9.4.07

Bir, iki ve üç

Katherine McPhee American Music Awards töreninde. Olmasına olmuş da, bir de klasik renklerde görelim diye "olmadı baştan".

9 yorum:

BEYHAN AKSOY dedi ki...

eline sağlık denizcim ama insan sormadan edemiyor; o nasıl poz öyle? kızımız amerikan müzik ödüllerine folklor gösterisi yapmak için gelmiş gibi. ha ha hey hey!

Bilun Şen dedi ki...

Merhaba Dnz..
Bayıldım "olmadı baştan"larınıza, ellerinize sağlık..

dnz dedi ki...

beyhancım, kızımızın ayakta olan pozları da vardı tabi :) ama üçü yan yana olunca hakikaten dediğin gibi olmuş :)

Sevgili Bilun Şen, ben de eski bir arkeolog olma heveslisi ve mitoloji meraklısı olarak "parkeoloji.com" a bayılmıştım :) Sizin de elinize sağlık, burada görmek güzel

fikriminincegülü dedi ki...

Bununda mı sevdiceği ekonomik boy? Onun için mi böyle eğilerek poz vermiş? Hani alışkanlık baabında.:) Kırmızılı süper olmuş.:)))

dnz dedi ki...

fikrimincim, ekonomik boy olayı sardı seni :)) vallhi bilmiyorum, seksi bir poz vermek istemiş kanımca :) ben de kırmızıyı beğendim, 3 kuruş fazla olsun kırmızı olsuncuyum ben de :))

bembi dedi ki...

ilgi çekmeye çalışan bir bayanın böyle bir renk giymesi büyük hata :) o yüzden ya kırmızı giyseymiş ya da yüzünü ön plana çıkarmak için en sondakini. ellerine sağlık! çok doğru olmadı baştanlar bence :)))

dnz dedi ki...

bembicim aynı anda yazmışız :) günaydın ve mersilerden bir buket...

kurunane dedi ki...

dnz'cim bu arada nude'nin açıklaması için teşekkür ederim. bilmediğim şeyleri öğrenmekten çok keyif alıyorum. sanıyorum nü'den türemiş bir kelime. bir elbisede eksik bişeyleri hissettiğimde kendi kendime ''dnz şimdi bunu nasıl değiştirip adam ederdi'' diyorum ama ben o eksikliği göremiyorum işte. illa ki sen yapınca ''yaa evet doğru bu böyle olmalıymış'' diyorum.

dnz dedi ki...

kurunanecim, gururlandım sözlerinden, utandım bir de :) ben de "nude" u bembiden ogrenmistim, sora sora ogreniyoruz :)) bana duyduğun güvenden dolayı sana teşekkürler kuzen :) beğenmedigin bir giysi olursa bana linkini yolla, senin hayalindekini yapmaya çalışayım, ayıp ettin...