşede unutmayacağım diye :) dikersin dikersin...

aurumcum, ingilizcesi ellerinden öper :) yok ben illa sana atolye açacam dersen, ne diyeyim ağanın eli tutulmaz :)) mersi mersi...

Adsız dedi ki...

Devletsah sayesinde siteden az önce haberim oldu. tek kelimeyle süpersiniz....Zevkim artsın diye bundan sonra sizide takip edeceğim...
Bir dükkanınız falan var mı? Kızınıza diktiğiniz uğur böceğinden bahsedince, bende kızımın 1. yaşına cici bir şeyler arıyorum da...belki yardımcı olurdunuz...
sevgiler...
Momy

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

dnz kesinlikle bende bembiye katılıyorum ,elbisenin ilk hali ne öyle ya yazık verdikleri paracıklara ,bu arada sen de harcanıyosun şu hatunların imaj makerleri ol sen azcık zevk nedir öğrensinler...

enne dedi ki...

Ben de Devletşah'ın sitesinden duyup geldim:) Harika bir sayfa bu, bence de ünlüler yeni hallerini görmeliler. Türkler için de yapsanıza aynı şeyi?

dnz dedi ki...

mommy, teşekkürler ederim, hoşgeldiiz. Bir dükkanım yok, benim yapabildiğim bilgisayarla sınırlı :) Dikiş de biliyorum ama, gördüğün giysileri, kendi önerdiğim hale getirecek kadar dikiş bilgim yok :) Uğur böceğini kızım bugün giydi okulda, fotoğrafını ekleyeceğim. "infant costume" diye ararsanız, değişik giysiler bulabilirsiniz. Yardımcı olabilirsem ne mutlu :)

periliköşküm, image makerlığı düşündüm de, ben önümdeki bir giysiye yorum yapabildiğim için şöyle olacak.. kadın diktirip gelecek, bilmem kaç bin dolar verecek.. olmuş mu diyecek.. ben hayır diyecek şura şöyle bura böyle vidi vidi edecem :) nolacak? bir daha aynı parayı verecek yeniden diktirecek, o zaman da beni işten atacak :)) tasarım gözü yok bende, üretime gelince tık yok.. eleştiriye gelince maaşallah dil pabuç gibi :) kendime diyorum... :)

enne, hoşgeldin. devletşah beni nerden bulmuş, dur gideyim de bir bakayım :) kendisine teşekkür ederim bana sizleri kazandırdı :) Türkleri yapmak konusunda şöyle bir sıkıntı var; bizimkilerin yüksek çözünürlükte fotoğraflarına ulaşmak pek mümkün olmuyor. bu nedenle ortaya iyi sonuç çıkmıyor. hem de zaten o kadar rüküşler ki, işin içinden çıkamam diye düşünerek bir ukalalık ediyorum :)) bir de zaten giysiler, dışarıdakilerden çalıntı. birazdan bir örnek ekleyeceğim. çok teşekkürler...

Devletsah dedi ki...

Şimdi merak edilen cevabı açıklıyorum. Blogger'ın sol üst köşesinde sihirli bir tuş var. Benim gibi oyuncular için... Hani google'da arama yaparken de bir başka cinsi olan "kendim şanslı hissediyorum" tuşunun bloggercası "Next Blog". Arada sırada ona tıklayıp yeni yerler keşfediyorum. Bazen saçma şeyler çıkıyor bazen de senin gibi tatlı şeyler... Eh oyun bu değil mi? Bir de senin blogunla oyun oynuyorum... Onu da yazayım. Hani eskiden gazetelrin ilavelerinde " aradaki 7 farkı bulun" gibi bulmacalar olurdu. İşte ben senin altta yazdıklarını okumadan fotoğraflar arasındaki farkları bulmaya çalışıyorum. Sonra da yazını okuyorum...

dnz dedi ki...

next blog kardeşliği :)
fark bulmaca oyunu için daha fazla ayrıntı çalışmam lazım, bunu ogrendiğim iyi oldu. belki üzerinde de yazarım 5 fark, 3 fark diye :) zihin çalıştırcı blog misyonunu sırtladık, haydi bakalım :)

aqua dedi ki...

yaratıcı blogları bayılıyorum bırıde senınkısı

dnz dedi ki...

sağol aqua :) yeni adlar görmek ne güzel... görüşmek üzere